PDA

View Full Version : Какво да правя първия път?



Веселин
08-02-2006, 18:39
здравейте, предполагам че може да има такава тема тук но аз лично не намерих, та въпросът ми е как трябва да подходя преди началото на самия акт. трябва ли да се лижем или някакви подобни работи, защото поне по телевизията винагистава така. вече съм на 19 години и искам да изглеждам поне малко опитен, а този първи път ще е най-вероятно тази или другата седмица и бих се радвал много ако ми помогнете. как да подходя, как да се държа за да протече всичко по перфектния начин.
благодаря на всички, които ми помогнат предваеително!

Silence^
08-02-2006, 18:42
ami vij, ako priqtelkata ti se pritesnqva i ne e dostatuchno vlajna bi bilo dobre da q lijesh, za da ti e po-lesno po-natatuk, a i shte i dostavi golqmo udovolstvie. zapochni vnimatelno i nejno, a po-natatuk vsichko shte doide ot samosebe si 100% :D uspeh :D

08-02-2006, 18:44
ами всъщност не знам каква е, но 100% е доста по-опитна от мен.
та ми се струваше няма ли да изглежда неловко ако започна да я лижа преди това, както съм гледал по филмите

мерси за отговора!

08-02-2006, 18:45
просто ми е малко странно как се стига точно до там. да я попитам дали иска или? :oops:

LoRinSeR
08-02-2006, 18:45
Ако си девствен ще се разбере, освен ако и момичето е девствено.

08-02-2006, 18:47
ne si nameril takava tema ?!?! samo na 1vata stranica sa 2 ! [-X

... inache po temata : celuvaite se , postepenno se pregrushtaite .. dokosva i q po po-goreshti mesta ... vuzbudi q hubavo che za da ne te boli
devstvenostta ne e grqh ! dori naprotiv ... , taka che nqma zashto da se sramuvash ot tova ;-)

08-02-2006, 18:48
ами не, тя е доста по опитна и е с година по малка от мен и за това ме е срам да й кажа. всъщност наистина лесно ли се разбира това?

Paduan`
08-02-2006, 18:50
ako momicheto e svqsno - dori shte se zaradva , vqrvai mi
vse pak sus sigurnost tq shte e po-specialna za teb
nqma nishto sramno ...


P.S. tva otgore pak bqh az :)

08-02-2006, 18:51
ами предполагам си доста прав, но просто нямам куража да си призная подобно нещо :(
:oops:

Paduan`
08-02-2006, 18:54
de be nali si muj ?!
ako ne namerish smelost sega - nqma da go napravish nikoga
tova li iskash ?
vmesto da pokajesh che si uveren , ti .... momichetata haresvat uvereni momcheta da znaesh

i 2ro - tva ne e konstruirane na biologichno orujie , nqma kakvo da se oburka ... golqqq rabota . aide stiga si si bluskal glavata , a atakuvai
momicheto chaka ... :mrgreen:

RoyTheReaper
08-02-2006, 19:22
най-добре е да и кажеш че си девствен, защото така или иначе ще разбере. в това няма нищо срамно и тя трябва да се съобрази. не се притеснявай, едва ли ще ти се подиграе или нещо такова.

08-02-2006, 21:52
мерси за отговорите а бих искал сега да се обърна към всички момичета на които им се е случвало да споделят наистина личи ли си кога на едно момче му е за пръв път и голяма или малка е вероятността това да се случи?

Paduan`
08-02-2006, 21:59
ne sum momiche ama she ti kaja

lichi si i to mnogo
hich ne si misli che e mnogo lesno purviq put da go vkarash .... ne e tolko lesno pich ... ako znaehs kolko puti she ti izlezne
ako ne e tq da ti pomogne .. shte stradate ... :P

ThePainIsReaL
08-02-2006, 22:04
:? Не се спичай , ама си личи .. Цитирам една фр :
"Та той 2 или 3 пъти едвам ме уцели и после свърши "

Ако имаш смелостта , не й казвай.. но мисля , че ти ще загубиш от постъпката си .

ThePainIsReaL
08-02-2006, 22:07
И да допълня , ако тя е достатъчно опитна , вероятността да разбере е 99,5% . Бтв не виждам защо да не й кажеш , мисля че тя ще се зарадва дори .

тъп
08-02-2006, 22:23
ахха и после кажи как е минало първото ебане

Веселин
08-02-2006, 22:49
и още един може би тъп въпрос.
колко време продължава обикновенно нормалният секс?

Paduan`
08-03-2006, 08:50
.... chovek kakvo ti stava be ?! kolko minavalo
mi kolkoto-tolkova , kvo te burka ?
nema takava statistika ... ae begai veche ne zadavai maloumni vuprosi a hoi da praish sex !!! sam shte si otgovorish na vuprosite. .. posle kaji kak e bilo :

krem4et0
08-03-2006, 08:57
Кажи й го,накарай я да те понаучи-тя ще се зарадва.Нека ти покаже и каже какво и как иска.а сексът започва винаги с 1 целувка,после втора,трета, прегръдка,целувки по врата,гърдите,коремчето и тогава по-надолу.Многото предварителна игра правят сексът по-хубав.И ако не й кажеш-тя ще разбере след като не е девствена.за това кажи!

krem4et0
08-03-2006, 08:59
и още един може би тъп въпрос.
колко време продължава обикновенно нормалният секс?
О много различно-първият път обаче е определено по-кратък от нормалното.Ама не се стряскай-може да повториш след 15-20 минути.Иначе мога да ти кажа колко ми е най добре-1 час любовна игра и 30 минути секс,после 30 минути гушкане и после може пак секс,а може и да си ходя-зависи дали съм на кеф!

chelka
08-03-2006, 09:22
Веселин4О БЪДИ СПОКОЕН НА ПЪРВО МЯСТО ОТПУСНИ СЕ -НО НЕ НАПЪЛНО- :P И НЕЩАТА ЩЕ СТАНАТ СПОКО И НЕ ЗАБРАВЯЙ ПО-ГОРНИТЕ СЪВЕТИ А ОТНОСНО ВРЕМЕТРАЕНЕТО МОЖЕШ ДА ДЕИСТВАШ ДОКЪТО НЕ ТИ СВЪРШАТ ПАТРОНИТЕ 8-[

kaka0155
08-03-2006, 18:39
мерси за отговорите а бих искал сега да се обърна към всички момичета на които им се е случвало да споделят наистина личи ли си кога на едно момче му е за пръв път и голяма или малка е вероятността това да се случи?

Аз лично не усетих, че приятелят ми не е бил с друга преди мен.
Давай малко по-уверено или, ако съвсем се притесниш, просто се отпусни и я остави тя да води нещата, в това няма нищо лошо!!!
:!: :!: :!: Успех :!: :!: :!:

08-03-2006, 19:37
искрено благодаря на тези които ми отговориха :)

08-04-2006, 00:47
гледай да я сложиш да е върху теб като правите секс..така ще си лежиш и мое да не се усети :)

no0k1e
08-04-2006, 00:49
гледай да я сложиш да е върху теб като правите секс..така ще си лежиш и мое да не се усети :)

tva bqh az

ATAKABG
08-04-2006, 03:31
най-добрия вариант е ДА НЕ ГО МИСЛИШ! Квото ше става - ше стане. ;)
Прави обичайните неща - полижи я малко,бъркни и с 1-2 пръста вътре и после и го вкарай бавно.

sickkk
08-04-2006, 16:17
и още един може би тъп въпрос.
колко време продължава обикновенно нормалният секс?
О много различно-първият път обаче е определено по-кратък от нормалното.Ама не се стряскай-може да повториш след 15-20 минути.Иначе мога да ти кажа колко ми е най добре-1 час любовна игра и 30 минути секс,после 30 минути гушкане и после може пак секс,а може и да си ходя-зависи дали съм на кеф!

а какво представлява тази любовна игра? :) :oops: