PDA

View Full Version : Моля,дайте съвет



addictedtou
08-02-2006, 17:21
Здравейте,
Искам да ви помоля за съвет,в момента съм много объркана и не знам какво да правя.
Ето моя проблем...ходя с едно момче,което мн обичам...
вчера той ми каза,че трябва да замине за месец и половина в командировка...
не иска,но няма как той е Полицай и не може да откаже.
Сега въпроса ми е ...дали да скъсаме през периода,който ще го няма??Все пак това е един месец..аз снощи му го предложих,но той не е съгласен...Страх ме е той да не ми изневири(въпреки че той ме убеждава че няма и не е такъв)Но все пак той отива в големия град(Варна)А аз оставам в малкият,където ще ми е още по-трудно...Страх ме е да не направя някоя глупост :smt010
Не искам да го наранявам...но понякго ние нараняваме точно хората,които обичаме,а аз не искам,защото той наистина е мн добър..
Моля ви посъветвай те ме..какво да правя..дали да му кажа че приклучваме и да си е*а мамата на хубавата връзка??Или да се измъчваме взаимно с по 2 минутни разговори и некви въздушни целувки? ](*,) ](*,)

maybelline
08-02-2006, 17:24
Ще направиш глупост ако скъсате за този месец и половина.Сестра ми не се беше виждала с гаджето си 2-3 месеца,но те много се обичат и тогава дума не можеше да става за скъсване.Ако и вие се обичате,престани да се съмняваш в него.Това ще са 6 седмици.Не е толкова много,че да скъсате.

sweet_memory
08-02-2006, 17:29
Според мен пък това че имаш съмнения,факта че заминава за някакъв време поставя пред тебе въпроса за раздяла,че периода от месец и половина ти се струва много за да издържиш на "изкушението", означава че любовта ти не е чак такава любов...

Axxxel
08-02-2006, 17:31
Хахахах...ти кво...да не си още на 10???Един месец не е нищо...пре спокойно можете да си пишете смс-и и да си звъните...баси и тъпото за един месец да късаш с него...блахахахах...смяяяххх ххх :lol:

SeXyTo_f
08-02-2006, 17:31
1 mesec ne e 4ak tolkova brutalno...ako se obi4ate i durjite edin na drug...nqma da si izneverite... 8-[ pone taka si mislq de...nz, no ne go kusai :)

koalka
08-02-2006, 17:35
Защо те е страх да не направиш някоя глупост?Нали обичаш гаджето си.Значи-недей да правиш глупости.Това е върха на тъпотията,където си му го предложила.Предстяваш ли си той да беше сметнал,че не го обичаш или,че не искаш да си с него??Ами мисли малко.Това не е година.А месец.Ако се обичате истински любовта ви ще издържи.Повярвай му,защото той явно държи на теб и ти има доверие.

LifeleZz
08-02-2006, 17:45
Според мен пък това че имаш съмнения,факта че заминава за някакъв време поставя пред тебе въпроса за раздяла,че периода от месец и половина ти се струва много за да издържиш на "изкушението", означава че любовта ти не е чак такава любов...

На същото мнение съм!

Sexapilna_kukla
08-02-2006, 18:18
I az bqh v sashtoto polojenie kato teb-priqtelq mi trqbvashe da zamine za 1mes,no na men izobshto ne mi e minavalo prez glavata da se razdelqme,vse pak tova e samo 1mes!Shte ti e trudno,no shte se spravish,povqrvai mi!I na men mi beshe mn gadno,no vseki den se chuvahme,pishehme si i taka vremeto se mina i toi se pribra,a az ot koga bqh chakala tozi moment :D I imam chuvstvoto,che s tazi kratka razdqla chuvstvata ni edin kum drug stanaha oshte po-silni,taka che spri da se izmuchvash,pogledni go ot hubavata strana-posle kato se vidite,chuvstvoto shte e neveroqtno :wink: I nedei da mislish,che shte ti izneveri,ako si sigurna v nego i znaesh,che durji na teb i ne iska da te naranqva po nikakuv nachin povqrvai mi,nqma da go napravi!A sushtoto se otnasq i za teb :wink: I ne pravi greshkata da se razdelqte!Aide uspeh ot men,dano se spravish!

mil4eto_
08-02-2006, 18:22
Е,един месец не е чак толкова много време.Какъв е смисала да късате щом и се обичате.Нямаш ли му доверие или ти се самняваш в чувствата си?
Не виждам защо трябва да го нараняваш?-не можеш ли просто да се забавляваш(без да му изневеряваш) и да го чакаш да се варне. :?

CrazyWitch
08-02-2006, 18:39
Кофти ще ти е ала не трябва да се отчайваш. Вярвай в него и в себе си явно най-вече и не наблягай на писимистично настроение и мисли. Късмет.

LP_girl_14
08-02-2006, 18:41
Как ще късате за един месец бе? :smt017 То хората карат по половин година без любимия човек и въпреки всичко поддържат връзка и устояват на това,а вие ще късате само за един месец.Недей така!Когато обичаш някого,мисълта за раздяла е най-лошото нещо,за което може да се сетиш,а ти искаш да го придизвикаш умишлено!Ако му имаш доверие и ако истински се обичате,разстоянието само ще засили чувствата ви :!:

Mike-Jones
08-02-2006, 18:59
po tupo neshto skoro ne bqx 4uval ti nesi dobre momi4e seriozno xaxa v srednovekovieto li jivesh e ne ne chak sa qdosax xorata deto imat semeistva i po cqla godina gi nqma i ako i te mislixa kato teb nz do kade shtqxa da stignat mai do nikade

BeBencEto
08-02-2006, 19:38
edin mesec ne e mnogo vreme...puk tova e i edin vid izpitanie na liubovta vi..ako e dostatuchno silna ,kogato se vurne vsichko shte bude kakto predi...ako ne pone shte si razbrala che vsichko e bilo edna krasiva iliuziq..taka che stiskam palci i ne kusaite..nqma smisul!

iiirish
08-02-2006, 20:39
Хахахах...ти кво...да не си още на 10???Един месец не е нищо...пре спокойно можете да си пишете смс-и и да си звъните...баси и тъпото за един месец да късаш с него...блахахахах...смяяяххх ххх :lol:

тъй де :-k браво! =D>

bilka
08-02-2006, 21:25
Защо те е страх да не направиш някоя глупост?Нали обичаш гаджето си.Значи-недей да правиш глупости.Това е върха на тъпотията,където си му го предложила.Предстяваш ли си той да беше сметнал,че не го обичаш или,че не искаш да си с него??Ами мисли малко.Това не е година.А месец.Ако се обичате истински любовта ви ще издържи.Повярвай му,защото той явно държи на теб и ти има доверие.
Какво повече да кажа!?
;-)

08-03-2006, 14:13
Много благодаря за съветите...наистина сте прави...аз го направих световен проблем...но ми се искаше да се посъветвам с някого...и знаех че тук е подходящото място...
Аз в него см сигурна...но винаги има едно но...
Прави сте 1 месец не е нищо...има момичета,които чакат пр си да излезе от казармата а аз за 1 месец...уревах света...
Мн благодаря...

addictedtou
08-03-2006, 14:18
Тфа горе бях аз

He3HauKa
08-03-2006, 14:24
Ako iska da ti izneveri toi moje da go napravi i v malkiq grad...... Obichate se a tova e nai vajnoto ne pogubvai tova koeto imash zaradi bezpochveni samneniq i veroqtnosti.A zamislqla li si se kak momcheta otivat z a 9 meseca v kazarma i ostavqt priqtlekite si sami,bez da znaqt kakvo to4no se sluchva s tqh... Shtom se obichate trqbva da si vqrvate,,nikoi ne e imuniziran sreshtu laji i izmami,no ako ti si chesna i toi shte bade.....Edin mesec ne e nikak mnogo vreme taka che uspeh i se nadqvam da vzemesh pravilnoto reshenie :wink:

mravu4kata
08-03-2006, 14:39
Каква изцепка само!Как може да скъсаш с гаджето си,само защото щял да замине в големия град?Светът е пълен с откачалки.

addictedtou
08-03-2006, 14:56
Каква изцепка само!Как може да скъсаш с гаджето си,само защото щял да замине в големия град?Светът е пълен с откачалки.
Не съм карала никого да ме съди и да ми казва каква съм...аз помолих за съвет,защото съм много объркана...а и се научи да четеш темата с отговорите на другите от форома!

ht-7j
08-03-2006, 15:13
Хахахах...ти кво...да не си още на 10???Един месец не е нищо...пре спокойно можете да си пишете смс-и и да си звъните...баси и тъпото за един месец да късаш с него...блахахахах...смяяяххх ххх :lol:

Az naistina se smqh. S gadjeto mi ne bqhme se vijdali 10 mesetza, malko poveche daje, i ocelqhme. Imahme pylen carte blanche da sme s drugi...izobshto vse edno bqhme skysali, no se chuvahme chesto i bqhme blizki. Tova moje bi zadylbochi vryzkata ni. Beshe nai-trudnoto izpitanie i go minahme. Posle bqhme po-blizki ot vsqkoga. Taka che, mila..Ne go kysai. Vremeto shte otleti tolkova byrzo...Ako se razdelite sega po tvoe jelanie, toi shte si pomisli, che ne dyrjish na nego dostatychno i moje da go zagubish ne samo za mesetz i polovina.

Black_Cat
08-03-2006, 15:47
ako toi ti izneveri 4ystvtoto 6te e su6toto - bolka i razo4arovanie nezavisimo dali ste gajeta ili ne... za tova nqma ogromna razlika dali 6te se razdelite :-k

naia
08-03-2006, 16:23
Не мисля че е проблем...бързо ще мине този месец и пак ще сте заедно и ще се обичате просто малко търпение и едно испитание за вашата любов :D

DeSiTo0o
08-03-2006, 17:56
Ето моя проблем...ходя с едно момче,което мн обичам...
](*,) ](*,)
ако толкова го обичаш ще си седиш на задните части един месец и няма да правиш никакви глупости!Има хора,където половинките им са в чужбина и не се виждат по толкова много време ...а ти един месец ще го няма и незнаеш какво да правиш!Толкова ли не можеш да издържиш един месец без момче?! :shock: И да ти кажа,май ти си тази,която може да изневери,а не той на теб!

`Death`Whore`
08-03-2006, 17:58
1. Не забравяй, че той може да приеме предложението ти да скъсате като извинение за това да се натискаш и да спиш с други. И когато се върне, пак да си с него. Това би могло да навреди на връзката ви повече от месеца и половина раздяла.
2. Ако го обичаш, ще го чакаш.