PDA

View Full Version : 4ustva ili privurzanost ?



Inner`voice
08-01-2006, 23:26
Zdraveite.Nqma6e kum kogo da se oburna taka 4e 6te izloja problema s nadejdata eventualno da otkriq otgovor.Imam priqtel ot po4ti mesec,tova e nerealiziranata mi golqma liubov ot predi 2 godini.sega hodim i na pruv pogled vsi4ko e nared.i vpreki tova 4ustvam 4e neshto lipsva, vsi4ko vsqkash e vkarano v nqkakvi ramki.i e kakto TRQBVA.a az li4no smqtam 4e trqbva v edna vruzka vinagi vsi4ko da e na skorost...da ima neprekusnatata trupka obrushta6ta neshto v stomaha...v slu4aq ne e da nqma nishto ,no ne e taka kakto bih iskala.ne moga da kaja 4e sum vliubena i neshto tazi trupka mi ubqgva...A i mom4eto prekaleno mnogo gi misli neshtata za kakvoto i da bilo i nikoga ne se puska prosto po te4enieto a az sum to4no takuv tip 4ovek.priqtno mi e da sme zaedno....no s prqiteli si prekarvam kude kude po dobre i po zabavno.......4e dori i sravnqvaiki s edno drugo mom4e kum koeto imah 4ustva.....nqkak si e kude kude po bledo. I sega nz kakvo da pravq,jiveeh do sega s ideqta kak sum s 4oveka koito vinagi sum iskala....no postepenno se poqvqva6e sumnenieto .imam prekrasen 4ovek do sebe si ...i sushtevremenno me e strah 4e sled vreme razli4iqta v temperamenta ni 6te zadulbo4i problema...to4no kato puzel sqkash sme 2 par4eta ama ne edno do drugo.......ama......puk znam li.....dali ako se razdelim nqma da osuznaq 4e sum sburkala i da sujalqvam........A i sushto ne iskamda go naranq ....a ne znam dori dali 6te namerq sili da mu kaja vsi4ko....... :? :(

LP_girl_14
08-01-2006, 23:42
Според мен ТРЯБВА да намериш сили и да му кажеш всичко това,защото за теб явно е проблем.Щом си прекарваш по-добре с приятели отколкото с него и щом ти е по-хубаво да си с момче,към което си имала чувства( а вече не),отколкот с гаджето,значи нещо трябва да се промени.Всичко се е случило как ти си искала,както си мечтала.Харесвала си го,защото той не е бил с теб,бил е нещо недостижимо,а сега когато сте заедно просто всичко не е като в мечтите ти.Поговорете за това,за различията между вас,за тръпката...ако въпреки усилията,които полагате нещата не се получават,ще е по-добре да се разделите,защото явно начина ви на живот и този по който гледате на една връзка се различават

iiirish
08-02-2006, 06:20
ти ходиш с това момче само защото той е бил голямата ти любов, или поне ти си мислела така. втълпила си си, че това ще е човека, когото ще обичаш и край! но ето, че идва момента, когато той е твой и ти става безинтересно! еми, тръпката винаги изчезва по едно или друго време, така че според мен ти си със него просто от съжаление и по навик.

говорете и му обясни положението. успех :wink:

maybelline
08-02-2006, 06:36
Сега не знаеш какво да правиш,защото си се привързала към момчето,но все пак чувствата ти вече са по-различни.Да,вероятно ходиш с него 'по навик' както споменаха по-горе,но в това няма нищо лошо след като не харесваш друг.Трябва ти промяна?Ами направи я!Излизайте по-често с момчето,ходете на разлчни места,които са ти забавни(а и на него де),ако винаги досега сте излизали,но не сте били заедно у вас или у тях,отидете си така на гости.Ще опознаете начина на живот един на друг.Отидете на кино да гледате някой филм,който ви харесва и на двамата.Изобщо - забавлявайте се.Правете различни неща,които ви се искат.Когато усетиш това еднообразие и липсата на тръпка,кажи му го с малко по-други думи,за да не се засегне - "всеки ден правим това,хайде днес да е нещо друго" или нещо от този род.С приятели си прекарваш по-готино?Ами запознай го с приятелите си и си прекарвай готино заедно с него:)Сега искаш отговори от нас за проблема си,но всъщност отговорът е вътре в теб;)Късмет!

DespireBG
08-02-2006, 06:36
ами аз не успях да разбера ... още ли е голямата ти любов или вече не е... ](*,)

08-02-2006, 10:07
mi....ne znam 4estno kazano......izlizali sme ,hodili sme si na gosti.....i tova neshto si lipsva i ne znam kakvo stava....a taka ne iskam da go naranq za6toto ne zaslujava tova.sega predi malko mi prati nqkakuv super mil sms.....i me prisvi.sigurno sum glupa4ka da si mislq takiva neshta. osobeno pri polojenie 4e ne haresvam nikoi drug ili neshto takova.....no misulta me glojdi vse pove4e......a ne moga da kaja 4e go obi4am.......golqma liubov....sega po skoro moga da nareka neshtata....priqtna vruzka......

maybelline
08-02-2006, 10:11
Ами нали няма друго момче,което харесваш (и би тръгнала с него)...тогава най-добре си остани с това момче.Не е задължително да ходиш само с 'голямата си любов',ако още не си я срещнала.Забавлявай се,радвай се докато си с това момче,а когато дойде истинската любов...тогава ще му мислиш:)И запомни - момичето може да чака правилното момче,но нищо не пречи междувременно да се забавлява и с грешните!:)

sexy_macka
08-02-2006, 10:15
мила,а защо не се замислиш,че може би когато не си го имала е бил "голямата ти любов" точно защото не си го имала...Сега го имаш и ти е омръзнал,и заради дългото време в което си го чакала,а той не е бил до теб..Замисли се и ако е така...Кажи му го и с разберете как ще продължите натам...
Няма смисъл да се чувстваш гадно...ТРЯБВА да си поговорите и му кажи всичко което мислиш и чувстваш,само така нещата ще се оправят !
УспеХ ! \:D/

Nasindo
08-02-2006, 10:40
Zdraveite.Nqma6e kum kogo da se oburna taka 4e 6te izloja problema s nadejdata eventualno da otkriq otgovor.Imam priqtel ot po4ti mesec,tova e nerealiziranata mi golqma liubov ot predi 2 godini.sega hodim i na pruv pogled vsi4ko e nared.i vpreki tova 4ustvam 4e neshto lipsva, vsi4ko vsqkash e vkarano v nqkakvi ramki.i e kakto TRQBVA.a az li4no smqtam 4e trqbva v edna vruzka vinagi vsi4ko da e na skorost...da ima neprekusnatata trupka obrushta6ta neshto v stomaha...v slu4aq ne e da nqma nishto ,no ne e taka kakto bih iskala.ne moga da kaja 4e sum vliubena i neshto tazi trupka mi ubqgva...A i mom4eto prekaleno mnogo gi misli neshtata za kakvoto i da bilo i nikoga ne se puska prosto po te4enieto a az sum to4no takuv tip 4ovek.priqtno mi e da sme zaedno....no s prqiteli si prekarvam kude kude po dobre i po zabavno.......4e dori i sravnqvaiki s edno drugo mom4e kum koeto imah 4ustva.....nqkak si e kude kude po bledo. I sega nz kakvo da pravq,jiveeh do sega s ideqta kak sum s 4oveka koito vinagi sum iskala....no postepenno se poqvqva6e sumnenieto .imam prekrasen 4ovek do sebe si ...i sushtevremenno me e strah 4e sled vreme razli4iqta v temperamenta ni 6te zadulbo4i problema...to4no kato puzel sqkash sme 2 par4eta ama ne edno do drugo.......ama......puk znam li.....dali ako se razdelim nqma da osuznaq 4e sum sburkala i da sujalqvam........A i sushto ne iskamda go naranq ....a ne znam dori dali 6te namerq sili da mu kaja vsi4ko....... :? :(

az sam na mnenie ,4e ako nqma trapka v edno ne6to.... i osobenno vyv vrazkata m/u dvama du6i... to prosto nqma smisal tazi vrazka da prodaljava.... vse pak ti si re6avash uspeh ! :wink: O:)

08-02-2006, 10:46
i az taka smqtam...i za tova mi e tolkova tujno.mai naistina 6te trqbva da pogovorim.....riskuvaiki da me namrazi...:( zashtoto az v momenta se mrazq ve4e.dano taka e pravilno

Tempestjuji
08-02-2006, 11:02
dam..znam za kakvo govorish..kogato az bqh v takova polojenie go zarqzah..kazah mu che nishto nqma da stane...
6tom neshto lipstva, zachi liubovta ne e liubov... ti izbirash razbira se..ne ti kazvam da go zarejesh..samo ti kazvam kakvo mislq i kak az se spravih s problema !

krem4et0
08-02-2006, 14:33
Понякога можем да искаме някого,но да не оправдае очакванията ни.какво като си го обичала преди 2 години-сега след като не те вълнува го зарязвай.не можеш да си с някого,само защото е имало нещо преди време.Е ако сте женени и имате деца е по-различно,но случаят не е такъв.във връзката трябва да има тръпка иначе ](*,)

Inner`voice
08-03-2006, 21:23
Ami....v obshti linii se razdelihme......be6e mnogo tejuk razgovor...vijdah kak go boli i men me bole6e zaradi nego.....toi mai naistina ima 4ustva....i ne znam..dali ne sgreshih....kakvo pove4e moje6e da iskam...toi kaza4e mnogo iska da ostanem priqteli da poddurjame vruzka ako az iskam de.ne znam......dali puk ne trqbva6e da po4akam....moje bi s vremeto 6te6e da se poqvi lipsvashtoto par4e.....e ve4e ne moje da se popravqt neshtata kakvoto stanalo stanalo.......trqbva da produlja napred