PDA

View Full Version : Притеснена съм!!!



Lorraine
08-02-2006, 11:49
накратко...утре ще се видя с момчето ,което обичам ама страшно много се притеснявам.Ние си чатим и аз не съм го виждала и сега се притеснявам че може да не го харесам и тогава нз.Той ми казва че ме обича,виждал ме е и т.н. ама ...... :( .Моля ви,стискайте палци всичко да е ок защото ще полудея!И дайте някви съвети ако не ми хареса как да не мисля за него въпреки че го обичам много :smt010 ...

Mike-Jones
08-02-2006, 12:20
em ne moga da razbera kak se obi4ete kato dori neste se vijdali poznato neshto edin priqtel taka sushtata istoria i na kraq momi4eto kato go vidq baq sa razo4arova tai 4e vsi4ko e vuzmojno a ina4e si vikaxa oo kolko sa obi4ali ne stava taka da znaesh

Angel_Girl
08-02-2006, 12:23
Emi ako obi4a6 edin 4ovek istinski nqma da te interesuva tolkova mn van6niq mu vid ne misli6 li? Za6toto istinskata lubov e svarzana sas sarceto a ne s viziqta na 4ovek

mil4eto_
08-02-2006, 12:25
Няма защо да се притесняваш-отиди на срещата,виж момчето и чак тогава ще знаеш дали имаш нещо към него,или не. :)

Nadelina
08-02-2006, 12:32
Ti sama si protivorechish be momiche.. Uj go obichash pyk nqma da ti haresa.. Nqma takyf variant povqrvai mi !!!

iiirish
08-02-2006, 12:39
Ti sama si protivorechish be momiche.. Uj go obichash pyk nqma da ti haresa.. Nqma takyf variant povqrvai mi !!! =D> =D> =D> напълно съм сагласна! браво! =D> =D> =D>

6emet4e
08-02-2006, 12:39
обичате се-не сте се виждали?!?е ок ама ако е така не би трябвало да те интересува външния вид!!!както беше казал някои-обичаш заради сърцето а не външния вид!!!

Lorraine
08-02-2006, 12:42
офф знам че е така,но все пак трябва и да го харесвам външно. [-X Много се надявам да го харесам все пак,а ако не- ест ще продължа да го обичам но ще го нарани това че съм се разочаровала,а аз не искам да страда :(

mil4eto_
08-02-2006, 12:46
офф знам че е така,но все пак трябва и да го харесвам външно. [-X Много се надявам да го харесам все пак,а ако не- ест ще продължа да го обичам но ще го нарани това че съм се разочаровала,а аз не искам да страда :(

Мисля,че малко преувеличаваш.Аз като цяло съм доста скептична към "любовта в чата" и изобщо не вярвам в нея,но все пак щом си си писала много време с този човек и ти допада като характер дори и да не ти хареса на външен вид нищо не пречи да останете приятели.

PaChanGa_GiRl
08-02-2006, 12:53
офф знам че е така,но все пак трябва и да го харесвам външно. [-X Много се надявам да го харесам все пак,а ако не- ест ще продължа да го обичам но ще го нарани това че съм се разочаровала,а аз не искам да страда :(

Мисля,че малко преувеличаваш.Аз като цяло съм доста скептична към "любовта в чата" и изобщо не вярвам в нея,но все пак щом си си писала много време с този човек и ти допада като характер дори и да не ти хареса на външен вид нищо не пречи да останете приятели.

абсолютно е така, но защо не вярваш в любовта във в чата.. аЗ така ходех с едно момче от чата, допаднахме си и на хареактер и когато се видяхме :) познавам също една приятелка, която вече ходи 1 година с момче от чата :) няма от какво да се притесняваш, всичко ще бъде наред.
Успех!

Lorraine
08-02-2006, 12:54
офф знам че е така,но все пак трябва и да го харесвам външно. [-X Много се надявам да го харесам все пак,а ако не- ест ще продължа да го обичам но ще го нарани това че съм се разочаровала,а аз не искам да страда :(

Мисля,че малко преувеличаваш.Аз като цяло съм доста скептична към "любовта в чата" и изобщо не вярвам в нея,но все пак щом си си писала много време с този човек и ти допада като характер дори и да не ти хареса на външен вид нищо не пречи да останете приятели.

абсолютно е така, но защо не вярваш в любовта във в чата.. аЗ така ходех с едно момче от чата, допаднахме си и на хареактер и когато се видяхме :) познавам също една приятелка, която вече ходи 1 година с момче от чата :) няма от какво да се притесняваш, всичко ще бъде наред.
Успех!

mersi mnogo i dano vsi4ko da e nared [-o<

koalka
08-02-2006, 16:12
Обичаш го,а пък се опасяваш,че не го харесваш.Тъпа детска работа.НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ТАКА ДУМАТА "ЛЮБОВ"!!!!!!!!!!!Ти не си го виждала за Бога-как можеш да твърдиш такова нещо????????????!!!!!!!!!!!

{_^SlaDka^_}
08-02-2006, 16:39
:D znam kakvo e i az bqh taka,prosto se druj estestveno i 6te vidi6 4e vsi4ko 6te mine dobre \:D/ stiskam palci i uspeh

SeXyTo_f
08-02-2006, 17:26
mil4eto_ suglasna sam s teb!

dqfol4e
08-02-2006, 18:23
zdrasti...stranno az sum s su6tiq problem no sa da govorim za tebe ne za mene! ;) ta taka...vinagi 6te ima6 pritesnenie predi sre6ta osobeno s nepoznato mom4e..no tova ne trqbva da te pla6i...prosto se druJ estestveno kakto naprimer s tvoite priqteli...ne prav na mnogo otvorena...mom4etata ne xaresvat takiva momi4eta :-k [-X oble4i se hubavo no ne prekaleno predizvikatelno...neka si misli 4e ne si lesna i ne puska6 na vseki...mi tfa moga ti kaja dano da stane ne6to m/u vas stiskam palci.. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< posle kaji kak e minalo :smt017

ni6to_ob6to
08-02-2006, 18:33
az ne vqrvam mnogo v liubovta po chata .. i mi se struva che e samo nqkakvo momentno privlichane(tova NE E liubov) i zatova imash sumneniq dali shte ti haresa najivo ... preceni si sama i si izqsni chuvstvata ..

LP_girl_14
08-02-2006, 18:36
Много малко връзки от чата преуспяват и като цяло не ми се нравят много,но защо при вас може и нещата да се получат.Ако наистина ти е приятно с този човек и ти направи силно впечатление,не само в чата,но и по време на срещата,едва ли ще си чак толкова разочарована от начина по който изглежда.Недей да очакваш прекалено много и няма да се разочароваш!Казваш че го обичаш,което ми се струва малко пресилено,но ако наистина е така ще го приемеш такъв какъвто е.И аз ще стискам палци,така че GOOd LUck :smt023

FiGhtuNTiLTheEnD
08-02-2006, 18:40
Не го обичаш.
Не питай защо.
Просто не го.
Харесваш как се изразява , че е може би забавен .. и още нещо , което сте споделяли в чата.Не може обаче да разбереш характера на отсрещния само по някакви си буквички .. Не знаеш как се държи , как говори всъщност , как мисли .. Понякога в чата хората са пълни противоположности . Все пак ти пожелавам успех , ако има нещо в него , което си видяла и докато сте си чатили .

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 02:01
Ti sama si protivorechish be momiche.. Uj go obichash pyk nqma da ti haresa.. Nqma takyf variant povqrvai mi !!!

Много правилно.
#-o =D> #-o =D> #-o =D>
Боже,Боже... Помоооооооощ... :smt044

08-03-2006, 11:28
видяхме се,2 часа се разхождахме и само 5 изр. си казахме(най-мн да са 5) и не го харесах :( и ся нз кво ще правя.Прави се,явно не съм го обичала просто съм се заблуждавала и никога повече няма да направя тая грешка да кажа на някой че го обичам без да ми харесва :-# .Нараних го но не мога да бъда с него :?