PDA

View Full Version : tova normalno li e????????????????????



daliq
08-02-2006, 11:32
sigurno sam vi malko dosadna,np trqbva da se varna malko nazad vav vremeto,za da me razberete.sega sam na 17 god i 6te bada 11klas.predi 3 dodini vlqzox v 18sou s arabski ezik,trnirax ezda(ve4e 6ta godina)i parviq srok na 8mi klas vsi4ko varve6e dobre,no s treniora mi ne6to ne se razbiraxme i vkraina smetka az obarnax pove4e vnimanie na ezdata(tq mi e kato vazduxa).maika mi me sprq i ottogava ne sam trenirala,ostanax na popravitelen po arabski,koito go vzex blagodarenie na neq.sledva6ta godina(9ti klas) ne6tata se vlo6ixa sas stra6na sila-sabrax se s trvomanki,propix,propafkax i vaob6te ne mi puka6e ot ni6to.pak zavar6ix s 2 popravitelni(vzex gi na parvata sesiq).,no cqloto lqto bqx pri baba i dqdo(izbqgax pri tqx,zaradi 1 golqm skandal s maika mi),no esenta se varnax pri maika mi i bqx premestena v 4astno daskalo(10 klas). u4ix usileno,gledax brat mi,koito e na godina,vsi4ki mi kazvat-daliq,ti,se promeni,no ne i maika mi.tq mi obqsnqva kakav sam parazit i t.n...........
tova lqto zapo4naq mnogo dobre-maika mi me puska6e do po-kasno,tarsix si klub po ezda,abe vaob6te vsi4ko be6e na 6. edna ve4er,oba4e,az napravix ne6to adski tapo.izleznoxme az,priqtelq mi,adno momi4e ot daskalo i neinoto gadje.kogato kompaniqta ,s koqto bqx me ostavixa pred nas se razbraxme da me iz4akat da izvedem ku4eto zaedno. kogato se ka4ix do nas kazax na maika mi,4e trima 4oveka me 4akat dolu i, 4e nqma da qm ,kakto tqmi be6e kazala.tq mi otvarna kato kaza ,4e ne moje da izlezna,no az ne q poslu6ax i izleznax,a tq drapna ku4eto i izbqgax.taka ne se varnax 2 no6ti,koito bqx s gadjeto mi.parvata q prekaraxme v edni mizerni bungala krai magistralata.na sledva6tiq den maika mi namerila kordinatite na priqtelq mi i ve4erta se sre6naxme az,tq i toi.tq zapo4na da mi unijava i da se pravi na velika tai kato e advokat i da me nari4a kyrva.az pak izbqgax i priqtelq mi me nastigna,no6ta prekaraxme u tqx.maika mu me posra6tna mnogo dobre.na sutrinta maika mi zapla6i,4e 6te puska jalba sre6tu nas i 4e trqbva da se pribera. da,pribrax se,za da ne stane problem za gadjeto mi.kato govorix po-kasno s maika mi tq mi obqsni,4e sam kurva,bokluk it.n.kaza mi da si dam telefona i zapo4na da me udrq dokato ne go napravq-v kraina smetka i go dadox(predi da izbqgam).ve4erta se sre6naxme az,maika mi,ba6ta mi i gadjeto mi.maika mi se darje6e vse edno sam nai-golqmata gnusotiq na sveta.kogato nie se pribarxme(az i maika mi)pogovorixme savsem priqtelski.v sa6toto vreme priqtelq mi i ba6ta mi sa govorili i ba6ta mi kazal,4e tazi jena(maika mi) mai ne6to ne e nared. na sledva6tiq den maika mi zapo4na da me bie i da mi govori kakvili ne ne6ta,az i predlojix da rabotq ,a tq mi kaza,4e edinstvenoto ne6to,koeto moga dapravq e da prostitoiram.ottogava kato ima nqkoi okolo nas tq se darji dobre,no kato sme sami mi razkatava familiqta.tazi sytrin me odari 2 pati po glavata vmesto dobro utro.ina4e sam nakazana da ne izlizam(samo s brat mi i s ky4eto moje),no tova ne e problem za men.lo6oto e,4e iska da skasam s priqtelq mi,za da sam prili4ala pone malko ma 4ovek,a az ne moga.tq kazva sa6to ,4e gadjeto mimi e klient,a maika mu kyrva,a te samo iskaxa da pomognat da se opravi tozi problem.dali da ne otida pri ba6tami da jiveq? kakvo da pravq?adski sam obarkana!
p.s.:leleeeeeeeeeeee,xora iskreno vi blagodarq za pomo6ta!!!!!!!!!!!

08-02-2006, 11:46
Sled kato taka te tormozi, naistina 6te e po-dobre da ide6 pri ba6ta si( pone az taka bi napravil) :|

switchfoot
08-02-2006, 12:08
Sled kato taka te tormozi, naistina 6te e po-dobre da ide6 pri ba6ta si( pone az taka bi napravil) :|
da,taka 6te e nai-dobre.....a i dokolkoto vijdam s ba6tati se razbirate

KpuCuTo0o
08-02-2006, 12:15
Sled kato taka te tormozi, naistina 6te e po-dobre da ide6 pri ba6ta si( pone az taka bi napravil) :|
da,taka 6te e nai-dobre.....a i dokolkoto vijdam s ba6tati se razbirate
I az taka mislq.. po dobre idi da jiveesh pri bashta ti...
btw: mnogo syjalqvam za ontoshenieto na maika ti kym tebe...

marina star
08-02-2006, 12:29
vaprosat ti e "normalno li e???"
mi estestveno 4e ne e normalno,po to4no maika ti ne e normalna [-X
bi trqbvalo da znae 4e na tazi vazrast vsi4ki sme obarkani,ponqkoga zaebavame u4eneto i drugite vajni ne6ta,no tova ne z a4i ,4e sme kurvi bokluci i t. n.vqrno e 4e si napravila mn gre6ki,no po dqvolite kajete mi kolko ot teenagerite ne pravqt haide da ne e sa6tite no pone podobni prostotii!!!
spored men ne e normalno maikati da se darji po tozi na4in s teb i da ne se 4uvstva vinovna sled tova
mislq 4e v foruma ima6e tema "zakon za zakrila na deteto" markirana kato "vajna" ne e zle da q pregleda6,a ina4e podkrepqm i mneniqta na drugite 4e trqbva da otide6 pri ba6ta si

floweret
08-02-2006, 12:33
Далия , Далия...не съм очаквала да " срещна " някой тук и така , но те познах.Много съжалявам за това , което се случва в момента с теб , не знам дали мога да помогна по някакъв начин , но можеш да ми пишеш , ако искаш.Ще ти подскажа само , че учехме заедно до 7 клас в 22-ро.

Ако искаш ми пиши на floweret_@abv.bg

LadyDeath
08-02-2006, 12:44
o6te ytre zaminavai pri ba6ta si,nz kak go izdarja6 tova,a brat ti kakvo misli po vaprosa?

mai4et0
08-02-2006, 14:46
6tom maika ti ne osaznava kakvo ti pri4inqva s izrazi ot roda na "kurva" "bokluk" .....zna4i po dobre se mahai ot neq.taq jena ne znae li kolko e vajno mnenieto na roditelite za nas?!bih umrqla ot bolka ako 4uq tova ot maika mi.zaminavai pri ba6ta ti.tva e moito mnenie...

08-02-2006, 14:48
малеее горката...най-добре наистина отиди при баща си... :-k

DaDdY_BoY
08-02-2006, 14:52
малее как може да те нарича така бе...????

DaDdY_BoY
08-02-2006, 14:54
Sled kato taka te tormozi, naistina 6te e po-dobre da ide6 pri ba6ta si( pone az taka bi napravil) :|
мдааааа 8-[

FiSoLiNka
08-02-2006, 16:50
Parvo za men tova ne e maika...... sled vsi4ko koeto ti e kazala i pri4inila tq ne e 4ovek kamo li roditel!!Ne moje edna maika da kazva na detoto si "kurva" !!! Momi4e po dobre idi pri ba6ta ti ....pri nego s6te si mnogo po dobre :)!! pone nqma da ima udari vmesto dobro utro!!!

teen^baby
08-04-2006, 11:48
moje bi maika ti naistina ne mnogo dobre..../psihi4eski/pogovori s ba6ta si i q zavedete na psiholog....a dokolkoto gadjeto ti spored men ne trqq da kysa6 s nego... zaradi ludata ti maika
sorry za dumata "luda"
:smt012

BeBcHeTo
08-04-2006, 12:15
ei mili4ka po dobre otidi pri ba6tati tam 6te si mnogo po dobre....otkolkoto pri psixqsalata ti maika.Aide uspex si4ki sme s tebe

kristini4ka
08-04-2006, 12:48
Ако аз бях на твое място щях да отида при баща си никога не бих търпяла да ме третират по този начин независимо дали ми е майка или не...Тя би трябвало да ти помага да прави живота ти по-добър вместо да го вгорчава...

BeBencEto
08-04-2006, 14:20
pogovori s maika ti...no otidi pri bashta ti...tq nqma pravo taka da se durji...

Шибаматер
08-07-2006, 21:31
ма вие верно ли и вярвате?!?!?!??!?