PDA

View Full Version : Как да скъсам с него,без да го наранявам?



devil_jade
08-01-2006, 12:46
Доста странен въпрос,но...Искам да скъсам с гаджето си,но не искам да го наранявам.Той е много готин човек и не ми се иска да го карам да страда.Дайде някакви предложения за "безболезнен" край на една връзка.
Благодаря!

love_all
08-01-2006, 12:49
nali znaesh, che obiknoveno stava tova, koeto ne iskame... zavisi zashto iskash da skusate i ot kolko vreme hodite...i na kolko godini ste...i dali ste spali...ama kakto i da e, nai dobriat nachin e da go predstavish kato neshto normalo, ochakvano... i da uluchish momenta

mil4eto_
08-01-2006, 12:50
Ако той те обича просто няма как да не страда при раздялата ви.
Според мен ще е най-добре да му кажеш всичко очи в очи,без да го лъжеш или да преиграваш.Кажи му,че много го цениш като човек,но при положение,че вече не изпитваш чувства към него няма смисъл да сте заедно.Опинай се да му покажеш,че това е краят,за да не остане с напразни надежди,че може пък да се съберете.

addictedtou
08-01-2006, 12:55
В една връзка винаги единият страда...няма как това е неизбежно...не можеш да му спестиш болкара няма как !

devil_jade
08-01-2006, 12:55
Ходим от 5 месеца,да спали сме заедно,на по 20 сме(би трябвало да знам как да скъсам с момче,но обикновено не ми пука за чувствата на другия).При него е малко гадно,защото му личи че много ме обича.А причината да искам да скъсаме е че ме задушава с любовта си.Много пъти сме говорили,уж обещава че ще се промени,но не го прави и вече не мога да съм с него.Но не искам да го наранявам,дори не знам как да започна разговора.Ужасно е!

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:57
ако те обича истински няма как да не го боли... така че .... по-добре направо си му го кажи ...няма как да не го нараниш

Sophie
08-01-2006, 12:58
ami spored men ako ne si napulno ohladnqla kum nego mu dai ultimatum..ili da ti dava malko pove4e svoboda ili pove4e nqma da ste zaedno imenno zaradi tova koeto kaza..4e te zadu6ava

BladeMaster
08-01-2006, 12:59
Kaji mu napravo vsichko bez da go lajesh i da uvartash neshtata [-X

Отговор
08-01-2006, 12:59
А причината да искам да скъсаме е че ме задушава с любовта си.Много пъти сме говорили,уж обещава че ще се промени,но не го прави и вече не мога да съм с него.
Обясни му го спокойно това,кажи му какво чувстваш.

addictedtou
08-01-2006, 13:00
Ходим от 5 месеца,да спали сме заедно,на по 20 сме(би трябвало да знам как да скъсам с момче,но обикновено не ми пука за чувствата на другия).При него е малко гадно,защото му личи че много ме обича.А причината да искам да скъсаме е че ме задушава с любовта си.Много пъти сме говорили,уж обещава че ще се промени,но не го прави и вече не мога да съм с него.Но не искам да го наранявам,дори не знам как да започна разговора.Ужасно е!

Ще започнеш с това...че не издържаш повече..да те задушава...ще му кажеш че държиш на свободата си...че не можеш да си с него като само те задушава...че няма да излезе нищо

love_all
08-01-2006, 13:02
ne, ne stava nito s ultimatomi, nito s obiasnenia kolko mnogo go cenish kato chovek...prosto mu kaji, che ne izdurjash, che si napravila vsichko vuzmojno, no tova prosto ne moje da produljava i zatova vsichko triabva da svurshi. taka toi shte razbere, che go uvajavash i cenoish, no i che imash nujda ot vuzduh...i moje bi sled sedmica-dve naistina shte osuznae greshkata si

devil_jade
08-01-2006, 13:02
Ох,няколко пъти,тактично му казвах,че не може да продължаваме така,а той почва да се сърди,да ми обещава,че от утре(примерно!)няма да е вече така.Намеквах му,че искам да се разделим,а той мисли че се преструвам,за да го накарам да ревнува.

kristini4ka
08-01-2006, 13:05
Не може да не го нараниш все пак той те обича а се разделяте каквото и да направишш във всички случаи ще го нараниш...е единствения начин да не го нараняваш е като не късаш с него...

love_all
08-01-2006, 13:11
ili ako niamate obshti poznati da se napravish, che ne mojesh da izlizash, zashtoto...abe izmisli si prichina. i ne se vijdai s nego kolkoto mojesh po-dulgo. taka toi shte te zabravi malko i shte go ponese po-lesno

iiirish
08-01-2006, 14:45
щом толкова много те обича няма начин да не страда! по-добре не го мъчи с отекчително дълги разговори през времето на които да се пита какво ще бъде окончателата ти дума, ами най-добре директно, но конкретно и тактично му кажи, че не искаш повече да сте заедно

freaky_FK
08-01-2006, 14:55
Kaji mi che ne se chustvash dobre vav vrazkata si s nego i che prosto ne se poluchava i che ne iskash da se chustva naranen a che prosto ti ne mojesh da se vmestish v takuv vid otnoshenia.blagodari mu svse pak za lubovta mu v promishleni k-va.

Mike-Jones
08-01-2006, 17:13
mi to moje dori problema da e v teb a ne v pi4a kakvo tolkos ti prai mnogo mi e 4udno q kaji kakuv e problema kakvo te zadushaval s lubovta si

devil_jade
08-01-2006, 17:42
Мдааа...питаш как по-точно ме задушава...ами за мен не е нормално да ти звънят по 20 пъти на ден.Първият въпрос е:"С кого си?" и после "Къде си?".Постоянният контрол и повтарянето на всеки 5 минути "Обичам те!",както и после "А ти мен?" ти омръзват.Обичам да ми казват,че ме обичат,но не е нормално това да е на всеки 5 минути.Сърди се когато излизам с приятелки,сърди се когато не съм с него,а с родителите си.
А са ми кажи,дали аз съм виновна или пича?
Само да спонема,че никога не съм му давала повод да ме ревнува,защото знам че това е болезнено.
Интересното е че когато е далече от мен,откача...това понякога не се търпи.Не е нормално да иска да чуе приятелката,с която сме на кафе,само за да се увери,че не съм с някой мъж.Това е абсурдно!

minor
08-01-2006, 17:56
оффтопик : Доста често чета мнения от сорта "Ако той те обича ще е щастлив да знае, че и ти си щастлива", вярно, има го и този момент, дори винаги, но все пак, ако за съвсем малко се оттърсите от другите работи и погледнете реално на нещата ще разберете, че единия винаги страда /офф

Obitax
08-01-2006, 18:02
e te takav variant nqma malko ili mnogo 6te go narani6 !