PDA

View Full Version : moqta obarkana istoriika



08-01-2006, 10:33
pls mili hora iskam da spodelq s nqkoi no darja d e 4ove koito ne poznavam iskam vespristrastno mnenie malko 6te e dalga temata no se nadqvam tezi koito imat nervi da q pro4etata i da mi pomognateto q i neq
Zna4i min godina se zpaoznah s edno mom4e tragnahme oba4e se skarahme za ne6to sled 1 mesec i skasahme sled 3 meseca sekidnevno nastoqvane toi pak mi predloji togava nqmah mn 4ustva no hodihme 3 meseca i polovina i az mn se privarzah kum nego po4nah d go obi4am no zaminah za selo i s te4eniq na obstoqtelstvata toi mn me revnuva i skasahme usaznavam 4e mn mi lipsva toi mn mi predlaga da se saberem i lubovta mukum men e mn po silna ot vsqkoga oba4e ima edno dr mom4e toi mi e nai dobriqt fr no ot izvestno vreme postoqnno mi povtarq 4e mn me obi4a i iska da se ojenq za nego(malka sum tva na bazik si go govorime na 17 po4ti 18 sum)no s vremeto usetih 4e ima 4ustva i kum nego mn drja na nego 6toto s epoznavame ot 2 godini no mn romanti4en i mn mil kato izlizame dori smao kato fr. :-k :-k
i da vi pitam zaslijava li si da traga s nego s risk da razvalq pr ni ili da se varna pri parvoto mom4e koeto sa6to mn haresvam[/url]

08-01-2006, 10:42
сега видях че съм я написала мн зле ивинявам се предварително :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

sladkoto_neli
08-01-2006, 10:47
ами аз мисля че първо трябва да си изясниш сама на себе си кво точно чувстваш и към двамата.гаранция че ще се получи нещо с единия и с другия няма но най добре е да разбереш към кой от двамата имаш по силни чувства и да бъдеш с този който ти казва сърцето.но си помисли добре да не останеш "от два стола на земята".побързай да не загубиш и двамата.

08-01-2006, 10:52
точно това ми е проблема че с паевият нещата бяха мн красиви но постепенно просто не с еразбирахме а с най добрият ми пр той е супер романтичен и досега сас сичките си гаджета се е датжал с тях просто като с принцеси и с мен така се даржи просто супер мил е но наистина нз другото момче също го харесвам супер мн :smt017 постояно ми повтаря че иска да се саберем че сум момичето на сарцето му и кяото и да реша винаги ще ме обича и ще ме чака но наистина немога да реша плсссссссс хелп :smt010 :smt010 [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

PaChanGa_GiRl
08-01-2006, 10:58
върни се при първото момче, все пак онзи ти е много добър приятел, а повечето връзки завършват много кофти и може да загубиш приятеля си. с течения обстоятелствата ти ще разбереш кой повече обичаш и с кох искаш да бъдеш занапред, затова според мен отиди при първото момче.
Успех!

IKisseDAGirL
08-01-2006, 10:58
даа, наистина имах нужда от доста нерви, за да го прочета :lol:

та сега по темата :arrow: най-добре пробвай да видиш какво ще стане с втория
явно с първото момче си имала доста проблеми, така че не е зле сега да опиташ нещо различно :)

айде успех

xOtkiSsSs
08-01-2006, 11:21
Май ти самата не знаеш какво искаш :) В такъв случай си изясни нещата и тогава реши с кой от 2-та искаш да си, иначе ако избереш 1-ия след време ще почнеш да се чудиш "Не беше ли по-добре да съм с 2-ия" и обратното , тъй че разбери с кой от тях ще се чувставаш наистина добре .
аиде успех :)

koalka
08-01-2006, 11:28
Ами няма как-трябва да избереш един от тях.Разбери към кой от тях имаш по-силни чувства и бъди с него.Ако с приятеля ти,с който излизате само като приятели ти харесва повече тръгни с него.Няма да развалите приятелството си,а и ще стане нещо повече,ако ти искаш.Избора е твой.

[LP]```
08-01-2006, 11:38
Sorry,no az nemoga da ti pomogna :( Poneje i az imam chuvstva k1m 2 momcheta i s dvete mi e mn gotino i t.n. :!: i na mene shte trqbva nqkoi da mi pomogne :-k :smt009 :smt017

iiirish
08-01-2006, 13:36
не можеш да обичаш двама еднакво силно и искренно. винаги чувствата над единия надделяват над тези на другия. избери този, когото сърцето ти иска

Отговор
08-01-2006, 13:41
Седни спокойно и помисли.Не можеш както си седиш и изведнъж да заобичаш някого ей така!!!

Mike-Jones
08-01-2006, 17:20
kato porasnesh pak shte govorim vijda se ti oshte nqkade letish si letish iz oblacite vaoshte neznaesh kakvo iskash egati istorikata xax :male axaxxaaxaxaaxax