PDA

View Full Version : Когато разбрах, че не можем да сме само приятели...



08-02-2006, 08:11
Случи се нещо странно... Момиче на 17 години съм и преди няколко дни разбрах, че един мой много скъп човек за мен изпитва чувства към мен. Преди го възприемах само като приятел... е и аз го харесвах, но не беше редно аз първа да подхвана разговора, нали?
Мислех си, че сме просто приятели... а когато ми каза аз се паникьосах.
Не знам какво да правя. Объркана съм. Ако нещата прераснат в нещо повече, дали това няма да навреди на приятелството ни? Не искам да го загубя като приятел, но вече и аз трудно започнах да контролирам чувствата си спрямо него...
Чувствам се наистина объркана. Какво да правя? След този разговор не сме говорили повече... това ще рече от два дни...

08-02-2006, 08:28
ami i pri men se polu4i sy6toto ;) absolutno
zaedno sme vtora godina i mislq 4e napravihme pravilniq izbor;)
6tom ste bili blizki priqteli imate vyzmojnost da syzdadete zdrava vryzka. znam go ot opit;)

Ice_Kiss
08-02-2006, 08:34
И на мен се случи,бяхме много добри приятели,той ми каза,че ме обича,тръгнахме ходихме една година скарахме се и сега почти не си говорим.

mar4eto_vn
08-02-2006, 08:45
sht0m i ti g0 hareswash kakto si kazala mislq che nqma kakwo da se chudish poweche.. :-) nqma nnisht0 po hubawo 0t twa kat h0dite da se chywstwate i kato priqteli, da mojete da si spodelqte i t.n. :arrow: ti si :wink:

cecko_boy
08-02-2006, 09:25
Super shtom go haresvash davai nqma kakvo da se 4udi6 pak i shte si spodelqte mn raboti stom ste priqteli apak ako nesto stane da se skarate moete sled towa pak da ste samo priqteli .........

olive_oil
08-02-2006, 09:54
живота е дин,така че действай!!!

BeBencEto
08-02-2006, 09:57
sled kato i ti imash chuvstva kum nego deistvai!!!! a vie imate nai vajnoto osnovata ako produljite kato trugnete da si imate takova doverie i da si psodelqet vsichko shte imate edna naistina dulga i seriozna vruzka a posle moje pak da si ostanete priqteli kvo prechi :-)

did1ls
08-02-2006, 11:41
sled kato i ti imash chuvstva kum nego deistvai!!!! a vie imate nai vajnoto osnovata ako produljite kato trugnete da si imate takova doverie i da si psodelqet vsichko shte imate edna naistina dulga i seriozna vruzka a posle moje pak da si ostanete priqteli kvo prechi :-)

08-02-2006, 17:23
off za jalost ve4e samo takiva temi 4eta.po4ti nqma momi4e koet da si ima nai-dobur priqtel.smisal takav 4e vsi4ki sa vlubvat i stavat gadjeta.ama 6tom se haresvate nqma smisal da budete samo fr. pak i da iskate nqma d amojete da ste takiva dobri kvit ste bili do sq.taka4e 6te te posavetvam da tragne6 s nego to vinagi predi da trugne6 s nqkoi si purvo priqtelka s nego nali?pak i sq se poznavate mnogo dobre.ae uspeh.

trash_kid
08-03-2006, 13:37
ako i dvamata se haresvate ne vijdam problem :} badi sigurna 4e ima6 4uvstva, ina4e 6te razvali6 priatelstvoto vi!

kpucu_
08-03-2006, 20:03
Hi4 da ne ti puka kakvo 6te stane,a si trygni s nego ako izpitvash nqkakvi chuvstva(kakvito i da sa te),puk kakvoto se poluchi.Ako iskash da si s nego-iskash.Dryg e vaprosa ako veche ne iskash...good luck :)

come_clear
08-21-2006, 22:17
ами и при мен се получи така.с най добрият ми приятел се оказа че изпитваме нещо повече от приятелство един към друг и тръгнахме,но не се получи нищо, но все пак запазихме предишните си отношения,което е чудесно. вече от вас си зависи дали ще се получи или не и след това дали ще продъбжи всичко постарому. но нищо не пречи да опиташ,даже е препоръчително за да не се чудиш какво би могло да стане иначе.

maybelline
08-22-2006, 07:30
И при мен беше подобно.Бяхме приятели с едно момче и когато разбрах че ме харесва,известно време се чудих какво да правя,но после дойде първата целувка...и така станахме гаджета.Когато скъсахме,си останахме добри приятели(макар че ако бях като другите момичета,щях да го мразя),а после тръгнахме пак...и сега дори да скъсаме,определено ще си останем приятели(отново;)).Зависи изцяло от вас дали ако станете гаджета,ще навреди или няма да навреди на приятелството ви.

aliq
08-30-2006, 22:50
a ti izpitva6 li ne6to pve4e ot priqtelstvo ako izpitva6 deistvai ama ako posle se razdelite priqtelstvoto vi e izgubeno vinagi taka stava..