PDA

View Full Version : Гонзо в Левски и този сезон



teenkopele
08-01-2006, 08:45
Гонзо в Левски и този сезон

31.07.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

Останалият без отбор Георги Иванов - Гонзо се завърна в Левски. След края на сезона, любимецът на "синята" агитка си тръгна като свободен агент и чакаше да подпише с чуждестранен клуб, което така и не се състоя. Голаджията бе искан от гръцкия Паниониос, сръбския Партизан, турския Коняспор и Ал Ахли (ОАЕ), както и от българския Литекс. Иванов бе спряган и като ново попълнение на Локомотив Сф.

С връщането на Гонзо, Станимир Стоилов ще разполага с трима централни нападатели - Емил Ангелов, Валери Домовчийски и Георги Иванов. "Левски винаги е бил на сърцето ми. Писанията по вестниците бяха спекулации. По-хубаво да играе със синия екип, отколкото в някои отбори, които не ме устройват като имена и амбиции. Не съм спирал да тренирам и бързо ще навлезна във форма. Моето желание е да остана за по-дълго в Левски. На всички ни е болно, че вчера тимът загуби. Мисля, че отборът игра добре", коментира пловдивчанинът пред радио "Гонг" завръщането си на Герена.

Утре футболистите на Левски се събират в 11:00 ч. на летище "София", където час по-късно отборът заминава с чартърен полет за грузинската столица Тбилиси. в сряда от 19:00 часа местно време е мачът реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига със Сиони. "Сините" имат аванс от два гола след първия мач на стадион "Георги Аспарухов".

DaDdY_BoY
08-01-2006, 14:03
еми то така като никои не го иска...ае пак в левски ...те са като приют :( САМО ЛЕВСКИ !!!!

vra4ka
08-01-2006, 21:05
Е Гонзо, ако не е в Левски другаде няма да е ! Добре дошъл :-D

adi_crazy
08-01-2006, 22:29
Еми на Гонзо мястото му си е в ЛЕВСКИ, къде се хуква на някъде [-(
Обаче е доста назад с подготовката и дано да навлезе бързо в нещата
Айде Гонзо добре дошъл и ти пожелавам най-вече категорично да задминеш Наско с 'най-много голове отбелязани във вратата на вечния съперник'

teenkopele
08-01-2006, 22:38
вземи си направи една тема на Левски... нафлуди форума с тези новини...

всичко е Новина +5-6 коментара...
Новина- 5-6 коментара...



ЕТО НА ТОВА МУ СЕ ВИКА FLOOD!!!

Ако новините, които пускам, бяха свързани най-вече с Левски, щях да го направя, но не са. :wink: