PDA

View Full Version : Бъдещето ми.



naia
08-02-2006, 21:02
Във твойте очи,
аз сега виждам бъдещето си,
едно дете във скута ми да реве,
бръчици по моето лице.
Бели коси и във нас любовта все още да кипи.
Неразделни ние до гроб и пак заедно след задгробният живот.

Какво мислите?

niGGa
08-02-2006, 21:41
Много е добро!
Поне на мен ми взе очите!
Добър замисъл, различно от останалите.Браво!

MidnightScream
08-02-2006, 22:12
mene ne me kefi tva "reve" mn e grubo shte e po qko ako napish "plache" ne mislish li?

Boot
08-02-2006, 22:17
Не ме кефи нещо.
Ритъм му липсва. Изказа не е елегантен.
Абе прекалено кратко е, за да кажа повече.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 09:26
mn`e kratko za da kaja dali mi haresva ili ne ..ina4e do tuk ... abe ne e mn`zle :)

`Death`Whore`
08-04-2006, 09:54
Както каза систър, ритъмът липсва. Вместо да ме обиждаш, попитай учителката си по литература какво е това. Можеш да И покажеш стиховете си и тя да ги пооправи. И няколко поправки:
1. Дума "твойте" няма.
2. "Във" може да се използва без причина заради броя на сричките, но три пъти за шест реда е прекалено и се набива на очи.
3. Заедно след задгробния живот? Замени го със "заедно в задгробния живот", другото е безсмсилено.

naia
08-04-2006, 10:22
а ти вместо да критикуваш всичко и всички вземи се прегледай и помисли върху това че докато ти нищо не правиш другите се опитват да направят нещо да го покажат на другите и да се гордеят със него.....до като някой не им съсипе настроението.....

Luda_krava
08-04-2006, 10:46
Миличка ти сама си написала
Какво мислите и `Death`Whore` ти е отговорила.... Чуй един съвет - никога не можеш да се харесаш на всички... ето видя различни отзиви... но с ръка на сърцето могада ти кажа че критики като тези на `Death`Whore` са хиляди пъти по градивни и искрени от колкотот изказвания от вида на "Мн яко, браво, имаш талант" и прочие....

`Death`Whore`
08-04-2006, 11:12
Дадох ти съвет, който може да помогне на стила ти на писане. Защо ли не се сетих, че няма да го оцениш.
И една идея - след като се гордееш с писанията си, защо мнението на "някаква, която само критикува", те кара да не се гордееш повече? Или ти скапва настроението? Не ме уважаваш, не ме харесваш, мислиш ме за луда, тогава защо се сдухваш, че те критикувам?

Briseis
08-05-2006, 00:14
Във твойте очи,
аз сега виждам бъдещето си,
едно дете във скута ми да реве,
бръчици по моето лице.
Бели коси и във нас любовта все още да кипи.
Неразделни ние до гроб и пак заедно след задгробният живот.


Реве ](*,) Определено не стои добре в едно стих, който принципно трябва да е някак нежен.Да,ама т'ва реве е грубо.Още повече за "едно дете в скут". Второто подчертано: по-добре звучи ако е "Въпреки белите коси, нашата любов все още...".Тук е добре да се засили контрастта между старостта и неумираща любов... :-#

naia
08-05-2006, 06:39
Благодар ви!Ще се погрижа да го преработа! 8- O:) [

pixie
08-05-2006, 18:21
а ти вместо да критикуваш всичко и всички вземи се прегледай и помисли върху това че докато ти нищо не правиш другите се опитват да направят нещо да го покажат на другите и да се гордеят със него.....до като някой не им съсипе настроението.....
Има пълното право да критикува всичко и всички , особено ако всичко и всички имат нужда от критика и тя е заслужена.А и не знам за поет,който да пише , за да го четкат читателите.Ако искаш да покажеш нещо , да го харесат другите и да се гордееш , трябва много да се постараеш.Има какво да се желае още от теб , никой не се опитва да те стъпче и да ти съсипе настроението.Всеки има право на мнение и затова посещава форумите - да го изказва.Ако на теб не ти изнася , съжалявам,но дори да беше перфектно за стила , в който пишеш,пак щеше да се намери някой , на когото да не е по вкуса и ще го виниш заради това,че не му допада?
Личното ми мнение - не ме грабна.Изобщо не ме грабна,дори е малко банално.Подбирай по-добре думите си и не пиши набързо набързо.Съгласна съм с едно от мненията по-горе - липсва му ритъм.

Rachel Green
07-30-2007, 21:53
ne e lo6o, haresva mi
ako si go pisala za nqkoi specialen 4ovek to toi trqbva da e mnogo 6tastliv :-D