PDA

View Full Version : nz kvo iskam!!!



prosto_az_14
08-02-2006, 09:18
zdraveite parvo na vsi4ki!zna4i zapoznah se s edno mom4e i na 2 den otkakto se poznavame tragnahme..oba4e az ne go haresvah oba4e za smetka na tva toi be6e mnogo bil prosto perfekten po harakter ama kato visiq ne be6e nqkav syper qk biva6e..i nali hodih y tqh celyvahme se natiskahme se no bez sex!az tva my go kazah izri4no i toi postoqnno koga 6te se dade6 i az vikam nqma da e skoro...edin den be6e oti6al y baba my i vsi4ki samo kvo prai tvoq i t.n.!lipsva li ti i t.n.i az vikam ne po4ivam si i mai sa my kazali..az se darjah mnoo gadno s nego prez cqloto vreme!i nz 6to stana taka edna ve4er go vidqh s edna da se celyvala!i vze da mi se izvinqva i mi vika izvinqvai i az za kvo i toi 6toto s teb predi...pak sq az..i taka!i nz za kvo go naprai za da revnyvam li(mnogo me obi4a znam go pak i vsi4ki go znaqt),6toto nai-dobriq my friend e vluben v men ili 6toto ne my davah s*x!kakvo da napravq iskam go pak.. :oops: [/img]

BeBencEto
08-02-2006, 09:22
ei macka....ne sum suglasna che go obichash!?...veche mnogo se uchudvam akto cheta nqkva tema v toq forum sichki zapoznahme se trugnahme na 2riq den i hop obicham go!!! q se osaznai malko!!!! znaesh li kakvo e da obichash!? da obichash oznachava taka da se kaje che si obseben ot dadeniqt chovek da se poznavate super dobre i da si gotova da napravish vsi4ko za dadenoto mom4e primerno zashtoto znaesh che i to shte naprai suhtoto za teb...a taka kato gledam tvoq neshto da e napravil za teb!?a!? ili kvo imate samo za ediniq sex i se natiska s drugi momicheta i posle ti se izvinqva...za da ne zagubi broikata?! stiga ne si zaslujava da se izmuchvash zaradi podobno momche...pomisli nad tova koeto ti kazvam...shte vidish che sum prava

LP_girl_14
08-02-2006, 10:06
Нещата между вас са се развили много бързо.Запознали сте се и след 2 дни вече...айдеее.Как може да опознаеш характера му за толкова малко време?А се предполага че човешкия нрав е сложен и т.н.Не мисля че си влюбена.Допаднало ти е нещо в характера му и сте тръгнали.После явно наистина си се държала гадно и той се е изморил.Пък и според мен е бил с теб само заради секса!Запознавате се,след 2 дни ходите,а на третия-иска секс!Вашето е било само привличане!СЕга ти е гадно,защото е с други,защото имаш чувството че "твоето" вече не е "твое".У теб се изявява чувството за притежание!Не мисля че момчето си заслужава.Той не е единствения!След време ще го забравиш и когато тва стане и си готова за сериозна връзка,гледай да опоизнаеш човек а с който искаш да бъдеш и най-вече да имаш чувства към него :!:

Nasindo
08-02-2006, 10:53
zdraveite parvo na vsi4ki!zna4i zapoznah se s edno mom4e i na 2 den otkakto se poznavame tragnahme..oba4e az ne go haresvah oba4e za smetka na tva toi be6e mnogo bil prosto perfekten po harakter ama kato visiq ne be6e nqkav syper qk biva6e..i nali hodih y tqh celyvahme se natiskahme se no bez sex!az tva my go kazah izri4no i toi postoqnno koga 6te se dade6 i az vikam nqma da e skoro...edin den be6e oti6al y baba my i vsi4ki samo kvo prai tvoq i t.n.!lipsva li ti i t.n.i az vikam ne po4ivam si i mai sa my kazali..az se darjah mnoo gadno s nego prez cqloto vreme!i nz 6to stana taka edna ve4er go vidqh s edna da se celyvala!i vze da mi se izvinqva i mi vika izvinqvai i az za kvo i toi 6toto s teb predi...pak sq az..i taka!i nz za kvo go naprai za da revnyvam li(mnogo me obi4a znam go pak i vsi4ki go znaqt),6toto nai-dobriq my friend e vluben v men ili 6toto ne my davah s*x!kakvo da napravq iskam go pak.. :oops: [/img]

ako be6e napisala temata po-dobre... t.e po gramotno i po-podrobno ....i nai-ve4e smisleno bih ti otgovoril ,no sega 6te napravq izklu4enie ..... =;

Tempestjuji
08-02-2006, 10:57
xa..mi da ti kaja za mene ima tunka razlika mejdu priqtel i gadje..
s priqtelite mi ima samo razbiratelstvo, no ne i sexualno privlichane..
s gadjetata trqbva da ima i razbiratelstvo i sexualno privlichane..
ne che viziqta e nai-vajna, no.... ako himiqta ne stava nishto ne stava!!!

FiSoLiNka
08-02-2006, 11:47
Hmm malko trudni4ko razbrah temata de.. mai dori ne sam q razbrala 6tot ne moga da i shvana tova koeto si pisala sry de ama e taka :) INt mi e za6to si se darjala gadno !?

DuraceLL
08-02-2006, 11:50
ne mislq 4e go obi4a6 [-X . No ako vse pak iska6 da si s nego vzemi mu pusni !

iiirish
08-02-2006, 11:55
първо - не можеш да тръгнеш с някого и да му имаш доверие само защото всички били казвали, че имал як характер!

и второ - щом непрекъснато ти натяква за тоя секс, значи не си заслужава да си с него. а колкто до това, че се е целувал с друга, той най-вероятно е търсел другаде това, което ти не му даваш. зацепваш ли :wink: ?! така че просто се окажи, не си струва да си с него :?

Lorraine
08-02-2006, 12:07
ne mislq 4e go obi4a6 [-X . No ako vse pak iska6 da si s nego vzemi mu pusni !

съгласна съм ,че май не го обича но с другото не съм съгласна.Не трябва да мислиш че ако му даде секс нещата ще се оправят [-X .

Mike-Jones
08-02-2006, 12:15
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

did1ls
08-02-2006, 12:20
ne mislq 4e go obi4a6 [-X . No ako vse pak iska6 da si s nego vzemi mu pusni !

съгласна съм ,че май не го обича но с другото не съм съгласна.Не трябва да мислиш че ако му даде секс нещата ще се оправят [-X .

FiSoLiNka
08-02-2006, 12:33
ne mislq 4e go obi4a6 [-X . No ako vse pak iska6 da si s nego vzemi mu pusni !
ooooo tova li e edinstvenoto re6enie toi da se varne pri neq tctctc

nasty_f
08-02-2006, 15:19
Не мисля,че може да се каже,че е обич,а може би влюбване,или нз :roll: .За мен да обичаш някой означава да си прекарал повече време с него,да имате много и разли4ни моменти заедноa(трудни моменти,хубави...).А за секса-с това е тъпо да привлечеш вниманието на едно момче,по добре използвай чара си-по оригинално е и по-добре.За секса си има време,както за всичко,не бързай,защото после ще съжаляваш!Има от моя град едно момиче,което е за 8-ми клас и още от 5-ти клас е започнала със свирките и чикии,вече и секс и знаеш ли на какво прилича сега-на ДОЙКА.И всичко беше,защото по друг начин не може да накара едно момче да е с нея,дори и за една вечер.........за това сама си праи изводите.Ако бъдеш с някой и той ти казва,че те обича и същевременно те кара да правите секс при положение,че си му казала,че не можеш се замисли с кого си се хванала.Гледай този който е с теб да те уважава и цени като човек!
Това е от мен.искренно се надявам да си ме разбрала.Момчета има милиони и ще си намериш с кой като му дойде времето!

Axxxel
08-02-2006, 15:29
Едвам разбрах за какво става въпрос...много объркано е написано.Но разбрах едно: нито ти го обичаш, нито той теб.Махай се от него преди да си си помислила нещо по-сериозно...не го ли виждаш, че щом ти не си му пуснала се е лепнал на друга...мани го...тоя не търси нищо сериозно...друга да му бере гейлето...

DevilWish
08-02-2006, 15:33
Божеее на Вас нещо Ви има :lol: Хахаха ти не знаеш какво е обич ,бе мойто момиче.Ти ако го обичаш няма да му причиняваш болка и освен това сте тръгнали на втория ден. :-& :-# :-k =;

koalka
08-02-2006, 15:42
Не мога да разбера-хем не го харесваш,хем го искаш.И ти не знаеш какво искаш.Връзката ви няма бъдеще,защото няма чувства и от двете страни,а това е задължително за една хубава връзка.След това-той НЕ те обича.Веднага почва да се целува с друта.100 процента те харесва.Да бе да!Колко време сте ходили,че веднага да те пита:"Кога ще се дадеш?".Само заради секса е с теб според мен.Едно момче,ако наистина те обича,няма най-важното за него д ае секса и веднага да заговори с него,а ще го направи по-нататък във връзката ви.Тъпа детска история.

FiSoLiNka
08-02-2006, 15:57
Божеее на Вас нещо Ви има :lol: Хахаха ти не знаеш какво е обич ,бе мойто момиче.Ти ако го обичаш няма да му причиняваш болка и освен това сте тръгнали на втория ден. :-& :-# :-k =;
taka e .. obi4ta ne se meri s bolkata koqto mu pri4inqva6

Tesinka
08-02-2006, 16:05
Нещата между вас са се развили много бързо.Запознали сте се и след 2 дни вече...айдеее.Как може да опознаеш характера му за толкова малко време?А се предполага че човешкия нрав е сложен и т.н.Не мисля че си влюбена.Допаднало ти е нещо в характера му и сте тръгнали.После явно наистина си се държала гадно и той се е изморил.Пък и според мен е бил с теб само заради секса!Запознавате се,след 2 дни ходите,а на третия-иска секс!Вашето е било само привличане!СЕга ти е гадно,защото е с други,защото имаш чувството че "твоето" вече не е "твое".У теб се изявява чувството за притежание!Не мисля че момчето си заслужава.Той не е единствения!След време ще го забравиш и когато тва стане и си готова за сериозна връзка,гледай да опоизнаеш човек а с който искаш да бъдеш и най-вече да имаш чувства към него :!:

Podkrepqm mnenieto na LP_girl_14 ! Mnogo mi e stranno kak mojesh da trygnesh s 4ovek sled 2 dena otkakto ste se zapoznali :-k :smt011 !
Zabravi go ... sigurno si na 13-14-15 godini... kolko oshte po seriozno gadjeta shte imash prez tineidjyrskiq period :) ! Vse pak ti si reshavash!
Bil e ste zaradi sexa-tova e qsno!Taka,4e toi ne te zaslujava i te syvetvam-bii mu shuta ;)!Aide uspeh i do skoro!