PDA

View Full Version : Страх ме е!



cucu
07-31-2006, 22:18
Не знам дали мястото на темата е тук и ако не е се извинявам.Започнах да ползвам тампони от около 10 месеца,но от началото съм изразходвала само една кутийка,т.е. до сега съм си сложила 6 тампона.Първите пъти естествено болеше,после не.Днес пак си сложих,а не си бях слагала от около 1-2 месеца някъде(може и повече) и ме заболя.Може би имаше болка,защото го сложих в много неудобно положение(бях права в една тоалетна).И след като го сложих ме болеше при всяка моя стъпка,когато сядах някъде и също ме заболя доста при изваждането.Дали може да ми е станало нещо?Да съм си наранила половите органи и дори уретрата?Моля,тези които знаят да напишат своите мнения.Предишният тампон почти не го усещах,а при този ме заболя.
П.С. Девствена съм!!!
Благодаря на всички,които ще отделят внимание за отговор!!!

Sophie
07-31-2006, 22:32
spokoino ne si naranila ni6to spored men, i az sum v su6toto polojenie i vseki put kato si slagam izpitvam bolka no kato se namesti ot samo sebe si ne se use6ta, prosto trq goo puhne6 po po osoben na4in..:)

techCandy
07-31-2006, 22:33
Ами така, като чета, нещо си ги слагаш тия тампони некадърно,
независими дали си девствена или не, не би трябвало да те боли, може да ти е неприятно, странно, но болка.....мммне. Мисля, че просто не го буташ достатъчно дълбоко, пръста ти трябва да влезне малко над второто кокалче, за средния ти говоря. Защото и аз в началото първите няколко пъти не го набутвах като хората, защото не знаех колко, и беше ужасно.....

AnnGi
08-01-2006, 12:13
spokoino ne si naranila ni6to spored men, i az sum v su6toto polojenie i vseki put kato si slagam izpitvam bolka no kato se namesti ot samo sebe si ne se use6ta, prosto trq goo puhne6 po po osoben na4in..:)
taka e imalo e i dr. takiva temi i vsi4ki taka kazvat

kristini4ka
08-01-2006, 13:19
Еми мен ме боли само като го изваждам...но не мисля че нещо си се наранила...