PDA

View Full Version : Kak da se durjim s nedostupnite momcheta?



08-02-2006, 22:04
Taka vuprosut e iasen. Momicheta kak se durjite s niakoe momche, koeto se pravi na nedostupno, momche, koeto e tolkova krasiv i gotin, che nai-veroiatno ima mnogo obujatelki. Ne kazvam che ima goliamo samochuvstvie ili e niakoi nadut, samochuvstvie v normalnite granici.
Kak bi triabvalo edno momiche da se durji s nedostupnite momcheta, koito ne pokazvat che haresvat dadeno momiche? Da se durjim i nie li po nedostupno ili da si pokajem chuvstvata i toi da smiata che moje da ni ima?

bilka
08-02-2006, 22:21
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!

iiirish
08-02-2006, 22:34
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време

Отговор
08-02-2006, 22:55
По-скоро му покажи,че го харесваш или се интересуваш от него,защото момчето точно това чака :P Поне аз до преди известно време докато се правех на недостъпен(доста тъпо,ама ко да правиш),точно това търсех. :-({|=

Axxxel
08-02-2006, 23:29
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко времеАблахахахахаха...за пореден път се смея на подобни простотии. :lol: ...ноу комент...

Mike-Jones
08-02-2006, 23:54
m ubiii malko samo4ustvieto na toq vse shte izmislish neshto da go smajesh leko sladko

iiirish
08-03-2006, 01:00
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко времеАблахахахахаха...за пореден път се смея на подобни простотии. :lol: ...ноу комент...

и по-добре, че не правиш коментар :wink:

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 01:33
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време
Нещо подобно...

Rookie
08-03-2006, 12:08
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време
смех...

luda`flirtajika
08-03-2006, 12:51
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време

mda mda osobeno ao e s takuv harakter

piska_
08-03-2006, 12:53
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време
Много си права :smt006

08-03-2006, 13:02
според мен каквото и да е момчето (недостъпно или готово да се хвърли в краката ни) не трябва да излагаме чувствата си на показ, защото така приповдигаме самочувствието на момчетата и те започват да си мислят, че могат да ни имат по всяко време
Много си права :smt006

ААААХАХАХА, колко сте зле - милите те...
Жените са велики, те не трябва да се хвърлят в краката... хахах, да карат на скречове тогава.

И много вероятно е, точно вас двечките всеки да може да ви има по всяко време. ;) Просто с тоя детски акъл няма да е усобено сложно. :smt012

Slayer
08-03-2006, 13:10
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!

Ето един отличен отговор - нещо, което рядко се среща тук. =D>

Момичето го е написало перфектно, само по същество ще ти доуточня нейният пост. Значи - ако започнеш да го преследваш и да му разкриваш, че го харесваш и т.н. - сваляш Ранга си прекалено много - Никой не обича лесните неща (и дори да ги вземе - не ги цени и задържа за дълго). От друга страна, ако и ти се държиш супер надменно и наперено - Ранга ти е прекалено висок - и си прекалено "трудна" за да се занимава с теб... Идеята е да калибрираш такова поведение, че да си интересна, забавна и готина (не само на него - а на цялата компания) без да се показваш като лесна и с нисък Ранг.

Това за "шегите" ми направи много силно впечатление =D>... Билка (респект) да не си учила Пикап някъде :)

Това, което Билка има предвид са НЕГ хитовете. Тоест, когато ти се надуе този "невероятен" пич - използвай НЕГ за да го върнеш на земята. Примерно: "хей имаш нещо между зъбите" или "хей, нослето ти помръдва - много смешно като говориш" или "малиии, какви забавни бобърски зъбки имаш - да не си излязъл от рекламата на бленд-а-мет" или "по-леко се смей - плюеш всичко наоколо, а нямам чадър" или "лелей, каква прическа - производителите на брилянтин сигурно правят милиони от теб" :lol:. Всички тези разбира се забавно и готино - стейт playful&funny, а не като неква обида - да го смазваш (нали все пак го искаш :))

Успех,
-Slayer

In4iTu_
08-03-2006, 13:39
Прави се и ти на недостъпна, карай го да ревнува(но не прекалявай) и ще видиш,. че той сам ще дойде при теб... :P

gorki
08-03-2006, 13:43
ми моите самочустие не може да се дигне заради момиче :) предоплагам че и повечето момчета са така

IKisseDAGirL
08-03-2006, 14:16
по принцип с такова момче не може да излезе нищо сериозно и се държа така, както той
щом ми харесва флиртувам с него, но ясно показвам, че не очаквам да ми даде невъзможни неща като сигурност, връзка и т.н.
избирам просто удоволствието от кратък флирт :)

просто се настройвам на неговата вълна :wink:
знам, че не може да ми предложи много и аз от своя страна нито предлагам, нито изисквам нещо сериозно

DeSiTo0o
08-03-2006, 19:20
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!

Emotional_Decay
08-03-2006, 22:15
по принцип с такова момче не може да излезе нищо сериозно и се държа така, както той
щом ми харесва флиртувам с него, но ясно показвам, че не очаквам да ми даде невъзможни неща като сигурност, връзка и т.н.
избирам просто удоволствието от кратък флирт :)

просто се настройвам на неговата вълна :wink:
знам, че не може да ми предложи много и аз от своя страна нито предлагам, нито изисквам нещо сериозно


Мн. си права !

BeBencEto
08-03-2006, 22:47
miii pravq mu nameci che imam chuvstva kum nego i posle stavam i az nedostupna taka che da probudq interesa mu :-D

sexy_dizzy
08-04-2006, 19:48
Прави се и ти на недостъпна, карай го да ревнува(но не прекалявай) и ще видиш,. че той сам ще дойде при теб... :P
Самата аз действах точно по този принцип и успях.Лошото е че когато имах възможност да бъда с него, когато той не спираше да ме кани по заведения и някакви купонче...аз вече бях си намерила друг, когото обичах повече.

CrazyWitch
08-05-2006, 19:01
Опитай се чисто приятелски да се спрЕЯделиш с него. Пак после изчакай да видип да видиш дали той ще ти се обясни нещо .. ала-бала :wink: . Ако и тогава е като камък ... накрай го да ревнува не отстъпвай, но до едното време, ако наистина нищо не ти предложи просто му признай за чувствата ти. От опит глава не боли!

P.S. Аз поне така виждам нещатата отстрани иначе никога не ми се е налагало да свалям такъв тип момчета. Тия са ми нещи анти. Айде късмет.

`Death`Whore`
08-05-2006, 19:02
Ти си култ. По-яка дума от "спреяделиш" не бях чела скоро.

freaky_FK
08-05-2006, 20:41
ne si gubq vremeto s nego.kato se pravqt na nedostupni da sedqt i da luskat pred pc-to i po cql den da si igratq tupite igri.

Chiana
08-06-2006, 14:39
Еми заебавам го. Какво да си хабя времето за някой, който зад гърба му има 1000 пикли, които му се натискат. По-хубаво някое добро примерно момче, което си няма мн мн обожателки. Да си е само мой. :roll:

ssiimmoonna
10-14-2006, 08:10
kato se pravi na nedostupen prosto mu kaji abe q si gledai rabotata i prosto ne mu obru6tai vnimanie 6toto ako ti4a6 samo sled nego 6te zloupotrebqva i 6te si pravi kakvoto si poiska :smt006

Th3WildAng3l
10-14-2006, 09:59
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!

Ето един отличен отговор - нещо, което рядко се среща тук. =D>

Момичето го е написало перфектно, само по същество ще ти доуточня нейният пост. Значи - ако започнеш да го преследваш и да му разкриваш, че го харесваш и т.н. - сваляш Ранга си прекалено много - Никой не обича лесните неща (и дори да ги вземе - не ги цени и задържа за дълго). От друга страна, ако и ти се държиш супер надменно и наперено - Ранга ти е прекалено висок - и си прекалено "трудна" за да се занимава с теб... Идеята е да калибрираш такова поведение, че да си интересна, забавна и готина (не само на него - а на цялата компания) без да се показваш като лесна и с нисък Ранг.

Това за "шегите" ми направи много силно впечатление =D>... Билка (респект) да не си учила Пикап някъде :)

Това, което Билка има предвид са НЕГ хитовете. Тоест, когато ти се надуе този "невероятен" пич - използвай НЕГ за да го върнеш на земята. Примерно: "хей имаш нещо между зъбите" или "хей, нослето ти помръдва - много смешно като говориш" или "малиии, какви забавни бобърски зъбки имаш - да не си излязъл от рекламата на бленд-а-мет" или "по-леко се смей - плюеш всичко наоколо, а нямам чадър" или "лелей, каква прическа - производителите на брилянтин сигурно правят милиони от теб" :lol:. Всички тези разбира се забавно и готино - стейт playful&funny, а не като неква обида - да го смазваш (нали все пак го искаш :))

Успех,
-Slayer

Точно така. Като готино момче той постоянно чува "Ей много ме кефиш" "готин си" "Мааааайко ко ще те правя" и други такива. Повече ще му направи впечетление, ако се държиш различно и не ползваш такива клишета.

ssiimmoonna
10-14-2006, 12:14
:smt023

KuReC
10-14-2006, 16:38
da si go kajim napravo nqma6 6ans ... vinagi 6te ima po dobra ot tebe i si edin ot 100te rezervni varianta tei 4e go zabravi 6tot ako vidi ne6to perfectno 6te zabrai za nedostupnostta

GLeZoRanA
10-14-2006, 16:42
Прави се и ти на недостъпна, карай го да ревнува(но не прекалявай) и ще видиш,. че той сам ще дойде при теб... :P Такъв мистър недостъпен няма . На скоро се обедих в това (вярно , че при мене продължи година ама както и да е .. нали важното е че не беше чак толкова недостъпен накрая) та в началото (преди година) му показвах че ме кефи т.н. след време спрях да му обръщам внимание и т.н. и да видиш ти как стана много достъпен :mrgreen: Извод : Мъже - недостъпни са само до един момент ;)

leko_otkachena
10-14-2006, 16:44
m ubiii malko samo4ustvieto na toq vse shte izmislish neshto da go smajesh leko sladkotfa zvuchi qko

Tender Poison
10-15-2006, 07:56
Показваш,че се интересуваш от него,но в същото време се правиш на напукист...поне при мене така става с такъв тип момчета

Krem4eto
10-15-2006, 10:02
Винаги трябва да признаваш чувствата си,независимо от това какво е момчето,защото понякога момчетата не забелязват онези "знаци"...А оттам нататък вече си има разни трикове и си зависи от самата личност!!!

iskamTe_vednaga
10-15-2006, 13:15
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!
=D> =D>

sexy_dizzy
10-15-2006, 13:53
Имала съм си работа с такова момче.Не се познавахме, но аз много си го харесвах и понеже той е от типа момчета, чакащи момичетата да му тичат подир гъза и те да правят първата крачка, вървеше с горделива походка по коридорите, правейки се на големия гъзар.
Случи се така, че веднъж ни запознаха общи приятели.Той разбра, че имам симпатии и започнахме да бъдем на"здрасти, ко прайш".
След време тръгнах с едно момче(с което в момента още ходим)и аз вече бях изгубила всяка тръпка и не изпитвах никакви чувства към "недостъпния", понеже вече обичах друг.Започнах да се държа по безразлично, да го разминавам като хала, я го поздравя, я не.Той забеляза това и явно нещо отвътре започна да го човърка.Започна да ме спира по коридорите, да ме кани на купончета, да ме разпитва имам ли приятел-общо взето нещата се преобърнаха.Сега той ме искаше, а аз него не.Личеше си хладината ми, макар, че веднъж си казах, че няма смисъл да се държа така хладно и постепенно започнах да се държа приятелски с него.Въпреки всичко му връзвах тенекии, а той още повече изпитваше желание да ме спечели.Ще кажа накратко:не се получи.
Това направих аз(уж съвсем случайно)за да го накарам да ме иска.Но спечелих нещо по-добро. :smt008

dream_dragon
10-15-2006, 14:21
Няма не достъпни момчета, има не достъпни момичета.

kobrichka
10-15-2006, 14:32
Ами ти сама го каза! Ако разкриеш, че го харесваш, на него няма да му направи впечатление, защото ще бъдеш "поредната". Но, ако и ти се държиш недостъпно, няма да ти обърне голямо внимание, защото ще мисли, че явно не го харесваш. Трябва да е нещо средно. Стой на страна от него, но, когато се видите пусни някоя шега, нещо за облеклото му, за прическата, ама небрежно. Направи така, че да си му симпатична, но бъди и непукист. Покажи му, че той не е единственото момче на този свят. И така той сам би трябвало да те потърси. Успех!
=D> =D>
поткрепям на 100%