PDA

View Full Version : Проблем със субтитрите при DVD player



impress
08-01-2006, 13:15
Незнам дали темата е точно за тук, но...
Когато се гледа DivX филм на DVD player, субтитрите излизат мижитурести и явно няма настройка или поне аз не съм я открил

Дайте съветчета как да гледаме хем на DVD player да е, хем субтритрите да са по-големи и да не се зверим в монитора.

neutravlad
08-01-2006, 13:19
Трябва ти ъпгрейд на firmware на DVD-то.
Влезни в www.setcom.bg форума. Почети малко.
Или направо потърси в google по модела на ДВД-то ти за ъпдейт

impress
08-01-2006, 13:31
То всъщност ъпдейта как ще стане, ще го сложа на диск и после ще го пусна в DVD-то ли ?

neutravlad
08-01-2006, 13:40
Ееее, прочети малко за всяко ДВД е различно, аз лично не съм го правил, един колега го направи, доволен е, но като цяло е така както казваш: пускаш един диск, натискаш нещо, чакаш две три минути и си готов :)

impress
08-01-2006, 13:49
Аз питам не за мене ами за гаджето, тя питаше как да стане.. и аз малко да се направя на хакер и да й го оправя ;) Хах.

Дано да стане фокуса, че стига сме гледали филми на комп-а... технологии от каменната ера :)

HakeR
08-01-2006, 16:26
Аз питам не за мене ами за гаджето, тя питаше как да стане.. и аз малко да се направя на хакер и да й го оправя ;) Хах.

Дано да стане фокуса, че стига сме гледали филми на комп-а... технологии от каменната ера :) Някой се изказа.. :lol: Компа може да е с пъти по-добър от DVD Player за гледане на филми, въпреки, че не е проектиран за това. :P

Mnogo qsno,prav si
s edin hubav paket kodeci ne vijdam filmite deto nqma da mi tragnat
i ako ima6 nqkoi po golqm monitor ili video karta s TV OUT da go svarje6 za golqm televizor si stava perfektno hilqdi puti po dobro ot DVD Player
i s DVD ili 6te ima6 problemi sas subtitrite ili nqkoi film s po ekzoti4na komprecaciq nqma da tragne,s pari za edno gore dolu snosno DVD koeto da 4ete pove4eto formati e po izgodno da se kupi komputar na koito edva li 6te ima film koito da ne se pusne

Axxxel
08-01-2006, 20:36
ахахаха...хващам бас, че dvd player-a е LG :lol: ...както са ти казали хората по-горе...влизаш в сайта на производителя на плеъра и търсиш фирмуеър за твоя модел.И задължително четеш инструкциите.Щото при Сони, LG и JVC се влиза в сервизното меню чрез комбинация от дистанционното...

impress
08-02-2006, 22:53
Е, то с ТВ-Аут и баба знае.. :) Имам предвид, че нашите компютри са все няк'ви смотани. Графичните ни карти са.. както се вика, от миналия век, даже буквално.

И никой не ми каза тия ъпдейти откъде по дяволите ще ги пусна ;) аз ху'о ще ги изтегля, ми после? Да записвам на празен диск и да го пусна в ДВД-то?

Axxxel
08-03-2006, 03:14
И никой не ми каза тия ъпдейти откъде по дяволите ще ги пусна ;) аз ху'о ще ги изтегля, ми после? Да записвам на празен диск и да го пусна в ДВД-то?Ето, че сам забеляза, че няма смисъл да ти разясняваме как да си инсталираш фирмуера...то си се подразбира...освен ако не измислиш някакъв революционен метод :lol:

impress
08-03-2006, 12:36
Еми баш революционен ;) Ще има доста хляб да изядем докато машините почват да ни слушат.. "Да ти е*а и ДВД-то, я бързо се ъпдейтни" - "Слушам, ваше грубо височество"

08-03-2006, 21:42
ne razbrah samo problema v goleminata na subtitrite li e?i az imam problem,no e v tova 4e bukvite sa idealno beli,nqmat o4ertanie ili sqnka.i az li trqq da upgreidvam ne6to???