PDA

View Full Version : Celolit.. :((



08-01-2006, 20:22
Slaba sam a imam tozi problem.Nqkoi moje li da mi kaje sait s informaciq kak se poqvqva i kak moje da se lekuva?6te sam vi mnogo blagodarna.A kremovete protiv celolita pomagat li ?

kani4ka
08-01-2006, 20:42
avon ima 2-3 sestra mi gi izpolzva deistvat no sa skypi4ki

Obitax
08-01-2006, 21:29
целулита се маха само със спорт не се заблуждавайте че кремовете и незнам си кво по магат пална помия са !

08-01-2006, 22:03
целулита се маха само със спорт не се заблуждавайте че кремовете и незнам си кво по магат пална помия са !

Ti pak ne se zablujdavai 4e sporta opravq ne6tata!Sportuvam aktivno ot godini i vse pak si go imam ... btw ne e tolkova zle polojenieto(mislq 4e v momenta e v stadii na poqvqvane)
I vse pak ako nqkoi znae saitove da pomaga

strange__
08-02-2006, 20:03
Спорт+някакъв крем :wink:
Аз лично си взех на Нивеа и го ползвам вече около седмица...още е рано да се каже дали има ефект,но определено кожата ми е по-мека :-D

vikito_666
08-02-2006, 20:12
Slaba sam a imam tozi problem.Nqkoi moje li da mi kaje sait s informaciq kak se poqvqva i kak moje da se lekuva?6te sam vi mnogo blagodarna.A kremovete protiv celolita pomagat li ?
MOJE BI NO MALKO...NE SUM PROBVALA...I DANO NE MI SE NALAGA..

Obitax
08-02-2006, 20:38
целулита се маха само със спорт не се заблуждавайте че кремовете и незнам си кво по магат пална помия са !

Ti pak ne se zablujdavai 4e sporta opravq ne6tata!Sportuvam aktivno ot godini i vse pak si go imam ... btw ne e tolkova zle polojenieto(mislq 4e v momenta e v stadii na poqvqvane)
I vse pak ako nqkoi znae saitove da pomaga

Zna4i ne pravi6 ne6tata kakto trqbva !

elize
08-02-2006, 20:49
Според мен най - добрата комбинация е крем + спорт (най - добре действа тичането, доколкото съм чувала, а също и упражнения за бедра и дупе, като клякането,например). По въпроса за кремовете: аз съм ползвала антицелулитния на Орифлейм и съм много доволна.

ThePainIsReaL
08-02-2006, 20:55
Slaba sam a imam tozi problem.Nqkoi moje li da mi kaje sait s informaciq kak se poqvqva i kak moje da se lekuva?6te sam vi mnogo blagodarna.A kremovete protiv celolita pomagat li ?
MOJE BI NO MALKO...NE SUM PROBVALA...I DANO NE MI SE NALAGA..

Еее... Бахти как ме ядосват ей такива пикли . Хвалиш ли се сега или какво ? Баси , не пиши като не можеш да помогнеш , само повече мнения да трупаш .. то така не става , само да ти кажа :!:

Относно проблема , ако не е много сериозен стадий , карай на не толкова скъп крем , ако не можеш да си позволиш нивеа , пробвай дева , струва 4-5 лв - на мен лично ми помага . Съчетай крема със спорт , а ако нямаш нерви/време/пари/или каквото и да е .. ходи минимум 1 час пеша , не ползвай асансьор , а стълби , пий мин. 2 литра вода ( това са около 8 чаши) . Когато имаш възможност обтривай проблемните зони с утайка от кафе - наистина стяга кожата , пише го навсякъде , където погледнеш . И не си сваляй усмивката от лицето

Успех :mrgreen: