PDA

View Full Version : Za6to nemoga da go zabrava?



BebeTooOoo
08-02-2006, 08:23
obi4aM edno mom4e,a toi mi e nai dobriq priqte.vinagi mi pomaga s kakvoto moje.kato go pomolq za ne6to i dori da ne moje da go napravi ,go pravi.toi znae 4e go xaresvam i se opitva da se durji milo s men (ne 4e predi ne se e) i mnogo iskam da sme zaedno kakto predi.sled kato skusahme si ostanahme FR dori sme nai-dobri.az go skusah.i neznam ,ne sum go pitala,no imam 4uvstvoto 4e o6te izpitva ne6to kum men.mnoo mi e trugno da go zabrava.lo6o li e da xaresvam nai-dobriq si priqtel?burkam li nqkude?6te moga da go vida 4ak sled 1 sedmica i iskam da mu kaja kakvo izpitvam kum nego.pravilno li 6te e ???molq v kajete mi..blagodarq predvaritelno

BebeTooOoo
08-02-2006, 08:59
molq vi daite mi suvet!!

Mike-Jones
08-02-2006, 09:08
emi da shto da nemu kajesh moje da imash uspex e ti puk shto si go skusala q kaji

BebeTooOoo
08-02-2006, 09:12
mi situaciqta e mnoo gadna.6oto az si vurvqh po koridora i go vidqh da celuva edno momi4e.sled kato toi me vidq doide pri men i mi kaza 4e ni6to ne se e slu4ilo mejdu tqh.no az ne mu povqrvah i si trugnah.sled tfa toi doide v klasnata mi staq i po4na da mi se izvinqva.i az togava go skuash.sled nqkolko dni razbrah 4e vsu6tnost tova e bila bratov4edkata mu i suvsem priqtelski q celunal,no ve4e be6e kusno :( :( i sa mnoo sujelqvam

BeBencEto
08-02-2006, 09:15
i az sum na mnenie che trqbva da mu kajesh..no mojesh ki oshte malko da obqsnish ti za kakvo go skusa...!? kazvash 4e imash chuvstva kum nego che mislish che i toi ima...a togava zashto skusahte!? ...vij az mislq obache che i ti trqbva da se pozamislish malko....da kajem skusala si go...obache toi ne e bil mnogo shtasliv ot toq fakt nali se seshtash che si go naranila bezumno mnogo stiga da e imal chuvstva kum teb a sled kato ti e ostanal fr znachi e predpochel da go boli adski mnogo no da bude po nqkakuv nachin do teb...mislq che tova momche ne zaslujava otnovo da bude izlugano...taka che ako mislish che shte mojesh da mu dadesh vsichko koeto ne si uspqla prez tova vreme i da kompensirash bolka koqto e izpitval tolkova vreme kato tvoi priqtel..davai..vurvi i mu kaji vsichko!

BebeTooOoo
08-02-2006, 09:21
az sum sigurna 4e e izpitval ne6tu kum men.i tova 4e sum mu nai-dobre priqtelka mnoo me radva.no vseki 4ovek(pone spored men) kato vidi gadjeto si da celuva dr momi4e 6te si pomisle 4e ima ne6to mejdu tqh.v mnoo kfti situaciq sum i mnoo iskam da mu kaja kolko sujelqvam no neznam dali 6te imam smelost.

LadyDeath
08-02-2006, 09:26
6te ti bade trudno da go napravi6,no spored men kaji mu vse pak ne moje da prodaljava6 da se izma4va6 taka,a i si svbarkala normalno az ako vidq moq priqtel s dr predi da kaje i duma 6te e pogreban.kato re6i6i kakvo da pravi6 i kakav e rezultata pi6i za da znaem :)

BebeTooOoo
08-02-2006, 09:28
ok dano stane ne6to

iiirish
08-02-2006, 10:02
mi situaciqta e mnoo gadna.6oto az si vurvqh po koridora i go vidqh da celuva edno momi4e.sled kato toi me vidq doide pri men i mi kaza 4e ni6to ne se e slu4ilo mejdu tqh.no az ne mu povqrvah i si trugnah.sled tfa toi doide v klasnata mi staq i po4na da mi se izvinqva.i az togava go skuash.sled nqkolko dni razbrah 4e vsu6tnost tova e bila bratov4edkata mu i suvsem priqtelski q celunal,no ve4e be6e kusno :( :( i sa mnoo sujelqvam


и как по-точно разбра, че тя му е само братовчедка?! :-k

BebeTooOoo
08-02-2006, 10:06
mi pogovorih s neq edno mejdu4asiq i tq mi kaza 4e mu e bratov4edka i 4e e do6la da go vidi.posle go popitah dali e taka i toi mi kaza 4e e taka .iskal e da mi go kaje no az sum go skusala prekaleno burzo bez da znam kvo e stanalo i kva mu e tq.naistina izburzah i sega sujelqvam za tova :(

Nasindo
08-02-2006, 10:46
obi4aM edno mom4e,a toi mi e nai dobriq priqte.vinagi mi pomaga s kakvoto moje.kato go pomolq za ne6to i dori da ne moje da go napravi ,go pravi.toi znae 4e go xaresvam i se opitva da se durji milo s men (ne 4e predi ne se e) i mnogo iskam da sme zaedno kakto predi.sled kato skusahme si ostanahme FR dori sme nai-dobri.az go skusah.i neznam ,ne sum go pitala,no imam 4uvstvoto 4e o6te izpitva ne6to kum men.mnoo mi e trugno da go zabrava.lo6o li e da xaresvam nai-dobriq si priqtel?burkam li nqkude?6te moga da go vida 4ak sled 1 sedmica i iskam da mu kaja kakvo izpitvam kum nego.pravilno li 6te e ???molq v kajete mi..blagodarq predvaritelno

Kaji mu tova koeto napisa tuk... kaji mu vsi4ko ,koeto mislish ... estestveno ,4e 6te e pravilno... vse pak pokazvash svoite 4uvstva...v tva nqma ni6to lo6o..naprotiv....
a otnostno vaprosa ti .. za6to ne moje6 da go zabravish... ami vse pak postoqnno ste zaedno i ti e nai-dobar prqtel.... vse pak znaem ,4e sled istinska lubov ne moje da stava i duma za prqtelstvo... i to4no tova se slu4va i s teb...kogato se optivame da zabravim ne6to/nqkoi ... nie aktualizirame tova kato cel i po tozi na4in tova se zatvardqva... i ne moje da se zabravi O:) uspeh ! =D>

BebeTooOoo
08-02-2006, 10:50
mersi.az poznavam mnooo moi fr koito kat skusat s gadjetata si i posle na sa priqteli daje na si govorat.a pri nas e razli4no i akto nai0dobur FR malko 6te mi e nelofko da mu kaja ama ni6tu

08-02-2006, 10:54
moje da ti e nelovko ama vse pak naistina mu kaji vsi4ko kakvoto kazva6 tuk,vijda se 4e sajalqva6 sigurno i toi use6ta 4e o6te go obi4a6,pak dano do nqkolko dni da ni pi6ete zaedno ;)

BebeTooOoo
08-02-2006, 10:56
dano mnooo go iskam

koalka
08-02-2006, 15:57
Не е грешно,че си се влюбила в него,но най-добре да говориш с него и дасе изясните един към друг.Така ще е най-добре.Ако се обичатезащо да несе случи нещо между вас?Не се отказвай от него и се бори.

cMeTaHka
08-02-2006, 21:56
budi vqrna na sebesi!vinagi si kazvam tova kogato ne sm sigurna dali e pravilno da napravq ne6to.prosto ako iskash da mu kajesh,sledvai surceto si,a ne obstoqtelstvata :wink: [/i]

Axxxel
08-02-2006, 22:19
Щом веднъж сте били най-добри приятели след като сте били гаджета, значи и втори път може да бъдете...макар и единия от вас да се крие зад маска...както ти каза твоят най-добър приятел още изпитва нещо към теб...и евала му правя...ще му стисна ръката ако мога.Евала на това, че въпреки, че си го зарязала е имал сили да ти остане най-добър приятел и постоянно да те гледа с други...и за търпението което има...

BebeTooOoo
08-03-2006, 19:22
:( :( :(

BebeTooOoo
08-05-2006, 10:01
:cry: :cry:

freaky_FK
08-05-2006, 20:27
budi vqrna na sebesi!vinagi si kazvam tova kogato ne sm sigurna dali e pravilno da napravq ne6to.prosto ako iskash da mu kajesh,sledvai surceto si,a ne obstoqtelstvata :wink: [/i]
absolutno! \:D/

koalka
08-05-2006, 20:48
Явно момчето изпитва чувства към теб и ще е много жалко да не сте заедно.За това му признай всичко и го питай дали има чувства и от там нататък е ясно...

Axxxel
08-05-2006, 20:59
Гоу гърл, гоуууу ...нека научи... ;-)