PDA

View Full Version : help wanted :))



help wanted :))
08-02-2006, 07:54
Здравейте сладури,

моля за помощ... има едно момиче към което не съм безразличен. май и тя нещо ме гледа странно (хубаво странно де). искам да й завъртя главата и да не може да спре да мисли за мен.

Момичета - кажете как някое момче ви е завъртвяло главата и как ви е влезнало под кожата.

Момчета - кажете и вие как сте омаяли едно момиче и то не е можело да спре да мисли за вас.

ВАжно е за мен, така че моля за сериозни отговори.

BebeTooOoo
08-02-2006, 08:01
vij sega.az sum momi4e i mnoo dobre znam kak da i zavurti6 glavata.na4i nie obi4ame da ni pravat komplimenti-mnoo si sladka,super sexy si...ei takiva.pishi i SMS-si s xubavi ne6ta ne nqkfi gluposti.pokani q na kafe govorete si za ne6tu po taka.na men po toq na4in mi zavurtqha glavata.pojelavam ti usPeXXX :) :) :)

gata4eto`f
08-02-2006, 08:48
mmmm istinata e,4e ako i se dava6 napalno nqma da i vleze6 pod kojata...smisal stane li sigurno si4ko 6te i pisne....puskai nqkoq i druga sexy 4arovna usmivka,gu6kai q nqkfo qko 4at pat,puskai nekoi laf i v sa6toto vremem se durpai ponqkoga,pravi se ,4e ne q vijda6 ili nekfi takiva tova mn pove4e vliza pod kojata

freaky_FK
08-02-2006, 08:53
lichno se podludqvam kato nqkoi pritejava char i umee da go izpolzva ne znam kak stava taka,chestno kazano malko manipulatorska rabota si e ;)

Mike-Jones
08-02-2006, 08:59
mmmm istinata e,4e ako i se dava6 napalno nqma da i vleze6 pod kojata...smisal stane li sigurno si4ko 6te i pisne....puskai nqkoq i druga sexy 4arovna usmivka,gu6kai q nqkfo qko 4at pat,puskai nekoi laf i v sa6toto vremem se durpai ponqkoga,pravi se ,4e ne q vijda6 ili nekfi takiva tova mn pove4e vliza pod kojata shto da nesa davash tq kak moje da se dava primerno ti shto da sa praesh na idiot xax ei tova e tupo 4esno mislq 4e sigornoto e po xubavo ot nesigornota taka nqma da e nito spokoen v sebe si nit nishto

`Death`Whore`
08-02-2006, 09:01
За да влезеш под кожата на някого, трябва да те харесва много. А ако досега не си И направил впечатление, няма да стане по никакъв начин. Комплиментите, усмивките и прегръдките действат само ако другият има интерес.

help wanted :))
08-02-2006, 09:04
идеята е да не показвам открито чувствата си. просто искам да я накарам тя да ме търси, да мисли за мен и да иска да се виждаме. така поне ще съм сигурен че тя има интерес.

принципно и аз не съм много привърженик да се правя на идиот и недостъпен.. но лошото при жените е че като им кажеш какво изпитваш без те да са се потрудили да го открият, ставаш безинтересен и те взимат за даденост.

BeBencEto
08-02-2006, 09:04
ami chestno da ti kaja nie momicheta deistvame sami kogato si haresame nqkoi direktno zapochvame da go rpesledvame i da se borim za chuvstvata mu.....taka che edva li bih mogla da ti dam tochen otgovor kak nqkoi mi e zavurtql glavata primerno....kato go vidish na pruv pogled i posle go oopoznaesh kato harakter i ti dopadne..moje da se nareche che ti e zavurtqna glavata drug e vuprosa kakvo shte napravish natatuk....i imenno tova trqbva da pomislish.....purvo razberi dali tova koeto izpitvash kum dadenata macka e neshto poveche ot haresvane..i ako da opoznai q..ne burzai...a posle chrez nachina ti na govorene..smisula koito vlagash v vsqka edna duma...zakachkite koito otpravqsh...ako te haresa takuv kakuvto si shte budete zaedno..kusmet!!!
P.s. BudI TaKuV KaKuvTo sI

`Death`Whore`
08-02-2006, 09:10
идеята е да не показвам открито чувствата си. просто искам да я накарам тя да ме търси, да мисли за мен и да иска да се виждаме. така поне ще съм сигурен че тя има интерес.

принципно и аз не съм много привърженик да се правя на идиот и недостъпен.. но лошото при жените е че като им кажеш какво изпитваш без те да са се потрудили да го открият, ставаш безинтересен и те взимат за даденост.
Грешиш. Децата губят интерес, когато получат това, което искат, не жените. От къде ще си сигурен, ако тя те търси, че ако получи това, което иска - било то целувки, секс или просто да те има, няма да те зареже?

iiirish
08-02-2006, 13:56
За да влезеш под кожата на някого, трябва да те харесва много. А ако досега не си И направил впечатление, няма да стане по никакъв начин. Комплиментите, усмивките и прегръдките действат само ако другият има интерес.

вярно е

nasty_f
08-02-2006, 14:12
Ами,лесно!Мен например ме впечатляват хубавите и мили думи.Говори и,че е много сладка,че е sexy,като излизате,ако сте с компания и се разхождате някаде вечерта изоставаите малко,та да сте на саме.Прегърни я,но не бързай много с целувките,ако си сигурен,че тя не иска,изчакай два три пати,ако не и повече.Но задължително и пращай смс-и,по един на ден,през ден,но да ги има!Успех! \:D/ :wink: \:D/ :wink: :lol:

koalka
08-02-2006, 16:17
ЕУдин човек може да ми влезе под кожата,ако аз искам да имам интерес към него.Ако не-не може.

luda`flirtajika
08-02-2006, 16:42
vsi4ko zavisi ot momi4eto-edni haresvat edno drugi drugo,no vsi4ki momi4eta obi4at gotinite komplimenti i dumi

sladkoto_neli
08-02-2006, 16:43
на мен един така ми завартя главата че още немога да се осазная.как го направи?ами просто се даржа адски мило постоянно се закачаше с мен като си лафехме в чата ми правеше некви намеци говореше ми мили думи.понякога се правеше че не ме вижда или че нищо не е станало(а предната вечер ми е казал нещо от рода на "харесваш ми")в общи линии нещо такова стана.ако се даржиш така не само ще и завъртиш главата ми направо ще ти лази в краката.аиде УСПЕХ!