PDA

View Full Version : Защо всички мъже са ми безинтересни, а съм само на 17?!



Globul_f
08-02-2006, 20:58
Незнам какво ми става, като си харесам някой ми е готино докато се сваляме и после когато се целунем или правим секс, ми става безинтересен, даже вече ми е тъпо като се свалям с момчета, защото знам какво ще стане. ](*,) Отделно най-малките недостатъци в мъжете ме дразнят. Просто използвам всички по най-гадния начин и ги захвърлям и не се чувствам гузна след всичко. Държа се с тях като с буклуци, а те тичат след мен. Не мога да се влюбя както преди :( А съм само на 17

Mohy
08-02-2006, 21:05
emi az bqh na tvoe mqsto 6tqh da sre6na MEN :) sled tova vsi4ko 6te e razli4no garantiram ti baby

iiirish
08-02-2006, 21:24
мисля, че проблема ти е, че момчета въпреки всичко тичат след теб и ти свалят звезди. ако попаднеш на някой недостъпен или който просто не изпитва влечение и интерес към теб, ще пееш друга песен :-k

Отговор
08-02-2006, 21:59
ако попаднеш на някой недостъпен или който просто не изпитва влечение и интерес към теб, ще пееш друга песен :-k [/b]
Може и така да стане.

theraven_nz
08-02-2006, 22:39
Малко момчета срещаш. Или задълбаваш само с тези, с които знаеш че ще стане работата, за жалост познатата, и затова ти доскучава. Явно си свикнала да бягат подир опашката ти.
Обаче евала че си признаваш че ти е писнало да бягат след теб.

Mike-Jones
08-02-2006, 22:40
mi ti samata si bezinteresna kak drugite da sa za teb togava ebati kurvi4kata naduta i nai malkite nedostatuci bili q draznili ti cqlata si umrqla kade si trugnala da pishesh takiva gluposti

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 00:57
mi ti samata si bezinteresna kak drugite da sa za teb togava ebati kurvi4kata naduta i nai malkite nedostatuci bili q draznili ti cqlata si umrqla kade si trugnala da pishesh takiva gluposti

Напълно съм съгласна. Ти знаеш ли пикай ли ти се - е*е ли ти се, мила :lol: ?

wiki
08-03-2006, 02:01
kato sprat da bqgat podire ti shte vidish kolko interesni sa. obzlagam se che shte se chudish kvo da praish sled kato nqma koi da te svalq...

koalka
08-03-2006, 06:15
Просто скоро не си се влюбвала и за това ти омръзват,но като срещнеш човека,койтоте обича и ти го обичаш няма според мен да стане така,както с другите.Ше искаш да си с него и той с теб.Но не всички момчета ще бягат след теб.Все ще има такъв след,който ти ще бягаш.

black_dimond
08-03-2006, 07:23
mi i az bqh v tvoeto polojenie smenqh gi edin sled drug i ne izpitvah nishto nikakva zainteresovanost no sled kato se zapoznah s segashniq mi priqtel tova se promeni oshte v purviq moment v koito go vidqh napavo se poburkah nadqvam sa i ti da da sre6nesh momche s koeto da se pochuvstvash po sushtiq nachin

sanuvam
08-03-2006, 07:38
Amiii ne sa podhodq6tite...signala na lubofta vinagi se use6ta...ne ti e do6lo vremeto :wink:

Ekita
08-03-2006, 08:42
Само едно не разбирам-при положение,че не изпитваш интерес към тях,не те привличат истински,защо си лягате и защо въобще започвате връзка?Дай си малко почивка!Аз като разправям,че се изхабявате от малки и че с течение на времето се превръщате в парцали,неспособни да изпитват любов и удоволствие от това,което правят,вие не ми вярвате...Ето защо не трябва да се започва сексуален,пък и любовен живот,преди да си достатъчно голям.Сега ще си носиш последствията.

Globul_f
08-03-2006, 08:58
Mike-Jones написа:
mi ti samata si bezinteresna kak drugite da sa za teb togava ebati kurvi4kata naduta i nai malkite nedostatuci bili q draznili ti cqlata si umrqla kade si trugnala da pishesh takiva gluposti


Напълно съм съгласна. Ти знаеш ли пикай ли ти се - е*е ли ти се, мила ?

Не съм го писала това за да ме обиждате, вие сте някви комплексари двамата, аз искам съвет, не да ви чета глупостите

Ekita
08-03-2006, 09:01
Искаш мнения мила,това все пак е форум и не можеш да забраняваш на някой да пише в него,при положение,че ти сама си го поискала.И в техните думи има доза истина,макар и поднесена по ненужно груб начин.Просто се спри,явно имаш нужда от време,за да намериш себе си,а не да се търсиш между чаршафите с ново момче между крката.Казвам го с добро чувство.

Сънчо
08-03-2006, 09:12
Проблема е, че момчетата постоянно тичат след гъза ти и правят всичко за да са с теб. Ти знаеш, че ако опиташ можеш да имаш всеки, нали така? Точно за това няма никаква тръпка и те са ти безинтересни, но ти гарантирам, че един ден, който ще дойде доста скоро, ще срещнеш момче което ще се отнесе с теб, както ти с останалите и тогава ще се влюбиш е него, не толкова защото е хубав, умен или нещо такова, а защото ти е разбил сърцето и не е твой, както си свикнала.

t3h X
08-03-2006, 09:18
Незнам какво ми става, като си харесам някой ми е готино докато се сваляме и после когато се целунем или правим секс, ми става безинтересен, даже вече ми е тъпо като се свалям с момчета, защото знам какво ще стане. ](*,) Отделно най-малките недостатъци в мъжете ме дразнят. Просто използвам всички по най-гадния начин и ги захвърлям и не се чувствам гузна след всичко. Държа се с тях като с буклуци, а те тичат след мен. Не мога да се влюбя както преди :( А съм само на 17

Спокойно, един хубав бой и ще се оправиш.
Да си намериш майстора само... :-({|=

08-03-2006, 14:29
Държиш се с тях като боклуци и се чудиш защо не можеш да намериш истинския човек... Може би защото търсиш боклуци... Като гледам си спала с доста мъже и като цяло си курва / не се обиждай /... може би истинските мъже не си търсят курви :twisted:

08-03-2006, 14:30
това бях аз ... :roll:

mravu4kata
08-03-2006, 14:33
mi ti samata si bezinteresna kak drugite da sa za teb togava ebati kurvi4kata naduta i nai malkite nedostatuci bili q draznili ti cqlata si umrqla kade si trugnala da pishesh takiva gluposti #-o #-o #-o =D> =D> =D> :?

otchaqnata
08-03-2006, 14:51
i spored men se darji6 otvratitelno no 6te ti dam savet pak ti kato iska6 probvai.ta saveta:6tom nqkoe mom4e ti pokaje 4e te haresva ne barzai da go celuva6 pak kamoli da spite zaedno.iz4akai do momenta v koito naistina se nujdae6 ot tova.nebarzai

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 15:40
лелеееее де да можех и аз като теб-да не ме интересуват...само да ги заковавам и стига толкова....блазе ти...спокойно мила,мисля че все ще срещнеш някой,който да ти е интересен и да те грабне...само търпение ;-)

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 15:42
И не ги слушай-не си курва...просто хора различни,с различни разбирания...ти си си просто ти и тва си е

naia
08-03-2006, 16:33
и при теб ще долети един досаден принц и ще се влюбиш във него....
просто ти е писнало от това еднообрезие

DeSiTo0o
08-03-2006, 17:50
мисля, че проблема ти е, че момчета въпреки всичко тичат след теб и ти свалят звезди. ако попаднеш на някой недостъпен или който просто не изпитва влечение и интерес към теб, ще пееш друга песен :-k
мда,и аз съм на същото мнение.
Ако срещнеш някой който на теб ти харесва,а той не изпитва влечение към теб и само ти се дърпа,тогава ти ще тичаш след него и ще казваш друго...

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-03-2006, 18:38
Може да си фригидна ... Де да знам ... Не е смещно ама ... :-D

ATAKABG
08-04-2006, 03:21
mi ti samata si bezinteresna kak drugite da sa za teb togava ebati kurvi4kata naduta i nai malkite nedostatuci bili q draznili ti cqlata si umrqla kade si trugnala da pishesh takiva gluposti
абсолютно съм съгласен. тая пикла е направила темата само да се похвали каква свалячка е и как всички тичали след нея :lol:

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 11:56
are stiga de hora-momi4eto prosto iska suvet! a vie vmesto da i go davate q obijdate!!!6tom mislite 4e e kurva,pikla i tem podobni gluposti vaob6te ne si kazvaite mnenieto a si go zapazete za sebe si i se prajdosvaite ot toq forum!vse pak na nego pi6e "Любов",a ne "Псуване"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!