PDA

View Full Version : ми малък проблем :]



PaChanGa_GiRl
08-02-2006, 13:04
значи.. не ми се смейте ся :-D има едно момче, което много много ме харесва от повече от 1 година. Непрекъснато говори с приятелката ми, че само мисли за мен и такива неща. Миналото лято сме били непрекъсанто заедно (не че сме го искали,ама той се набутваше при нас) но сега не се виждаме много често. Мен също ме кефи, може би щях да изляза с него, но има един голям проблем --------> той е циганин. Много лошо :) и той ся иска да говорим, казал е на проятелката ми, че ще ми предложи, независимо от всичко и аз не знам какво да му кажа.. щот някво ми е гадно да го погледна в очите и да му кажа "ми не искам, щото си циганин" някво гадно ми звучи.. ко да му кажа?

Nadelina
08-02-2006, 13:09
Mi ne mu kazvai "ne te iskam shtot si ciganin" prosto taktichno go otreji.. Shtom ne mojesh da preodoleesh tia typi rasovi predrasydyci..

iskamTe_vednaga
08-02-2006, 13:13
ami kato go otreje6 prosto proposni dumite"za6oto si ciganin"

SeXyTo_f
08-02-2006, 13:16
Ami vij sega, li4i li mu 4e e ciganin? ako ne mu...da ne ti puka...ako e podurjan ciganin a ne ot tiq gnusnite, kakvo te spira? :-k

iiirish
08-02-2006, 13:17
Mi ne mu kazvai "ne te iskam shtot si ciganin" prosto taktichno go otreji.. Shtom ne mojesh da preodoleesh tia typi rasovi predrasydyci..

ми пък в крайна сметка всеки си има предрасъдъци за едно или друго нещо. аз също си падам малко расиска. е, това да не е грях случайно?! ми момичето може би просто не иска да я сочат с пръст по улиците и да говорят "вижте я, тръгнала с циганин. малко ли други момчета има!" гадно е все пак!

миличка, решението е едно. както каза Nadelina - отрежи го тактично! има хиляди начини за това, но недей му изтърсва истината в очите. дори него ще го заболи [-X

PaChanGa_GiRl
08-02-2006, 13:20
еми не е изобщо гнусен циганина, но все пак гадно ми е да тръгна с циганин, не че съм расисткам понякога мразя цигани, но има и печени и той е един от тях. еми хубаво, той не е толко тъп да се сети що не искам да ходя с него. еми мерси много :-s

nai_dobrata
08-02-2006, 13:31
ако не искаш да се сети му кажи че си влюбена в друг....така няма да предизвикаш въпроси от негова страна...верно кофти ще е че го лъжеш ма по-добре отколкото самата истина!

koalka
08-02-2006, 16:16
Ами ти не го обичаш,така че му откажи.Бързо ще го забравиш,нали не е любов.Така че споко.

LP_girl_14
08-02-2006, 19:03
Нямаш чувства към него,така че не се колебай и не му давйа празни надежди!Не е нужно да бъдеш груба,просто му обясни че го харесваш само като за приятел и нищо повече

Mike-Jones
08-02-2006, 19:09
:)ee ima dostatu4no romki za nego

kimi_raikonen
08-02-2006, 19:10
И защо пък да не му каже истината.И да го лъже.И после той да разбере от друго място.Щото тва ще стане.Ще го боли повече.Пак му кажи че не искаш щото да речем не искаш да те гледат накриво или ваще ти правят проблем ако излизаш с такъв като него но просто му кажи че е заради него.Не бива да го лъжеш.А ако наистина го харесваш какво като е циганин ??????? И все пак в българия си падаме расисти (не говоря за себе си) :D

BeBencEto
08-02-2006, 19:28
po-dobre mu obvqsni che go imash samo za priqtel i che ne si gotova za seriozna vruzka..ne mu kazvai zashtoto si ciganin ne moga da tugna s teb....

CrazyWitch
08-02-2006, 19:40
Щом не си влюбена в него за ко се замисляш, ако толкова искаш гадже все ще си хванеш нещо. Има време. А помисли си родителите ти, ако разберат нещо ко ще е само защото си тръгнала с него макар и да не чувстваш нищо към него - "просто ме кефи". Откажи му по някакъв начин... колко е трудно. Не казвай, че не си от момичетата които не отказват, понеже ще прозвучи смешно ;-) Така, че действай!

BebeTooOoo
08-02-2006, 20:20
mi kaji mu 4e ne go xaresva6 oba4e ne mu kazvi"za6too si ciganin"

Obitax
08-02-2006, 20:32
:-& :-& vsi4ko drugo da ma da se hva6ta6 s CIGANIN tva ve4e e gadno!