PDA

View Full Version : за козметици, чистене на 4ерни то4ки, трънчета



пиатаща
08-01-2006, 12:30
Искам да ви питам колко трябва средно да струва едно ходене на козметик. Защото аз ходих веднъж и ми взеха 10лв а не ми изчистиха добре лицето. Иако някои знае как да си чистя сама лицето от трянчетата и 4ерните точки казваите. Четах тука за някакви лентички за черни точки обаче не схванах дали помагат, колко са големи и колко черни точки могат да махнат.

Sophie
08-01-2006, 12:44
10 lv e normalno, az hodih na dosta po skupa prosecura s mnogo po moderni i dulboki metodi na po4istvane no posledstviqta i efekta bqha obratni- vlo6i mi se liceto. lenti4kite koito znam az na nivea struvat kum 1.50 iii premahvat to4kite noo ne vsi4ki i spored men ne si zaslujava koi znae kolko

отговаряща
08-01-2006, 13:24
да,и аз съм чувала,че ефекта е почти никакъв,макар че трябвало процедурата да се повтори минимум 2 пъти,не съм чула добри отзиви и след повтарянето,а и не съм виждала потресаващи резултати.за това извода е - намери си подходящ крем за лице,за дълбоко почистване на порите (дори има специални-за черни точки) и си се мажи с него,вярно,ефекта няма да е светкавичен,но с постоянство всичко се постига,мисля,че ще останеш по-доволна от този вариант,късмет (;

kristini4ka
08-01-2006, 13:27
На мен ми взима 20 като ми оправя и веждите а лицето ми става перфектно не знам колко е само за лице...

teenage_drama_queen
08-01-2006, 14:04
az polzvah tezi lenti4ki na nivea no ne mi pomognaha osobeno ... mai hi4 ne mi pomognaha :-k

anna_nalisiq
08-01-2006, 15:14
И аз не съм доволна от лентичките на Нивеа.Попринцип в повечето козметици около нас взимат към 25лв.А иначе от хумата има резултата.Аз ползвам и едно кремче на Биле-в синя опаковка.Много ми помага.Какви ли неща не бях използвала,но досега той е най-добрия.Дано да съм ти помогнала :)

mi6et0
08-09-2009, 09:01
Аз ходих при мойта козметичка и ми взе за почистване на лицето и веждите 35лв и съм доволна.Препоръча ми да си купя цялата Пюр серия на Гарниер маска за лице,крем и др. и да се мажа всеки ден.За сега нямам все още,а ми почистваха лицето преди бала.

katericArofl
08-09-2009, 09:03
па стара тема .. :o