PDA

View Full Version : Vliubvali li ste se po internet?



08-02-2006, 08:21
Sno6ti gledah edni snimki vav flirt4e-to i mn si haresah edno mom4e i sega mnogo se 4udq dali da mu pi6a ne6to :-k :-k
Na nqkoi slu4valo li mu se e ?
uhh kakvo da pravq ?Help

BebeTooOoo
08-02-2006, 08:25
mi vij sega slu4valo mi se e .no samo xaresvane.simpatii.ako iska6 da se zapoznaete i opoznaete mu pishi.moje i da stane ne6to.....e pojelavam ti uspExxx

Mike-Jones
08-02-2006, 09:02
mi bash ot snimka nqma kak da stane to moje da e pulen idiot tai che ne burzai snimkata si e snimka nishto ne govori

sladkoto_neli
08-02-2006, 09:06
ами да случвало ми се е обаче не излезе нищо хубаво.но щом си си го харесала пиши му можа да излезе нещо

BeBencEto
08-02-2006, 09:07
mnogo mi e interesno kak taka izvednuj se vliubi v chovek s koito nikoga ne si govorila!???? tova ako mi go obqsnish....q stiga gluposti...moje da si izpitala samo simpatii kum dadenoto momche...a ne chak da si vliubena...osaznai se!!!! dori ne go poznavash....mnogo qsno che shte mu pishesh..otivash i direktno pishesh neshto no s malko po predizvikatelen tekst...i chak kogato go opoznaesh mojesh da mi kajesh che si vliubena v nego!!!!! pLs razLichavai izpitvam simpatiii kum nqkoi haresvam nqkoi vliubena sum v nqkoi i obicham nqkoi zashtoto NE SA EDNO I SUSHTO!!!

Sophie
08-02-2006, 09:39
of awe ne 4e ne6to ama mi se struva 4e temite stavat vse po banalni i po banalni iiii trq da se spravqme s lubovnite problemi na razni o6te neosuznati hlapenca..ne 4e imam ne6to protiv, ne mi pre4at, no smqtam 4e tezi problemi saa kakto se kazva beli kahuri sravnenie s dale4 po seriozni ne6ta i s istoriite na hora s opitv i mn pove4e i po seriozni razo4arovaniq...bati mn trudno da pi6e6 2 dumi, zdr kvo prai6 kak si...leleee toi 6e razbere 4e si vliubena v nego ot tiq dumi..

LP_girl_14
08-02-2006, 09:47
Имам чувството че вече взехте да бъркате влюбването със привличането и харесването!За да се влюбиш в някого трябва да го познаваш характера му,това което се крие вътре в него,а не снимката му във флиртчето.Като ти е направил толкова силно впечатление-пиши му,нищо няма да ти стане,ама в никакъв случай не използвай толкова силна дума като влюбване,без наистина да го изпитваш

iiirish
08-02-2006, 09:51
няма нищо лошо в това да го потърсиш. не се познавате лично, така че трябва да се опознаете, което е особено важно. вярно е, че колкото и да ти е харесал ако излезе пълен кретен няма смисъл да продължаваш отношенията си с него, било то и чисто приятелски :-k

08-02-2006, 10:32
mersi mnogo za mneniqta.. mislq da mu pi6a pak kakvoto stane :-)

ProstoAz
08-02-2006, 10:33
С горното мнение считам темата за приключена!
Успех! :wink: