PDA

View Full Version : Vupros - Izbelvane na zubite??



Sophie
08-01-2006, 15:23
iskam da popitam dali znaete kolko struvat taka nare4eniete zoom proceduri koito gledame po kozmeti4nite predavaniq za izbelvane na zubite i dali gi ima v po malki gradove kato pleven naprimer?

08-07-2006, 12:06
Значи...понеже имам зъбен камък,моята стоматоложка ми каза,че трябва да се избелят(с някакъв лазер май).Процедурата струва 15лв.Обаче майка ми не е много съгласна,защото след това зъбите потъмнявали и се разваляли.Пък и на мен ми бяха казали същото.А на въпроса дали в твоя град е възможно това-според мен всеки стоматолог трябва да може да ти направи процедурата :wink:

08-07-2006, 23:14
Za kakvo ti e da si izbelvash zubite? Spirash da pushish(ako pushish), namalqvash ili spirash sladkoto(ako si mu privurjeni4ka) i si miesh zubite mnogo redovno, produljitelno i detailno, pone 2 puti na den, ako imash vreme i 3 do 4. Garanciq do 1g. shte sa ti za4itelno izbeleli! Tva e moq suvet!

{}{}{}
08-08-2006, 16:36
tarkai si zabite s limon i soda :D

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-08-2006, 17:40
[quote="Анонимко"]Za kakvo ti e da si izbelvash zubite? Spirash da pushish(ako pushish)...

Да,пич/пичка,толко лесно става да знаеш ... ;)

08-10-2006, 09:13
Мий си зъбите редовно,купи си избелваща паста за зъби(трябва да е със сода) и се мий с нея най-много веднъж в седмицата,веднъж в месеца се мий със сода.Това би трябвало да помогне.

А и зависи какъв ти е емайла на зъбите.Един приятел си мие зъбите редовно,дъвче дъвки,не пуши,но пак са му много жълти зъбите.

warsteiner
08-14-2006, 14:10
15 lw li? Az sym 4uval 4e edno cqlostno izbelvane na zubite(namazvat gi s ne6to i stoi6 na nqkakva specialna svetlina) moje da struva i nad 1000 lw. Predvaritelno izbira6 kolko beli da ti gi napravqt.

ninsy
08-14-2006, 18:08
15 lw li? Az sym 4uval 4e edno cqlostno izbelvane na zubite(namazvat gi s ne6to i stoi6 na nqkakva specialna svetlina) moje da struva i nad 1000 lw. Predvaritelno izbira6 kolko beli da ti gi napravqt.
чак 1000лв не е но поне 50-60..Аз съм избелвала мойте ,но не е много препоръчително защото се нарушава емайла на зъбите,а и някой пасти за избелване също го нарушават

08-15-2006, 21:55
TEZI PASTI ZA ZUBI,KOITO GI PRODAVAT NE GI POLZVAI,ZA6TOTO PADA EMAILA,A EMAILA PADNE LI SE RAZRU6AVAT PO LESNO ZUBITE.ZA PO BELI ZUBKI POLZVAI SODA BIKARBONAT.NE POVE4E OT 2 PUTI V SEDMICATA.

05-10-2007, 11:36
По принцип както всеки човек има различен цвят на кожата така има и различни цветове на зъбите!Наистина при някои избелвания се получава изгубване на емайла,но пък ако естественият цвят на зъбите ти е повече жълт отколкото бял защо пък да не си избелиш зъбите?!?
А що се отнася за това колко струва едно избелване-то може да струва от 30-40лв до 400-500 може би може и да има и по-скъпи процедури,за които не съм чувала!Цената зависи от това каква част се избелва, колко пона по-бяло ще се избели и каква е трайноста на избелване!На мен лично са ми предалгали избелване за 200,зъбите ти могат да станат снежно бели независимо от това какъв им е естественият цвят и се дава 2-3 години трайност,като се намалява този период ако пушеш и пиеш кафе или разни сокчета (касиис,горски плодове.....)

05-11-2007, 16:16
Ае това със содата вярно ли е или просто се базикате ? 8-[

batkodoki
05-11-2007, 21:43
iskam da popitam dali znaete kolko struvat taka nare4eniete zoom proceduri koito gledame po kozmeti4nite predavaniq za izbelvane na zubite i dali gi ima v po malki gradove kato pleven naprimer?

да бяхте указали както е редно пол&възраст!

във вс случай при подрастващи всеки тип "избелване" а те са няколко, базирани на няколко физични принципа - е противовоказано. който и да е от способите за избелване /за огромна жалост и радост на дентиста/ води рано или късно до протезиране, но преди това до зависимост от персоналния дентист. ако такава финансова инвестиция е възможна и оправдана по отношение на семейството ви - няма проблем. вече има много хора с "възможности" и у нас

just me
05-12-2007, 19:28
i si miesh zubite mnogo redovno, produljitelno i detailno, pone 2 puti na den, ako imash vreme i 3 do 4. Garanciq do 1g. shte sa ti za4itelno izbeleli! Tva e moq suvet!Всъщност е доказано, че прекаленото търкане и миене води до изтъркване на емайла. Един приятел в момента има този проблем. Казаха му го 3ма различни заболекари.