PDA

View Full Version : kakvo da pravq na sre6ta s mom4e ot 4ata?



dqfol4e
08-01-2006, 01:30
zdraveite tusq pomo6t i koito moje neka mi otgovori na vuprosite pls :smt009

ATAKABG
08-01-2006, 03:07
е как какво да правиш? Обличаш си нещо готино,ама не да приличаш на курва де. Отиваш на срещата,лафите си,опознавате се (все пак в чата надали сте си казали всичко) и така... :wink:

iiirish
08-01-2006, 06:04
дръж се естествено, все едно, че се познавате отдавна. знам, че е малко стресиращо като се видите за пръв път (въпреки снимките), но това се преодолява. и в никакъв случей не прави изказвания или постъпки нетипични иначе за теб. когато някой се преструва лесно го хващат в лъжа [-X

BeBencEto
08-01-2006, 18:06
ami ti mojesh li pone da ni kajesh kvi sa ti vzaimootnosheniqta..s tozi chovek..ako sa chisto priqtelski prosto podavash si rukata za zdrasti(tva go rpavq vinagi :mrgreen: ) i se razbirate kude shte hodite (vseki slu4ai ne na kino!!!) i taka pravite si kefa...opoznavate se....100% na jivo shte si namerite tema na razgovor(pone az na jivo sum po obshtitelna) .....
a ako imate nekvi po blizki vzaimootnosheniq(ne 4e moje da sa mnogo blizki po irc...) otivash mqtash mu se na vrata i ottam pak sushtoto samo smenqme rukata s edno golqmo gush :-)