PDA

View Full Version : Kakvo iska???



08-02-2006, 00:03
Zdr, zna4i hodq s edno mom4e ot okolo sedmica i toi vse mi povtarq kolko me obi4a kolko iska seriozna vrazka s men i t.n. No ponqkoga kato se celuvame i toi zapo4va da gali parvo gardite mi (v koeto nqma lo6o) no posle kato 4e li iska da me sable4e i da me naebe i tova e.Pak az ne 6te da se eba o6te s nego. Az li si vaobrazqvam ili naistina e taka?

Axxxel
08-02-2006, 00:09
Не се притеснявай...ние момчетата обикновено се уливаме, ама до секс няма да стигнем без вашето съгласие.Просто възбудата е голяма, когато се натискаш с любимото момиче.Като съвет мога да ти дам, просто да му ограничаваш ръчичките.Например докато се целувате ако вземе да прави нещо, което не ти се нрави, можеш спокойно да му покажеш това като му махнеш нежно ръцете от нежеланото място...и при това без да спирате да си се целувате.Веднъж като го направиш, ако разбира ще се спре.

thirteen
08-02-2006, 00:10
С приказки за сериозни връзки и "Обичам те" от първия ден.. знаеш ли колко са се опитвали да ме минат! [-X

Ku4eNcE
08-02-2006, 00:25
Xodite ot edna sedmica a ve4e ti kazva 4e te obi4a i iska seriozna vrazka ne 4e ima ne6to lo6o no na posledno vreme spored men mnogo se zloypotrebqva s tazi i dr. o6te dymi.Ne kazvam 4e ti q kazva za da spi s teb no ima golma doza veroqtnost i da e to4no za tova pone az taka si mislq.Vse pac moje i da e istina tova koeto kazva a kolkoto do [No ponqkoga kato se celuvame i toi zapo4va da gali parvo gardite mi (v koeto nqma lo6o) no posle kato 4e li iska da me sable4e i da me naebe i tova e].Tyk ne stava qsno ne6to [no posle kato 4e li iska da me sable4e ida me naebe] kato 4i li te sabli4a ili zapo4va da te sabli4a naistina ?Ako e vtoroto zna4i naistina iska da te naebe ako e parovto zna4i si vaobrazqva6.Nai dobre se kynsyltirai s nqkoq tvoq priqtelka za tova :smt006 .

DaDdY_BoY
08-02-2006, 00:32
да наистина.....просто за сега му ограничаваи ръцете и тва е \:D/ :P

iiirish
08-02-2006, 06:15
Не се притеснявай...ние момчетата обикновено се уливаме, ама до секс няма да стигнем без вашето съгласие.Просто възбудата е голяма, когато се натискаш с любимото момиче.Като съвет мога да ти дам, просто да му ограничаваш ръчичките.Например докато се целувате ако вземе да прави нещо, което не ти се нрави, можеш спокойно да му покажеш това като му махнеш нежно ръцете от нежеланото място...и при това без да спирате да си се целувате.Веднъж като го направиш, ако разбира ще се спре.

напълно съм съгласна

maybelline
08-02-2006, 06:44
Кажи му,че не искаш да прави опити да те съблича и готово.А за момчетата е нормално да си прокарват така ръцете - обикновено са много възбудени.Притесняваш се,защото (все още) не искаш да правиш секс с него?Ами кажи му го.Ако връзката ви не е само заради единия секс,той ще те разбере и ще изчака докато си готова.

BebeTooOoo
08-02-2006, 08:13
Не се притеснявай...ние момчетата обикновено се уливаме, ама до секс няма да стигнем без вашето съгласие.Просто възбудата е голяма, когато се натискаш с любимото момиче.Като съвет мога да ти дам, просто да му ограничаваш ръчичките.Например докато се целувате ако вземе да прави нещо, което не ти се нрави, можеш спокойно да му покажеш това като му махнеш нежно ръцете от нежеланото място...и при това без да спирате да си се целувате.Веднъж като го направиш, ако разбира ще се спре.




suglasna sum s tfa :) :)

IKisseDAGirL
08-02-2006, 09:02
ех като че ли секса е най-лошото нещо :shock:
вие ходите, нормално е да правите секс.. той е важна част от 1 връзка
апък и е момче все пак, щеше повече да има повод за притеснение, ако нищо не му се искаше :lol:

sladkoto_neli
08-02-2006, 09:10
ами това е нормално да иска секс.не се притеснявай дори и да иска много ако ти не му дадеш няма да направи нищо.наистина съм съгласна с всички че трябва да му ограничиш рацете.ще видиш че той ще свикне.

`Death`Whore`
08-02-2006, 09:12
Иска да те ебе.

Mike-Jones
08-02-2006, 09:25
a :0 mi strano mn ot purvata sedmica i te obi4a :0

koalka
08-02-2006, 16:07
Ами нормално е да те желае-все пак те обича по неговите думи.Изчакай известно време,за да видиш как ще се развие връзката ви и чак тогав ас иправи изводите.

Axxxel
08-02-2006, 16:16
ех като че ли секса е най-лошото нещо :shock:
вие ходите, нормално е да правите секс.. той е важна част от 1 връзка
апък и е момче все пак, щеше повече да има повод за притеснение, ако нищо не му се искаше :lol: Ти пък...от няколко твои поста вече си ми ясна...или неможа да прочетеш цялата тема???Ходят от Седмица...за теб е нормално на 5-6 дена да пуснеш на момчето така ли???Хах...даже няма смисъл да те коментирам...а защо го правя?

Mike-Jones
08-02-2006, 19:06
ех като че ли секса е най-лошото нещо :shock:
вие ходите, нормално е да правите секс.. той е важна част от 1 връзка
апък и е момче все пак, щеше повече да има повод за притеснение, ако нищо не му се искаше :lol: Ти пък...от няколко твои поста вече си ми ясна...или неможа да прочетеш цялата тема???Ходят от Седмица...за теб е нормално на 5-6 дена да пуснеш на момчето така ли???Хах...даже няма смисъл да те коментирам...а защо го правя? xaxaxaxa =D> =D> =D> a taka bate

kpucu_
08-05-2006, 11:25
Dai mu ograni4enie na racate za momenta i ako vi potragne vraskata ve4e moje6 da mu pozvolqva6....no vse pak vie hodite ot 1 sedmica(prekaleno rano e)