PDA

View Full Version : Vlubena v kolega



Samo_za_teb
08-01-2006, 17:14
Дано не ви се стори тапо но за мен е сериозно.
Като повечето тийн-ове започнах работа за лятото в едно заведение... Да но ...!!! Ненадейно се влубих в единия барман.Другия разбра и сега ме дразни и ме базика непрекаснато. Как моя избранник да не разбере от друг, а от самата мен за моите чувства ? Аз наистина го харесвам много и мисля непрекаснато за него... ПОМОЩ!!

missito_
08-01-2006, 17:48
Ами щом искаш той да си разбере от теб за чувствата ти най-добре му кажи по-скоро до като не е разбрал от другия ти колега.

BeBencEto
08-01-2006, 17:55
ne trqbvashe da se izdavash taka...po-dobre purvo naistina da beshe obmislila situaciqta i da reshish naistin li go haresvash ili e momenta prishtqvka...no ako ne e taka..prosto idi i pogovori s nego kaji mu che imash chuvsva kum nego i taka...a ima i drug variant ako ne se chuvstvash gotova koito opredeleno shte mu vzeme akula....
otivash pri nego i mu kazvash abe taka i taka imeto na drugiq barman samo me buzika che te haresvam..molq te shte napravish li neshto!? i nqkva super sladka i charovna usmivka :-)

Reich_06
08-01-2006, 20:13
emi vij po deistviqta na tvoq 4ovek dali te haresva!nali znae6 vse pak vinagi ima ne6to koeto 6te go izdade!puk ako ne te haresva ve4e dori i drugiq barman da kaje ne6to ti moje da otri4a6 ili da go oburne6 na ebavka!:)

08-01-2006, 20:15
ami napravo mu kaji,ama nali znaesh che vrzukite na rabotno mqsto ne stavat.ili rabota ili vruzka.

iiirish
08-01-2006, 20:20
както и да реагира той на изповедта ти, пак ще е по-добре да го научи от теб, отколкото от трети човек. айде стискам палци :wink: :D и късмет

niGGa
08-01-2006, 20:36
Оууу...Любов между колеги...Секс на работното място...Страхотно!
Отиди утре и му кажи.

koalka
08-01-2006, 20:43
Ами,ако искаш да разбере най-сигурно е да му кажеш,но може и да му го покажеш.Жесове,комплименти и т.н.