PDA

View Full Version : Когато усещате, че нещо...



ThE MitH
08-02-2006, 10:12
...не върви връзката ви...
...когато вижтдате, че човека, с който сте, крие нещо от вас и ви отбягва...какво правите?
:(

SeXyTo_f
08-02-2006, 10:13
ami mnogo zapo4vam da se kolebaq...ne6to me kara da go skusam nz...vinagi taka stava...nqkakvo 4uvstvo imam nz kakvo e....ama e mnogo stranno... 8-[ i togava prosto trqbva da pogovorq s toq 4ovek suvsem seriozno!

spooky56
08-02-2006, 10:18
ami............az zadadox vuprosa na vuprosnoto mom4e dali ne sum zburkala v ne6to i za6to ..se durji po xladno s men...........izvoda.........toi me skusa...........ama ina4e az li4no pri takiva slu4ai mn se sduxvam za6toto mislq 4e az sum vinovna i mi e mn tursene 4e toi ne mi obru6ta vnimanie........a i o6te ne6to.......razbrax za6to vse pak ne6tata ne sa vurveli.........toi prosto e trugnal s men za da se dobere do edna moq fr........takuv e jivota.......vsi4ko nqakoi den 6te se opravi...... :-)

sexy_macka
08-02-2006, 10:19
ами това ми се случи със сегашният ми приятел...близо 1 месец не говорех с него,смисъл да го питам какъв е проблема та се държи така,но накрая не издържах и понеже неисках да късаме го попитах има ли нещо и тои просто ми каза,че няма нищо но си е мислил,че не ми пука за него и затова не го питъм като е такъв дали има проблеми...
С 2 думи...Говори с него ;)

Nasindo
08-02-2006, 10:24
...не върви връзката ви...
...когато вижтдате, че човека, с който сте, крие нещо от вас и ви отбягва...какво правите?
:(

v moq slu4ai... se izqsnqvam s momi4eto... t.e podroben i zadalbo4en (iskren) razgovor i sled tova ili ne6tata se opravqt ... ili KASANE :-({|=

CVETELLINA
08-02-2006, 10:35
еми аз съм много директен човек и веднага щом видя,че нещо не върви се опитвам да говоря с него...и да се разясним,ако нещата са към скъсване,е по-добре да се разделим,отколкото да се нараняваме взаимно... :? ако може да се спаси връзката(ако и двамата го искат)тогава трябва да се бориш докрай,за любовта...!

iiirish
08-02-2006, 10:44
...не върви връзката ви...
...когато вижтдате, че човека, с който сте, крие нещо от вас и ви отбягва...какво правите?
:(

отначало за известно време го тая в себе си. но разговора никога не може да не бъде проведен, а просто отлаган във времето [-X :-k

Tempestjuji
08-02-2006, 10:53
...не върви връзката ви...
...когато вижтдате, че човека, с който сте, крие нещо от вас и ви отбягва...какво правите?
:(

IZBOR!!
variant 1 : zapochvame i nie da go otbqgvame
variant 2 : govorime s nego

DuraceLL
08-02-2006, 11:40
nai-4esto se karam s neq kato me otbqgva :evil:

koalka
08-02-2006, 15:58
Ами най-добрия начин да се разбере е разговора.

LP_girl_14
08-02-2006, 19:05
Ми щом сме заедно, се предполага че мога свободно да общувам с него.Ако нещо не е наред,ще го попитам има ли проблем и ако да може ли да го разрешим

BeBencEto
08-02-2006, 19:30
ami kogato vijdam che tova stava...otiva i govorq direktno s nego....i ttam veche shte reshim kakvo da napravim i ako ima problem shte go opravim...no ne vinagi e povod za kusane...moje prosto v momenta da ima losh period..i imenno ti trqbva da pogvoorish za tova i da napravish vsi4ko ot sebe si za da pomognesh :-)