PDA

View Full Version : Pomognete mi za podarak plsss



BladeMaster
08-01-2006, 12:23
Sled sedmica s priqtelkata mi pravim 1 godina i neznam kakvo da i podarq . Podaraka trqbva da e v ramkite na 200-300 lv ! Az si misleh nqkakav GSM no za 200-300 lv edva li shte e tolkova hubav ](*,)

pomagaite hora,daite nqkakvi idei :smt014

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:38
ми съжалявам ... аз не мога да ти помогна защото с подаръците никога не съм бил добре....ама верно за 300 лв. можеш да и купиш хубав GSM...или нещо златно-сребърно зависи какво обича да носи :)...нз друго :)..един вибратор...ихихи майтап

love_all
08-01-2006, 12:42
ne! teleon ne i kupuvai. na momiche e mnpogo po-dobre da podarish neshto malko, no nai-dobroto, koeto moje das e nameri, otkolkoto neshto, koeto makar i da e po-hubavo i po-polezno, moje da bude oshte po-dobre.
i vsushtnost zavisi... na kolko godini ste i dvamata... i tia kakuv stil dolu gore ima.
ama ako biah az edni markovi slunchevi ochila... ili chasovnik.... samo ne i gi kupuvai sam, vzemi niakoia neina priatelka ako iskash da ia iznenadash...shtoto predpolagam, che ne si mnogo v krak s modata, osobeno s jenskata...

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:53
хахаха определено не е в крак с модата (женската де) :)))))))))

kudravoto
08-01-2006, 12:55
mi plu6ena igra4ka,zlatno ili srebarno biju

BladeMaster
08-01-2006, 12:56
Ami znachi az sam na 19 tq e na 18. A s modata si mislq che sam v krak :roll: pone s majkata de :) Mislih si za GSM zashtoto neiniq se razvali malko i zatova,no ako izmislite neshto po-originalno kajete si mnenieto.Podarqval sam i sindjir i grivna i sega ne stava da napravq sashtoto.Az sam golqm fen na markovite ochila obache na neq neznam dali shte i dopadne tolkova :? Imam 1 sedmica da izmislq neshto za tova pomagaite

Sophie
08-01-2006, 12:56
na pove4eto moje da vi se strori tupi4ko ma men primerno adski mn bi me zaradvalo nqkakvo ogrooooomno pliu6eno sladur4e, stiga tq da si pada po tqh de, pridrujeno sus su6to taka ogrooomen buket ot mn 4erveni rozi...nz romanti4ka si padam :)

08-01-2006, 12:58
ako pita6 men az te savetvam-GSM- [-X !ideqta za zlatno ili srebarno e dobra.az bih se zaradvala na takav podarak. :)

kudravoto
08-01-2006, 12:58
mi moje obici prusten
ima edin mnogo podhodq6t medalion edno surce koeto se razpolovqva na dve ot ednata strana e mom4e ot drugata momi4e mislq 4e stava

BladeMaster
08-01-2006, 13:01
Samo nedeite s tezi pliusheni igrachki pls ... mislq che ni mina vremeto za tova 8-[

Sophie
08-01-2006, 13:04
e kvo pliu6enite igra4ki sa detski spored teb... OK nz za6to vsi4ki vlubeni ili pone golqma 4ast obi4at po tozi na4in da si izrazqvat obi4ta...

ma kato gledam ti nikoq ot ideite ne haresva6 taka 4e ..

love_all
08-01-2006, 13:08
nai-dobre ne i podariavai pliusheni igrachki, hartieni surca, bijutsa, razcepeni surca, mnogo rozi i vsiakakvi takiva drugi ujasno izturkani i v sushtoto vreme mnogo glupavi i bezpolezni neshta. nai-dobre govori s niakoia neina blizka priatelkja, zashtoto vse pak nie niama kak da znaem kakvo bi iskala, zashtoto ne ia poznavame.
a ot opit znam, che za hubav podaruk prosto triabva mnogo liubov i mnogo vreme. trugni po ulicite, vlizai vuv VSIAKAKVI magazini, ostavi vuobrajenieto si da razboti. Jiveem v XXI vek, za vseki ima vsichko, stiga da se nameri. tursi, ako triabva obikaliai s dni po magazinite. opitai se da si spomnish neshto, po koeto se e zagledala, koeto mnogo i e haresalo, no i prez um ne i e minalo, che moje da go ima, daje ne go e pojelala...taka shte bude goliama iznenada...
a i ako naistina obichash niakogo, togava toi malko ili mnogo e chast ot teb. kakvoto ti haresa na teb, shte se haresa i na neia...

BladeMaster
08-01-2006, 13:10
Sophie stava vapros che men lichno ne me kefi da se iztupam s nqkoq golqma pliushena igrachka pred neq ... prosto ne e v moi stil !

addictedtou
08-01-2006, 13:12
Samo nedeite s tezi pliusheni igrachki pls ... mislq che ni mina vremeto za tova 8-[

Защо да е минало времето на играчките...каквото и да стане те остават...бижуто се губи..телефона се чупи...очилата и те...а плушеното сладурче остава...Ама някакво огромно и наистина много сладко...
Как си викате на галено..ако е на някакво животинче примерно коте...подари и голямо плушено коте...

BladeMaster
08-01-2006, 13:12
love_all
Blagodarq ti mnogo tova beshe naistina hubav savet =D>

love_all
08-01-2006, 13:13
molia, dano da sum ti ot polza...shtoto i az mnogo trudno kupuvam podaruci i znam po sebe si kolko e gadno... makar che oshte smiatam, che chasovnikut sushto e dobra ideia...

BladeMaster
08-01-2006, 13:18
Smqtam utre da obikalqm po chasovnikarskite magazini da vidq kakvi ima,obache shte trqbva da vzema nqkoq priqtelka s men ... :roll:

Отговор
08-01-2006, 13:18
Ами не й подарявай електроника :P .Помисли не от какво има нужда,а какво иска много да има,но не си купува(по 1 или друга причина),или не намира :-)

PaChanGa_GiRl
08-01-2006, 13:23
брат ми е колкото теб.. значи той подарява плюшени неща, много готини, аЗ също бих се зарадвала на такова :) освен това се сети нещо.. не знам тя какво обича, но пр. на брат ми обича бели мечки и брат ми напраи един плакат и написа обичам те, беше много оригинално, според мен
Успех!

PaChanGa_GiRl
08-01-2006, 13:25
а да, баща ми работи в магазин за часовници.. това е страхотен подарък :)

Reich_06
08-01-2006, 13:31
abe za6to prosto ne i podari6 nqkoi markov i hubav parfum???na teb 6te ti haresa za6toto ti si go izbral,na neq poradi su6tata pri4ina,a i aromata 6te i napomnq za teb! :)

love_all
08-01-2006, 13:49
mnogo zavisi i tia kakva e... ako e po-romantichna...chasovnikut daje kato simvol ne e podhodiasht.
a vinagi, kogato edno neshto si lichi, che e kupeno specialno, zaradi daden chovek, e mnogo cenen, zashtoto e priznak na vnimanie..
moje sushto i da zanesesh vasha snimka na hudojni, v kogoto obache triabva da si siguren, che e dobur, i da vi narisuva...i posle da kup[ish niakakva obiknovena ramka, koiato da zanesesh da gravirat. ama ne da pishe "obicham te" ili " za edi kogo si s mnogo liubov", a primerno imeto na vasha simvolichna pesen ili izraz, koito mnogo chesto upotrebiavate...niakakuv laf..da svurjesh devizite vi po niakakyv nachin... neshto takova...

Sophie
08-01-2006, 14:10
daa tva s kartinata e gotinko mn

iiirish
08-01-2006, 15:41
abe za6to prosto ne i podari6 nqkoi markov i hubav parfum???na teb 6te ti haresa za6toto ti si go izbral,na neq poradi su6tata pri4ina,a i aromata 6te i napomnq za teb! :)

"аромата ще й напомня за теб" - sweet!!!!! :oops: :oops: :oops:

GuS
08-01-2006, 19:49
mnogo zavisi i tia kakva e... ako e po-romantichna...chasovnikut daje kato simvol ne e podhodiasht.
a vinagi, kogato edno neshto si lichi, che e kupeno specialno, zaradi daden chovek, e mnogo cenen, zashtoto e priznak na vnimanie..
moje sushto i da zanesesh vasha snimka na hudojni, v kogoto obache triabva da si siguren, che e dobur, i da vi narisuva...i posle da kup[ish niakakva obiknovena ramka, koiato da zanesesh da gravirat. ama ne da pishe "obicham te" ili " za edi kogo si s mnogo liubov", a primerno imeto na vasha simvolichna pesen ili izraz, koito mnogo chesto upotrebiavate...niakakuv laf..da svurjesh devizite vi po niakakyv nachin... neshto takova...

Правилно!
Часовник?! Неее... [-X Някак е много скучно...Трябва да е нещо по-необикновено според мен .
Подкрепям това с картината!!! Оригинално и яко \:D/ :smt007

BladeMaster
08-01-2006, 23:11
Az kato se zamislq tova s chasovnika naistina ne stava ](*,) I pak vsichko zapochva otnachalo .... :smt090


p.s Blagodarq za ideite ,mnogo blagodarq :smt038

C0[mix]_Girl
08-01-2006, 23:42
:mrgreen: heh podari i kolekciika ot detski pesnichki s pojelania da zapazi detskoto v sebesi....smeete se sigurno ama i tva go ima...a da no i kak shte e opakovan e vajno...hm...predpolagam che ako podaraka e obvit v toaletna hartia shte e dosta originalno.... :smt016

BladeMaster
08-02-2006, 14:37
Dobre shte vi popitam drugo neshto :) Kogato napravihte 1 god s vashiq/vashata priqtel/priqtelka kak si prekarhte ??? V smisal takav kade ste hodili na restorant,diskoteka ???

naia
08-02-2006, 14:39
ох а аз се чуда на моят приятел какво да му подаря...и ние провим 1 година след 2 седмици :| :smt017

freaky_FK
08-02-2006, 14:56
zavedi q na skachane s bunji po dvoiki tva she vi ostane mnogo qk spomen. :)

cMeTaHka
08-02-2006, 15:03
ogrooomna sladka plushena igrachka,koqto shte moje da gushka vecher kogato teb te nqma do neq ili da si izkarva qda na igrachkata kato ste skarani :wink: ..neznam spored men vsqko momi4e bi se zaradvalo na gigantska plushka :)

08-02-2006, 22:54
Za povecheto momicheta ot golqmo znachenie sa malkite jestove.Ako edno momiche e s teb,zashtoto te obicha...stoinostta na podaryka nqma nikakvo znachenie.Dori i edna vafla da i podarish tq shte umre ot shtastie,zashtoto vaflata e ot teb i e pylna ne s shokolad,a s lubov.No kym podaryka zadyljitelno sloji i kartichka,no ne s banalnite pojelaniq,koito nad pyt i pod pyt se sreshtat.Pojelai i neshto izmisleno ot teb,neshto koeto chuvstvash v momenta.Sys sigurnost mnogo shte se zaradva,zashtoto shte znae,che dokato si pisal kartichkata si mislil za neq i shte oceni jesta ti! \:D/