PDA

View Full Version : kakvo da napravq imam sre6ta sled 3 dena s edno mo4e ot 4ata



dqfol4e
08-01-2006, 01:37
zdraveite,iskam da vi pomolq da mi pomognete,kakfo da napravq...kak da postupq s nego stra6no mnogo go xaresfam posnavame se ot 1 sedmica i ne6to no mn se privurzax kum nego citiram negovi dumi:"em glei sq nqma kfo da se ljeme
[30.7.2006 г. 01:50:22] каза: kakto i da zvuchi trqq si kaam istinata !
[30.7.2006 г. 01:51:32] каза: napulno seriono ti go kaam trqq si kaame istinata ako iskame da stane neshto sled kato se viime ..."mi 4esno da ti kaa ako iskax samo si 4atime ei taka do sq da sum ti kaal 4a0 ma iskam kat se fiime da stane nesho oshe li ne moesh go razberesh be slunce ??"

mnogo mi e trudno za6toto mnogo go xaresvam a i mai sum flubena znam 4e zvu4i mn tupo no e taka...ta molq mi daite mi suvet

iiirish
08-01-2006, 06:12
в чата не може да сте се опознали напълно. не мисли веднага, че това, което изпитваш непременно е любов [-X първо опознай човека до себе си и чак след това се вгледай в чувствата си

Eleonora
08-01-2006, 06:15
Поне снимка видя ли му :?
Не можеш да го харесваш само защото умее да си украсява думите.
Като се видите, съвет-вежте се на обществено място, защото се пак може да не е човека за който се представя. :-k

koalka
08-01-2006, 07:21
Ами щом имаш среща отиди-има риск,но твое е решението.Опознайте се по-добре,излезте и остави всичко да си дойде от само себе си.Не можеш да кажеш,че си блюбена.Ти дори не го познаваш по характер.Не използвай тази дума без причина.

luda`flirtajika
08-01-2006, 08:02
sled sedmica i neshto da se viite?? :D:D:D:D:D ti dobre li si purvo,4e e sled sedmica i vtoro-nali sam oti ti kaza-shtqh da ti kaja 4a0-tova e malko sumnitelno...umaiva te s dumi... ako mn iskash da se vidite-NA OBSHTESTVENO MQSTO i nikude drugade-za da si sig ti opredeli kude
ps:MOJESHD A SI VSEMESH NOJ :d:d:d:d

the^one
08-01-2006, 08:38
Недей да се увличаш по чатове и да си уреждаш срещи с всеки,който ти се стори интересен.В чата хората лъжат и се представят за,такива каквито не са.Аз не бих отишла на среща ,ако познавам човека само от седмица и всичките ми впечатления да са от взирането в монитора.

Mike-Jones
08-01-2006, 08:48
Недей да се увличаш по чатове и да си уреждаш срещи с всеки,който ти се стори интересен.В чата хората лъжат и се представят за,такива каквито не са.Аз не бих отишла на среща ,ако познавам човека само от седмица и всичките ми впечатления да са от взирането в монитора. aide sega vsi4kite lujeli zna4i mi ne e taka az poznavam mnogo seriozni xora tui che pove4eto sa ligavqt tam ima takova neshto e edno momi4e sheshe me umori onq den na 13 si kaza mi az sam mnogo naduta i samo nadutite xora uspqvali napravo xax shtqx da otka4a em pak za temata nedei tolkova na seriozno da go zemash edna e v 4ata edno e na jivo dai boje na jivo da e po dobre ama moje da ima i razo4arovanie uspex vse pak

BeBcHeTo
08-01-2006, 09:54
Vidqli negova snimka.Em ne si4ki v 4ata sa la6ci.....az se zapoznax s moito gadje v 4ata no 4ak na tretiq mesec 4at se zapoznaxme i sega si4ko e ok....spored mene idi na tazi sre6ta pa kakfoto 6te da steva...aide Yspex :D :D :D :D :D

MiRaCuLiXbb
08-01-2006, 09:57
Тоя кат гледам как пише е адския селянин. Дано не е и в действителност такъв.
Дай малко повече информация за теб. От кой град си, на колко си? Освен това той на колко е? Виждала ли си му снимка? Общи познати да имате?

luda`flirtajika
08-01-2006, 10:02
Тоя кат гледам как пише е адския селянин. Дано не е и в действителност такъв.
Дай малко повече информация за теб. От кой град си, на колко си? Освен това той на колко е? Виждала ли си му снимка? Общи познати да имате?

xa-xa-xa :D:D adckiq selqnin-haha tva mi haresa
ta po topic:we az na tvoe mqsto ne bih

dqfol4e
08-01-2006, 14:07
eEleonora da imam negof pic sleduk e imame i ob6ti pozna4i na 16 e uf ...:( nz kakfo da prafq znam 4e ima golqm risk am... ](*,) :smt009

Сънчо
08-01-2006, 14:12
Лиготии... Къв ти е проблема па на теб?

love_all
08-01-2006, 14:15
e i az po princip ne izlizam s hora ot chata, ama ako imate obshti poznati...ne bi triabvalo da ima probvlem. samo se zamisli vlibena li si, zagubena li si :) i ne zabraviai vupreki vsichko praviloto "na obshtestveno miasto" :!:

08-01-2006, 14:15
КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ НА ПИШЕТЕ ГРАМОТНО!!!???

Mike-Jones
08-01-2006, 17:16
КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ НА ПИШЕТЕ ГРАМОТНО!!!??? nikoga nerez xaxa da pishat xorata kakto mogat kakvo zna4enie ima Slim Thug, Mike Jones & Paul Wall - Still TIppin

GuS
08-01-2006, 19:31
Не виждам какъв е проблема.Излизате заедно,както вече казаха по-горе на обществено място,опознавате се... и вече каквото стане от там нататък.
Гледам много хора писаха,че щом си чатите само от седмица не трябва да излизаш все още с него.Аз пък да ви кажа ,че имам такъв случай - излязох с човек,с когото се "познавах" от седмица и няколко дена ОТ ЧАТА и беше много приятно преживяване лично за мен.Действителността ми хареса много повече от това ,което бях видяла в чата ( не говорим за външния вид,а за характера,щото каквото и да си говорим за седмица не можеш да опознаеш добре някого ,още повече пък в чата). И така сега още сме си приятели и въобще не съжалявам,че се съгласих тогава въпреки ,че ми изглеждаше абсурдно.
В твоя случай нещата не стоят точно по същия начин... ти го харесваш и предполага се и той теб(ако съдим по написаното от него).Дръж се естествено,бъди себе си! Нищо не пречи да се видите,НО на ОБЩЕСТВЕНО МЯСТО,поради мерки за сигурност 8-[

strange__
08-01-2006, 21:14
Прочетох това,което той ти е написал и начина,по който го е написал е покъртителен :shock: Не знам как си успяла да се "привържеш" към човек с подобен начин на изразяване....аз лично не бих се занимавала с него,ама изобщоо :-D

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:24
Прочетох това,което той ти е написал и начина,по който го е написал е покъртителен :shock: Не знам как си успяла да се "привържеш" към човек с подобен начин на изразяване....аз лично не бих се занимавала с него,ама изобщоо :-D
хах да бе верно,но всеки си има мнение :)

C0[mix]_Girl
08-01-2006, 23:59
be to ot kolometri si lichi na tva momche kakvo mu se vurti v glavata ama aide...s edna duma "ai se vidime i da se pochvame".puk i idea si nqmash kakvi hora se kriat iz chatovete...sumati perverznici tursqt da nabarat neshto mlado i krehko...kato shte se sreshtate po dobre naistina se opoznaite. az lichno sam se zapoznavala ot edin chat s momche edin put. pisahme si pochti godina i to absolutno vseki den..nerecheto go nujda ili kakto iskate...znaehme vsichko za sebesi (e vse pak ne trqbva da se doverqvash na vseki) i eto che se sreshnahme edin den i v posledstvie se okaza vtoria chovek (osven roditelite i brat mi) koito durji suuuuper mnogo na men...toi idvashe v grada v koito jiveq az kakto i obratnoto....sega kogato mojem se vijdame...e v toq sluchai izvadih kasmet no sledvashtia dano da ne popadna na neshto ne choveshko.......

yo-ma-nigga
08-02-2006, 15:00
Tc Tc...vij ne razchitai na chata ...v protiven sluchei mojesh da se razocherovash ne malko .... :!:

DevilWish
08-02-2006, 15:45
в чата не може да сте се опознали напълно. не мисли веднага, че това, което изпитваш непременно е любов [-X първо опознай човека до себе си и чак след това се вгледай в чувствата сиСъгласна съм!