PDA

View Full Version : Въпроси-Удължаване и изправяне на косата ...?



guAMaHT
08-01-2006, 11:23
Бихте ли ми разяснили как става удължаването на косата,начините,колко време трае,колко пари струва,как се поддържа...?Какво представлява това изправяне на косата с ютия :shock: Моята коса си е права само дето имам манията да си я правя с идеялно право връхче ,защото ме кефи ама с преса става малко бавно и бях чула това за ютията :roll: А и за какво служи прозрачната пудра и бихте ли ми казали някоя хубава марка.10 х предварително.

love_all
08-01-2006, 11:48
uduljavaneto na kosata stava kato za tvoiata istinskata zahvanat druga s edni perli(ne se vijdat) i mojesh da si ia napravish kolkoto iskash dulga... ne znam kolko struva...cenite postoianno se promeniat..

a za iutiata...edna priatelka vednuj probva. ne znam kak tochno... ama stoeshe dobre samo purvia den. posle kato prespa kosata i stana UJASQNA, mnogo ujasna daje bih kazala. i kato se izlupa sushtata rabota... az predpolagam, che nshto ne e napravila kakto triabva i ia e izgorila tvurde mnogo... ama vse pak ne te suvetvam da probvash. s vaksa ima sushtia efekt...

za pudrata ne znam...sorka

hristina^
08-01-2006, 11:55
ми значи удължаването на коса е 2 вида:
1.с изкуствени кичури които се захващат за други кичури на тила
2.с няква машинка дети забивала косъмчетата по кожата на главата(не боляло)
цените са наистина променливи,не мисля че има под 300-400лв,зависи колко дълга искаш
за изправянето с ютия: не ти препоръчвам да пробваш
ами на дъската за гладене тр да си сложиш главата да може косата ти да 'легне' на дъската и започваш да я гладиш ама тр да я опънеш да е права, абе купи си керамична преса и тва е
успех :smt008

midian
08-01-2006, 12:30
Абе как направо с ютията върху косата???Та тя ше се опърли!!Тряа да я покриете с нещо/кърппа например/.

Sophie
08-01-2006, 12:47
stiga ste si gorili kosite s tiq iutii we vie normalni li ste..efekta e momenten a sled tova kosata ti stava kato slama 6oto taq pra i gore6tina e izsmukala cqlata vlaga na kosata i e super suha..ne si igraite ako ne iskate da ople6iveete