PDA

View Full Version : am ende det nacht



zaicheeee
08-01-2006, 12:16
nqkoi sluchaino da e chel knigata na Lutz von Djik - Am Ende der Nacht? ako nqkoi se e zanimaval s neq molq da mi pishe zashtoto se nujdaq ot pomosht :)

BeBencEto
08-01-2006, 17:10
emi ti po dobre si kaji vuprosite a s drugoto lesno shte se spravim :-) pishi mi na prv ako iskash

zaicheee
08-01-2006, 18:58
ami vuprosa mi e dali nqkoi ima ili znae kade v net-a ima neshto kato Inhaltsangabe na knijkata shtot imame da go predadem kratko sudurjanieto :) nqkoi shte moje li da mi pomogne :roll:

BeBencEto
08-01-2006, 21:22
vij ti ako primerno mi kajesh suvsem na kratko za kvo stava duma v knigata nqmash nikvi problemi shte ti go napisha..shtoto az nemski knijki ne 4eta poprincip i taka ne moga....pisaneto lesno..smisul reziumeto shte mi e lesno na men..samo mi kaji s nqkolko dumi za kvo stava duma..ili ti ne si 4ela knijkata

ShyShii
08-10-2009, 19:37
nqkoi sluchaino da e chel knigata na Lutz von Djik - Am Ende der Nacht? ako nqkoi se e zanimaval s neq molq da mi pishe zashtoto se nujdaq ot pomosht :) aide ako imash inhaltsangabe na taq knijka am ende der nacht da mi go napishishe shtot az nishty nerazbiram ot taq kniga ujasna e apak trqbva da imam inhaltsangabe

hamilcar
08-10-2009, 19:41
Тази тема е много стара. Автора отдавна е забравил за нея.