PDA

View Full Version : lubov ot rastoqnie ili?



gata4eto`f
08-02-2006, 08:23
qqq daite malko help hora,za6toto m n se obarkah 4esno kazano....situaciqta e slednata....mom4e,ot drug grad,adski gotino-to4no moi tip(sportist,sladka,vesel,otrakan,super otvore)4 godini podred hodim v edno i sa6to selo....4 godini non stop pogledi,nameci(osnovno za sex i t.n.-dvustranni estestveno),celuvki pregradki gluposti ob6to vzeto....no ostava problema s rastoqnieto...sigurna sum,4e ako bqhme ot edin grad 6tqhme da sme na po-seriozna valna...taka eto q i dilemata....az mai se vlubih....vsqka godina si mislq taka,no tazi godina stana stra6no....toi me podludqva...nai-ve4e s mujkarskoto si povedenie....az iskam to4no takova mom4e,no nqma da go imam...kajete kvo da pravq molq i :-k

Mike-Jones
08-02-2006, 09:05
abe mani toq selski bek KAKVO SPORTUVA sas ofcete na pasha li beeeeeee bbbbbeeeeeee xaaaaxxa v dneshno vreme vsi4ko stanaxa sportisti ve4e

BeBencEto
08-02-2006, 09:11
poprincip ima edna pogovorka "za liubovta granici nqma"...obache kakto sama vijdash ima.....vij sa...ti haresvash momcheto i to te haresva...no sigorna li si che ne te izpolzva prosto kato igrachka s koqto moje da bude na selo bez gadjeto mu primerno da razbere ili neshto takova...az mislq che e po-dobre da ne se zaburkvash s chovek ot drug grad...zashtoto vi delqt kilometri..koito ponqkoga sa ot ogromno znachenie...

gata4eto`f
08-02-2006, 09:46
na parvoto mnenie sportuva ot 4 godi6en i e mn dobar v nqkolko sporte a ina4e da saglasna sum za rastoqnieto...amam samo si go predstavqm,vkarvam nqkvi fantazii i izob6to mn mu se kefq i imam nujda da se ottarsq ot misalta...

iiirish
08-02-2006, 13:50
щом 4 години растоянието ви е пречело да сте заедно, не виждам какво може да се направи сега :-s

krem4et0
08-02-2006, 14:18
Връзка от разстояние не се поддържа лесно.Гаджето ми беше в казармата и наистина е тежко да се виждаме на 2 месеца за по 2 дни.беше си ад,а аз знаех,че рано или късно ще свърши с казармата и пак си беше гадно.сега той смята да учи в друг град и честно казано се боя от това.2 години сме заедно,но мисля че трудно бихме поддържали отношения.За това по-добре недей-аз не бих го направила!

Axxxel
08-02-2006, 14:58
От личен опит знам, че такива връзки от разстояние се поддържат адски трудно.Като не сте заедно ще има мъка, ревност, ярост...направо ще ти идва да крещиш.А в един даден момент всичко ще свърши.Или ти или той ще си намерите приятни хора във вашите си градове.За единият от двамата това ще е като края на света...но трябва да се преживее.Имах такава връзка...даже и в този форум бях пуснал тема относно притесненията ми...(и мерси на всички, които ме подкрепиха и дадоха съвети)...но в един даден момент чувствата на единия охладняват...почва да се държи безразлично с теб (просто защото е намерил/а друг човек, който може да е винаги близо до него/нея).Може да пробваш...така или иначе болката минава...важно е в началото да я изтърпиш.Когато чувствата на моето момиче охладняха ме обзе такава ярост, че тръшках наред из стаята...а даже и не ми каза каква е причината...просто толкова безразлично приемаше всичко казано от мен, че имах чувството че никога не ме е обичала...а това ме караше да откачам...ноооо човек никога незнае...голям човек си...реши си дали си струва...

gata4eto`f
08-02-2006, 20:59
hmmm 10x ppl...prosto imah nujda da se uverq,4e nqma 6ans,za6toto naistina sam mn vlubena v nego....