PDA

View Full Version : LqtNa LiuboFf



HelpcHi
08-02-2006, 20:57
taKa..Na MoretO ni zaPoznaHa s edIn MONi..no onaZi vecher az s esvalqH s dr SasHo i ne MOjeh da go zaReJa i da se SpuSna vav flirt s MOni. ](*,)
I taKa No kato SI TRYGNAhME,...S mOnI SI pOGOVORIhME...sTANA MI QSNU CHE NQmA VRYZkA V sF I az TaKa..No NalI MI beshe Posleden den na moretO ne staNa nishto I Bqh razocharovaNa.PoMnq duMite mu "chaU na vsichKi i na MackaTa" i enshtO zagovriHme za telefOna mU no az Na eBavka mU go otkazaH...i taKa...A be ot dr sutrIn se toI mi beseh v glaVAta.DNes se prIbira i toI ot moretO i utrE ima vyzmoJnost da se vidIm.Nz toi HaresVa li me..No napraviH gresHKa i razduH na mn hor aza NEgo ](*,) i Sq...Kak da se dyrJa s negoO UjasT.

Obitax
08-02-2006, 21:06
1. Nau4i se da pi6e6 GRAMOTNO
2. Stanaloto stanalo da si mislila predi da opleska6 ne6tata

iiirish
08-02-2006, 21:19
1. Nau4i se da pi6e6 GRAMOTNO
2. Stanaloto stanalo da si mislila predi da opleska6 ne6tata

точно така! научете се да пишете веднъж завинаги!

Отговор
08-02-2006, 22:01
1. Nau4i se da pi6e6 GRAMOTNO
2. Stanaloto stanalo da si mislila predi da opleska6 ne6tata

точно така! научете се да пишете веднъж завинаги!
Заради тази латиница,а още повече заради големите и малки букви няма да ти чета въобще топика.

Mike-Jones
08-02-2006, 22:37
a znaesh li kolko me interesuva tvoq moni i tvoite intrigi na moni moje mu kajesh da xodi da si izmie bubata

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 01:13
Ми... аз нямам какво да ти кажа май. Просто си личи, че си малко дете... време е да пораснеш, защото тия децки работи ще минават, но до време.

wiki
08-03-2006, 01:51
da ti imam az pisaneto a i mislq che tuk nikoi nqma da ti kaje,pardon da napishe kak da si opravish greshkata kakto kaza nai_mili4kata tova sa pylni detinshtini. sama se opravqi i se nauchi da pishesh kato horata

koalka
08-03-2006, 06:17
Ами какво лошо има да се видите?Според мен има интерес към теб и ти явно имаш.Не го изпускай и виж какво ще стане.

LP_girl_14
08-03-2006, 10:32
Изясни се със себе си с кой искаш да бъдеш - със Сашо или с тоя Мони.Ако харесваш Сашо,си концентрираш вниманието върху него,ако харесваш Мони,приемаш да излезеш с него и забравяш за Сашо.Избираш един от двамата и тва е .Няма кой да ти каже с кой да бъдеш.Тва си е твоя живот :!:

Сънчо
08-03-2006, 10:44
Докът стигнах до края на поста забраих началото дейба... така и нищо не сфанах от мъки по четенето... :evil:

^_sladur4eto_^
08-03-2006, 14:10
6te ti go kaja po-nai mekiq na4in-ABE TI NEMOJE6 LI DA PI6E6?o4ite me zabolqha za da ti pro4eta ieroglifite!!! suglasna sum sus drugite koito smqtat 4e tova sa absolytno detski istorii.......a az si mislih 4e mislq za gluposti na moqta 13 godi6na vuzrast....... ](*,)

naia
08-03-2006, 16:30
Не си постъпила добре...сама можеш да се оправиш...каквото си си надробила това ще си сърбаш :D

addictedtou
08-03-2006, 17:07
Леле наистина няма да е зле ако се по научиш да пишеш...трябваше да гадая какво искаш да кажеш...
Сега по темата...щом го харесваш това момче излез с него нищо не губиш..
Хората са казали от опит глава не боли
Успех!

Kotetoto
08-03-2006, 17:08
1. Nau4i se da pi6e6 GRAMOTNO
2. Stanaloto stanalo da si mislila predi da opleska6 ne6tata

точно така! научете се да пишете веднъж завинаги!
Заради тази латиница,а още повече заради големите и малки букви няма да ти чета въобще топика.kvi sa teq golemi,malki bukvi ni6to ne ti se razbira....bahti

CVETELLINA
08-03-2006, 17:37
оффф айде пак малки неграмотни лигли.... :evil:
1-я ми съвет е да се научиш да пишеш ГРАМОТНО!

2-я е да спреш да се занимаваш с Мони и със Сашо и с който и да било,най-добре си поиграй малко с Барбито и ще ти олекне.... :-D
пуф паф, сорка,че бях толкова груба,ама... :-s

DiabolicAngel
08-03-2006, 18:02
Бебешки работи :evil:

light_purple
08-03-2006, 19:08
taKa..Na MoretO ni zaPoznaHa s edIn MONi..no onaZi vecher az s esvalqH s dr SasHo i ne MOjeh da go zaReJa i da se SpuSna vav flirt s MOni. ](*,)
I taKa No kato SI TRYGNAhME,...S mOnI SI pOGOVORIhME...sTANA MI QSNU CHE NQmA VRYZkA V sF I az TaKa..No NalI MI beshe Posleden den na moretO ne staNa nishto I Bqh razocharovaNa.PoMnq duMite mu "chaU na vsichKi i na MackaTa" i enshtO zagovriHme za telefOna mU no az Na eBavka mU go otkazaH...i taKa...A be ot dr sutrIn se toI mi beseh v glaVAta.DNes se prIbira i toI ot moretO i utrE ima vyzmoJnost da se vidIm.Nz toi HaresVa li me..No napraviH gresHKa i razduH na mn hor aza NEgo ](*,) i Sq...Kak da se dyrJa s negoO UjasT.
Ebasi tva polovin 4as se mu4ih da go raz4eta i nakraia se okaza nekva glupost.