PDA

View Full Version : 6te umra bez nego-zaminava v 4ujbina



08-01-2006, 19:59
zaedno sme ot tri godini i vseki den sme se vijdali...karame se,revnuvame se,no vinagi sme se obi4ali.....imali sme izklu4itelno tejki momenti,no sme gi prejivqvali blagodarenie na tova,4e prekaleno mnogo se obi4ame....sega oba4e toi zaminava v italiq i az napravo imam 4uvstvoto 4e 6te umra tuk bez nego...ne moga da otida s nego,za6toto sam na 16(toi na 21)i na6ite nqma da mi pozvolqt...toi mi kazva:ako me obi4a6,6te me 4aka6....i az naistina go obi4am,6te go 4akam i znam 4e i toi me obi4a i ne vqrvam tam da mi izneveri,za6toto moje i da e stranno,no az mu parvoto momi4e,s koeto e spal i toi na men sa6to mi e parviq i go obojavam!iskam da mi kajete kak moga da go razubedq vapreki 4e dnes edva ne zamina,no drugite xora koito trqbva6e da patuvat se bqxa otkazali i 6ofiora nqma6e kak da tragne samo s nego i edin negov priqtel...za tova otlojixa patuvaneto do kraq na sedmicata i se 4udq kak da go razubedq,no mai nqma na4in...kakvo da napravq?kajete mi?posavetvaite me...kak da jiveq bez negovata lubov,bez negovata sa6tnost.....kak da jiveq bez nego???????????????spomenite 6te me presledvat navsqkade i postoqnno.........kak 6te qm?kak 6te spq??????????kajete ne6to za kuraj.......

freaky_FK
08-01-2006, 20:29
ami nameri si nqkakvo zanimanie,zapochni nqkakuv kurs po kakvoto i da e ili zapochni da trenirash nqkakuv sport zanimaniq na koito da se sreshtash s novi hora.

kudravoto
08-01-2006, 20:31
(':smt010')
(':smt010')

iiirish
08-01-2006, 20:41
той много правилно ти е казал "ако ме обичаш ще ме чакаш". послушай го. на него не му е по-лесно отколкото на теб. щом така трябва остави се на течението, но с мисълта за него!!! :wink: :oops: :D

BeBcHeTo
08-01-2006, 21:06
:smt010 :smt010 :smt010

Отговор
08-01-2006, 21:37
Кога ще се върне от там?

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:39
(':smt010')
(':smt010')
малеее на секъде все: " :smt010 :smt010 :smt010 "

Dr. Kazimbutt
08-01-2006, 21:44
Ти наистина ли вярваш, че си му първата?

Никой не е умрял от раздяла с гадже. "Ще умра без него" - това си е чисто самонавиване.

08-01-2006, 22:43
Ти наистина ли вярваш, че си му първата?

Никой не е умрял от раздяла с гадже. "Ще умра без него" - това си е чисто самонавиване.

...аз бих го нарекал "клише"...и всичко е до психика не забравяйте тази много важна подробност!!!

thirteen
08-02-2006, 00:07
Много тъжно :roll: . Върни се при добрите си стари,приятели.Точно вмомента имаш нужда от тях(дори и да чувстваш,че не искаш да виждаш никой),не трябва да оставаш сама или да се затваряш в себе си.

Ekita
08-02-2006, 07:13
Ти можеш да живееш без него.Ще плачеш,ще страдаш,ще ти е тежко,ще те боли,но ще го преодолееш.На 16 си!Това е първата ти връзка в много отношения,но няма да е последната,нито най-истинската.Друг е въпроса ако искаш да се чакате.Не каза колко време ще го няма?Ако е повече от 6 месеца,нещата никога няма да са същите,когато се върне въпреки,че и двамата ще се правите,че не е така.

IKisseDAGirL
08-02-2006, 09:14
сега си мислиш, че ще ти е мн зле без него, но ще видиш, че бързо ще свикнеш
на 16 години си и те чакат още мн връзки и момчета, не е единствения :roll:

и не те съвевам да го чакаш :!: представи си, че той там живее живот, а ти седиш и като няква глупачка се пазиш до завръщането му :shock:
а даже и да не си намери друга, не си заслужава да губиш толкова време заради едно момче, след като ще имаш толкова други възможности

BeBencEto
08-02-2006, 09:18
сега си мислиш, че ще ти е мн зле без него, но ще видиш, че бързо ще свикнеш
на 16 години си и те чакат още мн връзки и момчета, не е единствения :roll:

и не те съвевам да го чакаш :!: представи си, че той там живее живот, а ти седиш и като няква глупачка се пазиш до завръщането му :shock:
а даже и да не си намери друга, не си заслужава да губиш толкова време заради едно момче, след като ще имаш толкова други възможности

napulno te podkrepqm kakto vinagi...samo che iskam da dobavq neshtichko i ot men...ako tolkova mnogo go obichash i durjish na nego..zashto ne mu kajesh da zamruzite vruzkata dokato se vurne...zashtoto ti tuka dori samo da poflirtuvash s nqkoi na nego shte mu kajat a toi moje da si pravi kakvoto si pojelae i ti nqma kak da razberesh..istoriqta ti e naistina tujna no nito e purviq nito e posledniq taka che obmisli i tozi variant...

koalka
08-02-2006, 15:54
Ти си на 16,а той на 21.Той вече мисли за кариера и реализация,а ти си още ученичка.Трябма да го забравиш,защото не мисля,че там той ще ти е верен.Все пак е мъж и има нужда от жена и предполагам,че не може да издържа без секс.Според мен няма чако толкова силни чувства към теб,колкото си мислиш,щом с лека ръка заминава в чужбина без да се интирисува ти как смяташ.

08-02-2006, 18:52
Ти си на 16,а той на 21.Той вече мисли за кариера и реализация,а ти си още ученичка.Трябма да го забравиш,защото не мисля,че там той ще ти е верен.Все пак е мъж и има нужда от жена и предполагам,че не може да издържа без секс.Според мен няма чако толкова силни чувства към теб,колкото си мислиш,щом с лека ръка заминава в чужбина без да се интирисува ти как смяташ.ti ako sadi6 po sebe si...tova e otdelen vapros...Nqma da go zabravq,tova e poslednoto ne6to,koeto mi e minalo prez uma,za6toto az go obi4am i toi men sa6to,sigurna sam v tova,dori ubedena!MOJE BEZ SEX!za nego ne tova e nai-vajnoto...v4era za malko da zamine,no patuvaneto se provali,za6toto drugi se bqxa otkazali i znaete li togava kak se razplaka?kato malko dete be6e...ne zaminava s leka raka,a prosto nqma izbor-tuk nqma pari i mnogo mu e trudno da jivee,za6toto vse o6te jivee s maika si i sesetra si,a ba6ta mu e v italiq i toi otiva pri nego...interesuva se kakvo mislq,no ima veroqtnost esenta da go vzemat voinik i v tova trudno polojenie...nqma da imat vazmojnost texnite da xodim na pose6teniq vsqka sedmica do kletvata...taka,4e ili trqbva da ide v italiq i kam kraq na septemvri da se varne ili v na4aloto na septemvri da ide voinik i togava 6te ni e gadno celi 9 meseca...

08-03-2006, 20:17
сега си мислиш, че ще ти е мн зле без него, но ще видиш, че бързо ще свикнеш
на 16 години си и те чакат още мн връзки и момчета, не е единствения :roll:

и не те съвевам да го чакаш :!: представи си, че той там живее живот, а ти седиш и като няква глупачка се пазиш до завръщането му :shock:
а даже и да не си намери друга, не си заслужава да губиш толкова време заради едно момче, след като ще имаш толкова други възможности

napulno te podkrepqm kakto vinagi...samo che iskam da dobavq neshtichko i ot men...ako tolkova mnogo go obichash i durjish na nego..zashto ne mu kajesh da zamruzite vruzkata dokato se vurne...zashtoto ti tuka dori samo da poflirtuvash s nqkoi na nego shte mu kajat a toi moje da si pravi kakvoto si pojelae i ti nqma kak da razberesh..istoriqta ti e naistina tujna no nito e purviq nito e posledniq taka che obmisli i tozi variant...nqma da se saglasi da zamrazim vrazkata si,a i az sa6to ne iskam.ne iskam da flirtuvam s nikoi!za men toi e edinstveniq 4ovek na tazi zemq...da be,6te si nameri druga...te tam samo nego 4akat...nqma 6to...

luda`flirtajika
08-03-2006, 20:27
Ти си на 16,а той на 21.Той вече мисли за кариера и реализация,а ти си още ученичка.Трябма да го забравиш,защото не мисля,че там той ще ти е верен.Все пак е мъж и има нужда от жена и предполагам,че не може да издържа без секс.Според мен няма чако толкова силни чувства към теб,колкото си мислиш,щом с лека ръка заминава в чужбина без да се интирисува ти как смяташ.

ne sum suglasna s teb-te se obi4at i dvamata ne mojehs da gi spresh,samo,4e imat malka razlika ot 5 godini-ta e maika mi i bashta mi imat ralizka 10 god,a ti za 5 sudish ve4e

i za 16-godishnoto momi4e:nqma na4in shte go 4akash,trqbva

CRaZy_IKT
08-03-2006, 20:50
Ти си на 16,а той на 21.Той вече мисли за кариера и реализация,а ти си още ученичка.Трябма да го забравиш,защото не мисля,че там той ще ти е верен.Все пак е мъж и има нужда от жена и предполагам,че не може да издържа без секс.Според мен няма чако толкова силни чувства към теб,колкото си мислиш,щом с лека ръка заминава в чужбина без да се интирисува ти как смяташ.

ne sum suglasna s teb-te se obi4at i dvamata ne mojehs da gi spresh,samo,4e imat malka razlika ot 5 godini-ta e maika mi i bashta mi imat ralizka 10 god,a ti za 5 sudish ve4e

i za 16-godishnoto momi4e:nqma na4in shte go 4akash,trqbva
много ясно че ше го чака ;)

little_pink
08-03-2006, 20:54
I moito gaje zamina za germaniq za tri meseca no poneje se kontuzi se vurna obratno v BG.Kogato toi zamina napravo mi se iskashe da ymra ne mojeh da spra da mislq za nego,pla4eh postoqnno no toi se vurna i sa sum nogo shtasliva :D :smt006 :D

avtorkata
08-04-2006, 19:18
I moito gaje zamina za germaniq za tri meseca no poneje se kontuzi se vurna obratno v BG.Kogato toi zamina napravo mi se iskashe da ymra ne mojeh da spra da mislq za nego,pla4eh postoqnno no toi se vurna i sa sum nogo shtasliva :D :smt006 :Ddano i moeto gadje se vaner,no ne zaradi kontuziq,a zaradi men...iskam da sme si zaedno tuk i da sme mnogo 6tastlivi,za6toto mnogo se obi4ame...dano tezi kilometri ne ni razdelqt,za6toto nqma smisal da jiveq bez nego,moeto sarce tupti samo zaradi tova,4e i negovoto sa6to tupti...ne e kli6e,nito ne6to podobno,a e samata istina!tuk ima xora,koito ne razbirat 4e na tozi svqt moje da ima i istinski 4uvstva,no dano skoro i te obi4at takak kakto az i da me razberat kakvo vsa6tnost sam izpitvala i kak sam se 4uvstvala...

ludo_mace
08-04-2006, 19:50
Щом обичате толкова, заедно ще издържите тези няколко месеца :-) Все пак не сме 19 век, когато е можело да се комуникира смо чрез писма- сега все пак има едно, наречено телефон, а да не забравяме и нет-а- ще си пишете, ще се чувате, ще си пращате снимки :smt006 Мисля, че лябовта ви така само ще стане по-силна :roll: Леле от тази твоя история направо настръхвам :smt010

razplakanata...
08-10-2006, 21:07
na 8_mi zamina i ottogava sam kato polujiva...ne mi se qde,ne mi se spi,pu6a prekaleno,samo za nego mislq,a toi edva tazi ve4er e pristignal i neznam za6to ne se obajda...sutrinta az mu se obadix i mi kaza,4e toq deto go e izkaral mu e vzel vsi4kite pari i moje bi zatova ne se obajda...napravo ne mi se jivee,razberete...koi moje da mi pomogne?kak da si go varna?kak 6te jiveq bez nego?-tova e nevazmojno...tolkova ne6ta sme prejiveli i na tolkova mesta sme bili zaedno,4e sega nakadeto i da se obarna bukvalno vsi4ko mi napomonq za nego...poludqvam...kak mojax taka ludo da se vlubq??????NE SE VLUBVAITE!!!!!!!!!!!!!!!ADSKI MNOGO BOLI!!!!!!!!!

alkobalko
08-10-2006, 21:49
Миличка, знам колко много те боли и колко страдаш. И моят приятел беше заминал за чужбина. Дори не беше сигурен, дали повече ще се върне. И на мен тогава ми идваше да умра, не исках да виждам и чувам никой. Не исках да се храня, да излизам, дори не исках да дишам. Родителите ми бяха изпаднали в ужас. Бях бяла като платно, не ходех, а всякаш се носех по земята. Казвах си ще умра без него, но знаех че не мога. Защото той ме обича и трябва да живея за него, за да не го нараня. Плаках по цял ден. Знам колко ти е тежко, но той ще се върне. Докато се върне ще ти е много гадно, но няма друг начин. а относно това, че не ти се обажда не се притеснявай. Разговорите там са скъпи и сигурно няма възможност да ти се обажда всеки ден. Опитай се да не се предаваш и да се бориш, за да продължиш да живееш. Бори се, защото той ще се върне при теб.

iiirish
08-10-2006, 22:27
NE SE VLUBVAITE!!!!!!!!!!!!!!!ADSKI MNOGO BOLI!!!!!!!!!


е ся вече пишеш глупости! не оказвай вредно и отрицателно влияние на "младите" в тоя форум :D

хора, влюбвайте се, обичайте, това е най-важното и най-истинското :-#

samo pla4a...
08-13-2006, 20:30
obi4am go tolkova mnogo...ne spiram da mislq za nego...4udq se dali e dobre,dali se xrani dobre,dali se naspiva,dali misli za men,dali nqma da me zabravi za tova vreme prez koeto 6te e tam...vsa6tnost i az neznam do koga 6te e,no predpolagam 4e kam na4aloto na oktomvri 6te se varne,no edin gospod znae koga...mnogo iskam da varna vremeto nazad i da go spra v denq predi da zamine...be6e napravo neveroqtno,iskam da se varne vazmojno nai-skoro,za6toto go obi4am i ne moga da jiveq bez nego!mislete si 4e se prenasqm ili ne6to podobno,mislete si kakvoto iskate,no tova e istinata......

08-20-2006, 10:11
ахахаха, ми той ще иде в италия, ще се върне септември и пак ще го вземат войник

стига сте ревали само

като толкова се обичате вземете се женете там и си раждайте деца и бачкайте за да ги издържате =D> (finger)

егати,друга амбиция освен да бъдеш вечно с него,нямаш ли? нещо образование,работа,нова работа,някво такова бъдеще не виждаш ли? или само "ох,не мога без него"

koalka
08-20-2006, 13:36
Ако любовта е силна естествено,че ще го чака.Ама момиче уточнявай за колко време!Ако е за толкова малко естествено,че може да има такава връзка.Той после отива войник,но поне през това време ще се виждате от време на време,което ще прави раздялата ви по-поносима.Успех!Обаче не мога да приема,че ако го няма 5-6 години и той може да издържи без секс.За толкова малко съм съгласна.Дори и не за физическата нужда,ако го няма по-дълго,а за това,че няма ти даси до него.Спокойно,ще издържите.

svetla_88
08-20-2006, 18:29
ВСИЧКО ТОВА Е МНОГО КОФТИ
НО СЕ СТЕГНИ
ТИ СИ МЛАДО ХУБАВО МОМИЧЕ И АКО СЕ ОБИЧАТЕ ЩЕ СИ ПИШЕТЕ ЩЕ СИ ЧАТИТЕ ЩЕ СЕ ЧУВАТЕ КОЛКО ВРЕМЕ ЩЕ Е ТАМб ТОВА Е ЕДНО ПРЕПЯТСТВИЕ ТАКА ЧЕ СМЕЛО! :smt006

cskamoni4ka
08-20-2006, 21:07
Ако наистина трябва да замине за Италия,понеже предполагам че по работа ще заминава ти нямаш право да го спреш!За колко време ще е там?Просто като замине ще излизаш повече с приятели,ще се занимаваш с нещо,ще се чувате по телефона,ще си пишете и така..се ще мине времето :wink:

iliyanka
08-22-2006, 16:23
ami moiat priatel e v Germania,znam kvo ti e,oba4e nemoje6 da go spre6,toi e goliam maj i sam re6ava.i na mene mi lipsva ujasno vapreki 4e takova rastoqnie ne ni deli za parvi pat,az se 4uvstvam gadno,mnogo mi e prazno bez nego,no si misli za polojitelnite ne6ta,kogato se varne,kak 6te ste pak zaedno i gore glavata,kolkoto i da e tejko se prejiviava,a ti ako naistina go obi4a6 6te si go 4aka6. :smt006

zoben_pitbul
08-22-2006, 21:08
Ми ще го чакаш,щом го обичаш.Ако си УБЕДЕНА,че той е истинската ти любов и си заслужава да изгубиш всичкото това време надявайки се той да ти е верен и да те обича давай,бъди с него-Но ще те предупредя,че в тази ситуация ще те боли 300 пъти повече ако той направи нещо най-малкото защото ти си го чакала,прахосвала си толкова време само мислейки за него и в същото време той си е бил с друга,имал си е чувства към него...Не знам колко е сериозен.Ако е и можеш да му имаш доверие бъди с него-това са 9 месеца,не е малко,но и не е цял живот.Чувствата и на двамата обаче трябвя да са адски сериозни за да можете да преминете през това!

avtorkata
08-26-2006, 11:27
osaznax,4e na tozi svqt nqma ve4na lubov i vsi4ko se promeni.razdelixme se zaradi maika mu,az osaznax 4e sam vlubena v jenen maj,koito sa6to me obi4a.ne mojem da sme zaedno,no se obi4ame.edin den,kogato adat v koito se namiram sega 6te svar6i i togava 6te moga da sam s 4oveka,koito obi4am.trqbva da zaxvarlq trite godini na vqtara i da prodalja da si jiveq jivota po mnogo po-razli4en na4in i sam sigurna,4e 6te sam po-6tasliva otkolkoto do sega,6te si navaksam vsi4ko propusnato,zaklevam se....

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 15:14
еми миличка тва е супер гадно....и моя заминава за франция обаче...и аз незнам ко ще прая без него, и на мене ми каза, че ако го обичам ще го чакам.... :cry: но на мене ми е мн трудно когато не се видим 1 ден а пък за 3 или 6 месеца нз ко ще правя....но хората си имат мечти и цели в живота, които да реализираш тук в България е мн трудно. аз неразбрах защо приятеля ти заминава, но ако го обичаш го чакай и не го изпускай! :-) трудностите са за да направят победата по-сладка!!! успех :?

krem4et0
08-26-2006, 16:13
Тъкмо мислех да напиша,че раздялата в крайна сметка не е лошо нещо и прочетох предпоследния пост.Абе деца намерете си друго занимение.Аз се разревах,четейки темата,защото си спомних как моя замина в казармата,как не се виждахме по 2 месеца,как бях започнала да забравям смеха и лицето му,а то било шега.не си играйте с чувствата на хората!

avtorkata
08-26-2006, 19:31
ne se 6eguvam.dalgo e za obqsnenie i az sam vinovna za razdqlata,no se slu4i.gadno mi e,no tazi negova revnost i tova,4e me spira6e ot vsi4ko me nakara da mu izneverq i da osaznaq 4e sam vlubena v jenen maj.edin den 6te se nameri 4ovek za men s kogoto 6te moga da sam i s koito 6te se obi4ame istinski!vqrvqm v tova,nadejdata umira posledna,nali?

alkobalko
08-26-2006, 20:07
Оххх деца, деца, и вашата не е лесна. До вчера умираше за него, днес вече обичаш друг. Айде ме убеди, че си обичла истински. Ако беше тка нямаше да се разделите така лесно, само защото е далеч. Не казваш от какво те е спрял, но не вярвам да го е направил, за да ти навреди. Следващия път, моля те ,не казвай, че си лудо влюбена и не можеш да живееш без него.

zoben_pitbul
08-26-2006, 20:21
Оххх деца, деца, и вашата не е лесна. До вчера умираше за него, днес вече обичаш друг. Айде ме убеди, че си обичла истински. Ако беше тка нямаше да се разделите така лесно, само защото е далеч. Не казваш от какво те е спрял, но не вярвам да го е направил, за да ти навреди. Следващия път, моля те ,не казвай, че си лудо влюбена и не можеш да живееш без него.
Абсолютно :smt023 Тя ако си мисли,че знае какво е любов :smt018 =;

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 21:24
ох аз скоро ще се откажа да пиша тука....не е истина просто кви хора има! и как тъй го забрай? божееее.....no comment!!!!

krem4et0
08-27-2006, 10:39
Раздялата за любовта е като вятъра за огъня-ако е силна я разгаря повече,а ако е слаба я угася!