PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА СИ НАПРАЯ САЙТ !!! :))))))



Slave4You
08-01-2006, 19:31
Здрастиииии...хора искам да си направя сайт.Нищо особено..да има работи за мене,снимки на приятели,снимки от морето на семейството и още интересни работи.Мама и татко са програмисти само че нямат мн време да ме учат.Искам да ви питам откъде мога да да си взема такива готинки картинки за сайта?Не говоря за снимки на звзди ами да кажем сърчица това-онова.А да и също така и фон :) С другото сама ще се оправя. 10х предварително ;)

Потребител #4527
08-01-2006, 19:34
Еми то самия уеб дизаинер си има фонове, от които ти си избираш сама.

www.freewebs.com това е

WILD__BOY
08-01-2006, 22:03
Научи нещо повече за HTML.

Composure
08-01-2006, 22:58
google.bg там има картинки пишеш кво ти трябва и то ти го дава мн яко нали :smt005

Slave4You
08-02-2006, 08:46
Научи нещо повече за HTML.

Xaxa...ми то аз сега чета една огромна книга за Dreamweaver само че малко нищо не разбирам :)

WILD__BOY
08-02-2006, 08:57
Научи нещо повече за HTML.

Xaxa...ми то аз сега чета една огромна книга за Dreamweaver само че малко нищо не разбирам :)

И кво да направя? То щото Dreamweaver e най-сложната програма на macromedia... То идеята му е да е лесен.

Както вече ти казах почни с HTML. Научи базовите неща за езика. После прочуи другите езици. Не е нужно да ги научваш, просто трябва да знаеш кои за какво е. И след като се ориентираш си избери как да нарпавиш сайта. Дали ще е статична или динамична страница.

Алминатора
08-02-2006, 09:13
Намери нещо което се пише на php шото с HTML изобщо не стават яки сайтове!Знам го от личен опит!

BeBencEto
08-02-2006, 09:42
i az se chudq zashto tolkova uporito i preporuhvash HTML ...ne e qko az imah sait koito sama si napravih...ama ne beshe koi znae kvo..ne stavat hubavi :-)

vesitu
08-02-2006, 09:51
BeBencEto ами явно просто незнаеш как :)

По темата - Има много уроци на Български по HTML....има какво да се научи от тях, и са доста простичко обяснени

Santino
08-02-2006, 14:09
Сложи си един Microsoft Front Page 2003. Другото ще го учите в училище.

Axxxel
08-02-2006, 23:01
Абе за ламерите, които не се интересуват от html да си вземат Macromedia Studio или само Dreamweaver...може да си направиш готин сайт и без да разбираш много...

Caparezza
08-03-2006, 00:26
Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ? :smt019

Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота. :smt018 :smt018

Axxxel
08-03-2006, 03:11
Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ? :smt019

Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота. :smt018 :smt018Даже няма да си направя труда да ти отговоря и да се защитя, защото явно не си видял какви тъпотии си написал...блаахахах

WILD__BOY
08-03-2006, 07:09
Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ? :smt019

Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота. :smt018 :smt018

Ако за теб е губене на време, то за някой хора е препитание. И то не за един, двама. Web design-a development-a изключително добре платени професии, но явно не знаеш за такива неща. В подкрепа на думите си ще ти дам и един сайт www.design.bg (професионално студио за Web страници)
Все пак щом мислите, че нищо не отбираме от изграждане на качествен web сайт, защо изобщо четеш постовете?!
И мойто мнение е, че си тотален леймър и не защото не можеш, а защото не искаш (не можеш - главно заради начина ти на мислене)да се научиш.


/offtopic
Axxxel, защо бе? Macromedia Studio е добър пакет. Помага ако си по-начинаещ да свикнеш да изграждаш сайтове (ако четеш кода разбира се, а не само да блъскаш катинки и да се хилиш като тъпанар) . Даже и за по-напреднали спестява време. Има го и случея когато не искаш да навлизаш много в Web технологиите, но ти трябва елементарен сайт - пак може да ти е от полза.

Caparezza
08-03-2006, 08:12
Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.

Axxxel
08-03-2006, 09:20
Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...

miminia
08-03-2006, 09:50
www.street.bg

Slave4You
08-03-2006, 11:38
Абе хора оправих се доколкото е възможно.Няма да стане мн як сайт ама ще го преживея :) Заклющете темата ако искате.Като стане готов ако искате ще ви дам да го видите :)

Slave4You
08-03-2006, 11:39
О да и мерси за мненията.

08-03-2006, 12:32
Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...

Ти възпитанието си го показа с "ламерите'. Другото не ме дразни, а само това, че наричаш толкова хора с този мръсен епитет, само защото не знаят това, което ти си разбрал за няколко години. Хакер. :smt019

Жив и здрав. Нека не правим още страници с излишни мнения.

Axxxel
08-03-2006, 18:20
Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...

Ти възпитанието си го показа с "ламерите'. Другото не ме дразни, а само това, че наричаш толкова хора с този мръсен епитет, само защото не знаят това, което ти си разбрал за няколко години. Хакер. :smt019

Жив и здрав. Нека не правим още страници с излишни мнения.
Аз пък ще направя още един...Думата ламер не се употребява с лоша мисъл...тази дума се употребява за нещата в, които не си добър.Аз например съм си ламер в програмирането, щото още не съм го схванал.Другото, което е...престанете на всеки малко по-навътре в темата хардуер или софтуер да го наричате хакер...нито мога да разбивам сървъри (е признавам...влизал съм и съм променял шейпърите, ама що за хакер ще си остави следите :lol: ), нито мога да разбия даден сайт...блахххх...тъпо е...

Алминатора
08-07-2006, 10:25
Абе ламета това че един език не е толкова сложен не го прави по малко гъвкав!На php могат да се направят много повече неща,от колкото с HTML.За мен php е по трудният и гъвкав език от HTML.Ако разгледате тук-таме десетина сайта ще забележите че сайтовете с php са много по готини от тези с HTML.

BaHk0`CeKcA
08-07-2006, 10:29
http://gangsta.forumup.org/viewtopic.php?t=87&mforum=gangsta
Ето ти всичко за HTML айде :) :mrgreen:

08-08-2006, 11:52
Намери нещо което се пише на php шото с HTML изобщо не стават яки сайтове!Знам го от личен опит!
Ти за кво не вземеш един нож и дас е застреляш бе ? На HTML не става ли сайтовете, за тва давай на php.И за кво е php ? Няма да прави сайт на банка я, плюс това ако намериш свестен безплатен хост за php, с удовлствие ще почнем да си правим сайтовете така...