PDA

View Full Version : na 12 sum-malka li sum o6te za da se vlubvam??



BebeTooOoo
08-01-2006, 21:35
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak mislite-malka li sum?? :cry:

BebeTooOoo
08-01-2006, 21:39
na 12 sum

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:40
еми честно казано винаги си има първи път така че...ако изпитваш нещо защо не ??? :) \:D/

Отговор
08-01-2006, 21:41
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::

BebeTooOoo
08-01-2006, 21:43
mi 4esno da vi kaja e ne6to mnoo pove4e ot xaresvane.nemoa da go opisha s dumi,no 6tom mislite taka..na4i... :( :(

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:43
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::
еми то попринцип е така .... друг е въпроса че те го приемат така....но може и да е "любов" за тях де нззз ... на 12 год. не съм бил влюбен

iiirish
08-01-2006, 21:43
честно казано не мисля, че на 12 си намерила любовта. за да я откриеш е нужен опит - за да разграничаваш харесването и привличането от обичта.

споко. любовта тепърва ще те гушка в обятията си :wink: :D

Сънчо
08-01-2006, 21:44
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::

Напротив, и на 12, и на 2, пак може да е любов и то точно любов, не харесване... Добре на 2 неможе, ама на 12 може пък друг е вече въпроса, че незнаят кво е връзката и как трябва да се отнасят един с друг, за да не похабят любовта си..щот тогава секи си се лигави и кво излиза... .. май не се изказах мн добре но както и да е разбрахте ме:)

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:47
да да да ....точно така

Отговор
08-01-2006, 21:48
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::

Напротив, и на 12, и на 2, пак може да е любов и то точно любов, не харесване... Добре на 2 неможе, ама на 12 може пък друг е вече въпроса, че незнаят кво е връзката и как трябва да се отнасят един с друг, за да не похабят любовта си..щот тогава секи си се лигави и кво излиза... .. май не се изказах мн добре но както и да е разбрахте ме:)
Е като бях 6ти клас и аз харесвах 1 момиче цяла година супер много мислех,че е любов...ама сега като се замисля не е било.

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:50
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::

Напротив, и на 12, и на 2, пак може да е любов и то точно любов, не харесване... Добре на 2 неможе, ама на 12 може пък друг е вече въпроса, че незнаят кво е връзката и как трябва да се отнасят един с друг, за да не похабят любовта си..щот тогава секи си се лигави и кво излиза... .. май не се изказах мн добре но както и да е разбрахте ме:)
Е като бях 6ти клас и аз харесвах 1 момиче цяла година супер много мислех,че е любов...ама сега като се замисля не е било.
емо бате то при всеки е различно бе ... ама тя/той ... всеки си знае... ако не е след време ще го осъзнае..

Отговор
08-01-2006, 21:53
емо бате то при всеки е различно бе ... ама тя/той ... всеки си знае... ако не е след време ще го осъзнае..
Да ;-)

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:55
е надявам се да се обичате .... и да имате 1 щастлива и здраво укрепена връзка... GooD LuCk

BebeTooOoo
08-01-2006, 21:57
mersi :) :)

Отговор
08-01-2006, 21:58
mersi :) :)
Желая ти щастие,надявам се да не съм те разочаровал или обидил с нещо ;-)

BebeTooOoo
08-01-2006, 22:02
ne ne ne si :) blagodarq

DaDdY_BoY
08-01-2006, 22:21
ne ne ne si :) blagodarq
няма проблем ... нали за това споделяме тук :))...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-01-2006, 22:49
mi 4esno da vi kaja e ne6to mnoo pove4e ot xaresvane.nemoa da go opisha s dumi,no 6tom mislite taka..na4i... :( :(

не когато не си била с някой неможе да е повече от харесване . Мислиш си че е нещо повече но след време ще видиш че не е така :-) :-) :-) споко и аз много драматично приемах нещата ще се оправиш се пак успех ти пожелавам \:D/ \:D/ \:D/

avril_lavigne
08-02-2006, 05:26
Ех,припомням си добрите стари времена...Бях на 12,когато се влюбих за първи път...Жалко,че не беше в правилния човек и ми бяха нужни цели три години,за да го превъзмогна.

08-02-2006, 09:37
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::

Напротив, и на 12, и на 2, пак може да е любов и то точно любов, не харесване... Добре на 2 неможе, ама на 12 може пък друг е вече въпроса, че незнаят кво е връзката и как трябва да се отнасят един с друг, за да не похабят любовта си..щот тогава секи си се лигави и кво излиза... .. май не се изказах мн добре но както и да е разбрахте ме:)

mi i az sam taka ama naustina sam malka sa6to sam na 12
Е като бях 6ти клас и аз харесвах 1 момиче цяла година супер много мислех,че е любов...ама сега като се замисля не е било.

IKisseDAGirL
08-02-2006, 09:43
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak milite-malka li sum?? :cry:
Абе да не е забранено на 12 да се влюбиш?Друг е въпроса,че на 12 или 13 години не може да се каже влюбване,а по-скоро харесване.Чувствата пак могат да бъдат много силни,но не е точно любов. :::
"не е точно любов"?!?
не че не е точно любов, ами направо числото 12 и тази дума са меко казано взаимно изключващи се :shock:
на 12 още мама ти казва какво да облечеш, апък да не говорим за ЛЮБОВ... :-# само лапешки истории за запълване на времето - колкото да не умреш от скука

понякога просто се изумявам :lol:

BebeTooOoo
08-02-2006, 09:50
"не е точно любов"?!?
не че не е точно любов, ами направо числото 12 и тази дума са меко казано взаимно изключващи се :shock:
на 12 още мама ти казва какво да облечеш, апък да не говорим за ЛЮБОВ... :-# само лапешки истории за запълване на времето - колкото да не умреш от скука

понякога просто се изумявам :lol: [/quote]


purvo mama vuob6te ne mi kazva kfo da si obli4am :D :D

6emet4e
08-02-2006, 10:26
ъъъ...ми да според мен може!!!кво значение има възрастта?! :-k

CVETELLINA
08-02-2006, 10:26
БебеТооОоо,малка си...даже доста...!както каза valantain_love,числото 12 и думичката ЛЮБОВ са напълно несъвместими....м/у детско увличане и любов има огромна разлика...а според мен на 12 години,ти още не знаеш какво значи тази дума...хаха любов в 5-6 клас,детска работа.... :-#

IKisseDAGirL
08-02-2006, 11:21
"не е точно любов"?!?
не че не е точно любов, ами направо числото 12 и тази дума са меко казано взаимно изключващи се :shock:
на 12 още мама ти казва какво да облечеш, апък да не говорим за ЛЮБОВ... :-# само лапешки истории за запълване на времето - колкото да не умреш от скука

понякога просто се изумявам :lol:


purvo mama vuob6te ne mi kazva kfo da si obli4am :D :D
беше образно казано

did1ls
08-02-2006, 12:45
еми честно казано винаги си има първи път така че...ако изпитваш нещо защо не ??? :) \:D/
Мисля,че е така :-D

koalka
08-02-2006, 16:05
Не,не си малка.Но дали наистина си влюбена...не използвай тази дума,ако не си сигурна.Твоето е просто харесване.Не мисля,че си достатъчно зряла,че да се влюбииш истински.На твоята възраст не бих си позволила тази дума,а и не съм си я позволявала,защото просто не съм зНАела какво е.ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВА ТЕЖЕСТ ИМА ТАЗИ ДУМА,МОМИЧЕ!!!

Krem4eto
08-02-2006, 20:06
hi.xaresvam edno mom4e koeto e na 13.vsi4ki kazvat 4e i toi ispitva ne6to kum men,no tvurdqt 4e sum malka da se vluvbam.vie kak mislite-malka li sum?? :cry:

Амм на мене първото ми гадже,с което ми беше и първата целувка беше когато бях на 12год...Води си сама изводите :)!