PDA

View Full Version : Левски ще прослави ли България отново ???



DaDdY_BoY
08-01-2006, 20:46
Въпреки че Левски е The Best ...ще прослави ли отново България ???
ако успеем да преодолеем Сиони.....да но после Киево..... т.н. :(

Mo6no
08-01-2006, 20:48
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо.

Алминатора
08-01-2006, 20:55
да

teenkopele
08-01-2006, 20:58
Да. :wink:

hamilcar
08-01-2006, 21:28
Иска ми се да кажа ДА, но не съм сигурен. Като се има предвид мача с ЦСКА.

adi_crazy
08-01-2006, 21:53
разбира се че ще я прослави, та това е ЛЕВСКИ
...за синьото знаме народно, живота си ний ще дадем,
че ЛЕВСКИ това е БЪЛГАРИЯ го знаят по целия свят... :)

ATAKABG
08-02-2006, 03:41
Ще я прослави,разбира се. Както миналия сезон,само че този път в ШЛ 8)

мечтател
08-02-2006, 06:43
Ще я прослави,разбира се. Както миналия сезон,само че този път в ШЛ 8)
дано не е точно така. дано този път са само успехите, без бомбичките...

`Death`Whore`
08-02-2006, 09:16
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо.
Свързват я повече със Стоичков, отколкото с нещо на интелектуално ниво. Което показва интелектуалното ниво на хората от другите страни. А Левски кога е прославял България? Миналата година, защото игра с велики отбори? ЦСКА игра с велики отбори.

adi_crazy
08-02-2006, 09:39
разбира се че ще я прослави, та това е ЛЕВСКИ
...за синьото знаме народно, живота си ний ще дадем,
че ЛЕВСКИ това е БЪЛГАРИЯ го знаят по целия свят... :)

в знамето на България няма синьо...
ти от кой народ си бе??

не ми говори на 'бе' и не се заяждай с всяка моя дума щото никой вече не ти обръща внимание, гледай си отборчето и не се занимавай с ЛЕВСКИ
по-добре малко помисли и тогава си пускай глупостите #-o

rusalkata_
08-02-2006, 11:41
разбира се че ще я прослави, та това е ЛЕВСКИ
...за синьото знаме народно, живота си ний ще дадем,
че ЛЕВСКИ това е БЪЛГАРИЯ го знаят по целия свят... :)

в знамето на България няма синьо...
ти от кой народ си бе??

не ми говори на 'бе' и не се заяждай с всяка моя дума щото никой вече не ти обръща внимание, гледай си отборчето и не се занимавай с ЛЕВСКИ
по-добре малко помисли и тогава си пускай глупостите #-o

хахахахахаха! :lol: ти нормална ли си?exploited си е прав!къде виждаш синьо в знамето на България??? :smt005
по темата :arrow: Не.

adi_crazy
08-02-2006, 12:18
много си зле и ти...никъде в песента не се споменава за в Българското знаме има син цвят, за тва казах и на оня да се замисли преди да пише, той пак писа някви глупости, сега и ти го следваш...То за тва мисля че не трябва да се правят такива смислени песни като нашата, за да не се налага да я обясняваме после
давай да краме с кратки въпросчета и бебешки отговорчета като вас
аре стига, направо сте смешни..хахаха :smt005
няма да се занимавам повече с вас

rusalkata_
08-02-2006, 12:21
нема да се занимавам повече с вас

Никой не те е карал. :lol:

Mo6no
08-02-2006, 12:21
Да adi_crazy,
всички сме зле, а ти си най-умният, ноай великият, най-красивият и т.н....

adi_crazy
08-02-2006, 12:23
Да adi_crazy,
всички сме зле, а ти си най-умният, ноай великият, най-красивият и т.н....
пич, не си разбрал, аз съм момиче, а и не го казвам на тебе, в поста си говорех на rusalkata_ и exploitedteen
кво ви става на сичките ебаси?!да съм казвала, че сички сте тъпанари?!не...

08-02-2006, 13:53
синьото знаме народно...

след като не е на България, кое е синьото знаме народно и ти каква националност си???

Mo6no
08-02-2006, 14:04
синьото знаме народно...

след като не е на България, кое е синьото знаме народно и ти каква националност си???
Тя е европейка.

the_o.c_girl
08-05-2006, 11:08
само цска

navits
08-05-2006, 11:28
nadqvam se :roll:

tainstvenata
08-05-2006, 11:29
DA!!!!!!!

BeBcHeTo
08-05-2006, 13:01
Daaaaaa :wink:

GLeZoRanA
08-06-2006, 15:26
Ще прославят те.. друг път

08-06-2006, 16:42
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо.
Ей курвоооо да ти еба майката кат не разбираш нищо си дръж плювалника затворен. :smt097

t3nk0
08-13-2006, 06:22
est sled kato sega 6te vleze v shamionska liga i 6te vdigne koeficentyt na bg futbola

nick0190
08-18-2006, 19:58
Syvsem estestveno v momenta sa nai-dobriq bylgarski otbor!Az sym za Levski.no dano i drugite bylgarski otbori stignat po-napred

Novkov
08-19-2006, 05:05
Дано :) Че трябва коефицент

Mo6no
08-19-2006, 05:49
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо.
Ей курвоооо да ти еба майката кат не разбираш нищо си дръж плювалника затворен. :smt097
Eй много ли си печен и разбиращ бе? Затова само псуваш. Като смяташ обратното докажи го с аргументи, а не да псуваш. Явно не можеш да го докажеш с аргументи, обаче можеш да си доказваш простотията. Ама аз какво ли мога и да очаквам от такива като теб.

[BG]Fen`
08-22-2006, 11:56
Da za6toto e 6ampion !

ne6i4
08-22-2006, 12:07
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> bravo!!!

Amayo
08-22-2006, 12:15
Мое да прослави курамиянко като го оближе рекорден брой пъти. 8)

DaDdY_BoY
11-04-2006, 20:31
Мое да прослави курамиянко като го оближе рекорден брой пъти. 8)
Айдеее беее вас ви е яд нали знаете: "Левски в Европа, ЦСКА С РОДОПА !!!" ... наистина не можем да направим нищо с/у тези отбори, но какво да се прави поне се опитваме а вие .... камай вие го ближете ... :evil:

GLeZoRanA
11-04-2006, 21:33
Мое да прослави курамиянко като го оближе рекорден брой пъти. 8)
Айдеее беее вас ви е яд нали знаете: "Левски в Европа, ЦСКА С РОДОПА !!!" ... наистина не можем да направим нищо с/у тези отбори, но какво да се прави поне се опитваме а вие .... камай вие го ближете ... :evil: -> муасхахахаххаххахахахахах ахахаххахахахахаахахаххах ахааххааххахахахахахахаах хааххахахахахахахахахахах ахахахахахахахаха

Amayo
11-04-2006, 22:42
Мое да прослави курамиянко като го оближе рекорден брой пъти. 8)
Айдеее беее вас ви е яд нали знаете: "Левски в Европа, ЦСКА С РОДОПА !!!" ... наистина не можем да направим нищо с/у тези отбори, но какво да се прави поне се опитваме а вие .... камай вие го ближете ... :evil:
Вие не се опитвате. Вие излагате майка България. :smt018 :smt018 :smt018

PR0
11-05-2006, 08:54
tva e sporta, edni gubqt drugi pe4elqt, LEVSKI e debiutant v SL i pravi kakvoto moje sre6tu grandovete na Evropa

LunaTriCk
11-05-2006, 09:22
Да прослави България...
Божеее... та това е само една игра. Някой може да прослави България с някое научно откритие с изкуство, но не и със спорт. Ако свързват държавата с футбола ни... много лошо.

Мога да кажа само "Христо Стоичков" и да те оставя да си помислиш малко. :roll:

the_o.c_girl
11-05-2006, 09:29
Не!

OtherDimension
11-05-2006, 09:30
tva e sporta, edni gubqt drugi pe4elqt, LEVSKI e debiutant v SL i pravi kakvoto moje sre6tu grandovete na Evropa

e moje li puk vse uefski da pada s nad 3 gola razlika .. ne e chestno tva :(

da , shte q proslavi
veche zapisa nqkolko rekorda kato :
purvi avtogol na vratar na bulgarski otbor v evroturnirite :mrgreen:
nai-razgromna zaguba v istoriqta na CL oshte v 1viq mach :mrgreen:

11-05-2006, 11:56
Ей чорбари вие вече и Българи ли се пишете?

GLeZoRanA
11-05-2006, 12:01
Ей чорбари вие вече и Българи ли се пишете?
Да! Що проблем ли видя????

11-05-2006, 12:37
14 годишен, а вече обзет от бяс...
избива ли ти пяна по устата като си мислиш за ЦСКА??


Не става ми смешно..Като се сета за Бешикташ..Вие като казвате ЛЕВСКИ ,трябва да припадате..

PR0
11-05-2006, 14:43
a eto i polojenieto na taka silniq sypernik na цС*ка:

Резултатите от група "В"

Динамо (Букурещ) - Бешикташ 2:1

Тотнъм - Брюж 3:1

Класиране
1. Тотнъм 6 т. (2 м)
2. Динамо Б 3 (1)
3. Леверкузен 1 (1)
4. Брюж 1 (2)
5. Бешикташ 0 (2).

dannite ot topsport.bg

11-05-2006, 15:04
a eto i polojenieto na taka silniq sypernik na цС*ка:

Резултатите от група "В"

Динамо (Букурещ) - Бешикташ 2:1

Тотнъм - Брюж 3:1

Класиране
1. Тотнъм 6 т. (2 м)
2. Динамо Б 3 (1)
3. Леверкузен 1 (1)
4. Брюж 1 (2)
5. Бешикташ 0 (2).

dannite ot topsport.bg

СЕга ще почнат да правят сравнения между тези отбори и челСЪм ,барЦа и вИердер...

the_o.c_girl
11-05-2006, 18:22
Ей чорбари вие вече и Българи ли се пишете?пххаах
нах-добрите резултати има левски :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 пъкние сме чорбари що не********* =;

11-05-2006, 18:23
Да 7:2,7:1,5:0 са РЕЗУЛТАТИ

the_o.c_girl
11-05-2006, 18:23
СЕга ще почнат да правят сравнения между тези отбори и челСЪм ,барЦа и вИердер..
какъв гражданин :smt005

11-05-2006, 18:25
СЕга ще почнат да правят сравнения между тези отбори и челСЪм ,барЦа и вИердер..
какъв гражданин :smt005

да направо съм от село ,като всичките ви фенове

11-05-2006, 18:40
Левски Тел Авив... :lol:

или Анадола... нали там играят всички сини любимци...


ние нека сме селяни... ще поотраснеш и ще разбереш какво значи селото за България в нейната история, драги ми гражданино...

Добре уважаеми...Къде ти е чалмата??

ПП НА темата ЛЕВСКИ-цС*ка да пишат хора ,които са посетили повече от 10 мача...

11-05-2006, 20:07
еммммм ти колко си посетил???

и какво да не би като да си ходил на 5 мача и да си ммного отворен...

Еми сам предброй.На миналия и този сезон съм ходил на всички домакинства.Ходил съм на мачовете в УЕФА и ШЛ.Не пропускам мач на ЛЕВСКИ в София..

Amayo
11-05-2006, 21:02
Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.

teenkopele
11-05-2006, 23:23
Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.

Е това е. Ако наистина е вярно- евалата! :)

Само това, че ходиш на мачове на даден отбор, не те прави фен.
Трябва да подкрепяш отбора в добро и лошо, независимо колко слабо играе в даден период или с колко пада в даден мач. Много се дразня на хора, които се пишат "големи фенове" и, като отборът тръгне да пада с някакъв по-голям резултат, напускат стадиона. Ще ви дам пример: Левски-Шалке 04. 1:0 за Левски и всички сме в екстаз! \:D/ 1:1, 1:2 и като стана 1:3, няколко човека напуснаха стадиона...е на такива се дразня!!!:evil:
Друг пример- Левски-ЦСКА на националния стадион. Левски води с 1:0 и един момент една не малка част от "феновете" на ЦСКА напуснаха стадиона. :wink:

11-06-2006, 06:50
Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.

Е това е. Ако наистина е вярно- евалата! :)

Само това, че ходиш на мачове на даден отбор, не те прави фен.
Трябва да подкрепяш отбора в добро и лошо, независимо колко слабо играе в даден период или с колко пада в даден мач. Много се дразня на хора, които се пишат "големи фенове" и, като отборът тръгне да пада с някакъв по-голям резултат, напускат стадиона. Ще ви дам пример: Левски-Шалке 04. 1:0 за Левски и всички сме в екстаз! \:D/ 1:1, 1:2 и като стана 1:3, няколко човека напуснаха стадиона...е на такива се дразня!!!:evil:
Друг пример- Левски-ЦСКА на националния стадион. Левски води с 1:0 и един момент една не малка част от "феновете" на ЦСКА напуснаха стадиона. :wink:

Еми на мача за суперкупата ,колко си тръгнаха след некъдърството на съдията??

ScrappyDoo
11-06-2006, 08:01
Абе да попитам - кога *евски е прославил България преди,че да го прави пак някога?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ?! нещо ми се губи!!!

11-06-2006, 08:19
Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.
Говори за себе си не за приятел [-X И аз мога да почна да говора сега за хора от НФК ...

11-06-2006, 10:39
аз мога да говоря за мои приятели от СЗ, но все пак..

някой 14 годишен пикльо да се прави на отворен тук... [-X

Къде си бе клавиатурен ултрас???

11-06-2006, 10:51
въъъъъъй ще ме биеш ли??? :lol:

Да с мишката...

PR0
11-06-2006, 11:02
въъъъъъй ще ме биеш ли??? :lol:
golqm biq4 we, kato ti vidqh snimkite ot foruma Vsi4ko tiin na kup, razbrah 6to za biq4 si. Sigurno si ohranitel na dom za du6evno bolni deto ti e mqstoto

KiLLeR_InSTiNkT
11-06-2006, 14:40
Левски прослави България чрез Ники Михайлов срещу Вердер... Без коментар...

niki000
11-06-2006, 19:33
Сега кибер изданието на в-к 124 години който е направен специално за влизането на ЦСКА в ШЛ 124 години след Левски ... И така ЦСКА играе срещу световния колос Бешикташак . Внимание ! Атака на розовите дяволи (без рога) , Велизарко Димитрович (Македонец) напада откъм средата ,а целият отбор на Бешикташак е в полето на розовите където се е опитвал да пробие 11 фазова защитна тактика . Велизарко напредва ... удар ... тъч . Каква радост за всички розови фенове ! Техен футболист прати топката на близо 60 метра от вратата ! Какъв празник ! Най-накрая вратаря на Бешикташак (турчин) Юлхан Пемзъ вижда че розовките не могат да му вкарат и решава да си вкара автогол ! След един от ударите от наказателното на Еуженио Трикалди (Бразилия) топката стига по въздух до вратаря на Бешикташак който си вкарва автогол с ефектна задна ножица .
Следва мача на вече колосът ЦСКА срещу един от най-мощните отбори в Европа а именно - Хайдук Кула . След първото полувреме ударното съотношение е било 0 : 40 за айдуците , но все пак добрата защитна линия на розовите ги е спасила (седят на голлинията , сабути до кръста ) Второто полувреме след страхотна атака на Гейман Мижури от ЦСКА топката достига до Тиагомир Силванов и това е ... опа тоя пък се спъна . И така след първите си два мача ЦСКА е без допуснат гол ! Това е празник

teenkopele
11-07-2006, 04:42
Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.

Е това е. Ако наистина е вярно- евалата! :)

Само това, че ходиш на мачове на даден отбор, не те прави фен.
Трябва да подкрепяш отбора в добро и лошо, независимо колко слабо играе в даден период или с колко пада в даден мач. Много се дразня на хора, които се пишат "големи фенове" и, като отборът тръгне да пада с някакъв по-голям резултат, напускат стадиона. Ще ви дам пример: Левски-Шалке 04. 1:0 за Левски и всички сме в екстаз! \:D/ 1:1, 1:2 и като стана 1:3, няколко човека напуснаха стадиона...е на такива се дразня!!!:evil:
Друг пример- Левски-ЦСКА на националния стадион. Левски води с 1:0 и един момент една не малка част от "феновете" на ЦСКА напуснаха стадиона. :wink:

Еми на мача за суперкупата ,колко си тръгнаха след некъдърството на съдията??

Не съм обърнал внимание. :wink:

teenkopele
11-07-2006, 04:46
Левски прослави България чрез Ники Михайлов срещу Вердер... Без коментар...

...и с това, че стана ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ОТБОР ВЛЯЗЪЛ В ГРУПИТЕ НА "ШАМПИОНСКАТА ЛИГА"!- Това ще остане в историята. :wink:

Far
11-07-2006, 11:30
аз мога да говоря за мои приятели от СЗ, но все пак..

някой 14 годишен пикльо да се прави на отворен тук... [-XДа ,как не го е срам да се прави на отворен в teen.problem.net/f/? :lol:




Аз па имам приятел който от 23години НЕ е изпускал левски-цска, и никой не му вярва ама той си пази билетите. :mrgreen: Иси ечорбар демек за тия 23 години е научил нещо.
Говори за себе си не за приятел [-X И аз мога да почна да говора сега за хора от НФК ...Само не и НФК...има ги и свестни,ама повече там са такива мотики ,че ми е мъкЯ да ги обсъждам... ](*,) :cry:

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 10:17
Да много ясно.Това е първия БГ отбор влязал в ШЛ попаднахме в най-трудната група да паднахме но поне вкарахме гол и ни запомниха

cskamoni4ka
09-12-2007, 14:42
Да много ясно.Това е първия БГ отбор влязал в ШЛ попаднахме в най-трудната група да паднахме но поне вкарахме гол и ни запомниха
Бах*и от коя кофа я изрови тая тема бе?!бтв шо не се гръМнеш леWCкар...

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 14:44
Да много ясно.Това е първия БГ отбор влязал в ШЛ попаднахме в най-трудната група да паднахме но поне вкарахме гол и ни запомниха
Бах*и от коя кофа я изрови тая тема бе?!бтв шо не се гръМнеш леWCкар...
Като гледам ти май си от ЦСКА или се лъжа ако е така темата не е създадена от мен аз просто изразих мнение.

cskamoni4ka
09-12-2007, 14:51
Да много ясно.Това е първия БГ отбор влязал в ШЛ попаднахме в най-трудната група да паднахме но поне вкарахме гол и ни запомниха
Бах*и от коя кофа я изрови тая тема бе?!бтв шо не се гръМнеш леWCкар...
Като гледам ти май си от ЦСКА или се лъжа ако е така темата не е създадена от мен аз просто изразих мнение.
Темата е от преди една година... :smt018

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 14:54
Да много ясно.Това е първия БГ отбор влязал в ШЛ попаднахме в най-трудната група да паднахме но поне вкарахме гол и ни запомниха
Бах*и от коя кофа я изрови тая тема бе?!бтв шо не се гръМнеш леWCкар...
Като гледам ти май си от ЦСКА или се лъжа ако е така темата не е създадена от мен аз просто изразих мнение.
Темата е от преди една година... :smt018
Ок наистина съжалявам тогава.Занапред ще гледам преди да пускам нови коментари

manafen_konq
09-12-2007, 20:46
http://locin.jrc.it/en/images/FI.gif


:lol: :lol: :lol:
И леФски и Цецка сте жив ташак! :Д

GLeZoRanA
09-12-2007, 23:15
Абе :lol: :lol: :lol: кво връщате теми от преди години мисля , че темата беше приключена ЛВСКИ не прослави България :lol: :lol: Никито Михайлов малката перука ни прослави :)

HenriLloyd
09-19-2007, 14:14
достатъчно е че ни срамят държавата

teenkopele
09-19-2007, 21:19
Левски прослави България чрез Ники Михайлов срещу Вердер... Без коментар...

" :smt036 "

HenriLloyd
09-20-2007, 10:22
бр правят ни за смях тази година поне са аут от всякъде гахгхахагхаха :lol: :lol: :lol: 8) 8)

GLeZoRanA
09-21-2007, 03:20
Абе :lol: :lol: :lol: кво връщате теми от преди години мисля , че темата беше приключена ЛВСКИ не прослави България :lol: :lol: Никито Михайлов малката перука ни прослави :)

Което е факт - отиде в Ливърпул. Макар че чак от догодина ще заиграе там,за разлика от цесекарчето,който беше продаден на Дортмунд - също сериозен тим,но не от калибъра на Пуул.Надеждата умира последна :smt005 Ще заиграе там да .. като трети вратар .... успех :-k

HenriLloyd
09-21-2007, 11:30
бр правят ни за смях тази година поне са аут от всякъде гахгхахагхаха :lol: :lol: :lol: 8) 8)
кой те прави тебе точно за смях бе (освен самия ти),инфантилен тип такъв? :roll:

абе муха недъгава не говорим за мен а за БГ 8)

KuPO
09-21-2007, 16:01
GLeZoRaNa да не си в цикъл??? :smt081 :smt081 :smt081

GLeZoRanA
09-21-2007, 17:16
Ауу кви сте грубии :smt010 не съм просто харесвам червения цвят ... :smt010 злобари такива :smt010

HenriLloyd
09-22-2007, 08:51
ама 4е е гнусно :---)

GLeZoRanA
09-22-2007, 17:29
ама 4е е гнусно :---) тВА ПА и тва се изказа :lol:

teenkopele
09-22-2007, 20:17
Абе :lol: :lol: :lol: кво връщате теми от преди години мисля , че темата беше приключена ЛВСКИ не прослави България :lol: :lol: Никито Михайлов малката перука ни прослави :)

Което е факт - отиде в Ливърпул. Макар че чак от догодина ще заиграе там,за разлика от цесекарчето,който беше продаден на Дортмунд - също сериозен тим,но не от калибъра на Пуул.Надеждата умира последна :smt005 Ще заиграе там да .. като трети вратар .... успех :-k

...то и Димитър Бербатов го бяха изгонили от ЦСКА, защото "не можел да играе", а го виж сега къде е.

PR0
09-23-2007, 09:06
Абе :lol: :lol: :lol: кво връщате теми от преди години мисля , че темата беше приключена ЛВСКИ не прослави България :lol: :lol: Никито Михайлов малката перука ни прослави :)

Което е факт - отиде в Ливърпул. Макар че чак от догодина ще заиграе там,за разлика от цесекарчето,който беше продаден на Дортмунд - също сериозен тим,но не от калибъра на Пуул.Надеждата умира последна :smt005 Ще заиграе там да .. като трети вратар .... успех :-k

...то и Димитър Бербатов го бяха изгонили от ЦСКА, защото "не можел да играе", а го виж сега къде е.
така е пчела, те и Чилика плюха още докато беше в Левски, а сега......

HenriLloyd
09-27-2007, 07:37
сите кежали 8) кинжали