PDA

View Full Version : Плажен лосион ... .. .



{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-02-2006, 21:10
Казаха ми , че се хващало много хубаво тенче от лосионите с екстракт от морков ... Какво ще кажете ? Кажете ми марка и цена , ако някой знае и от къде мога да си купя , защото питах в местните аптеки и няма ... :| ... Та , слушам ви ... O:)

ThePainIsReaL
08-02-2006, 21:15
Аз имам такъв - ужасно съм доволна . Не е точно моментален загар ,ама има страшен ефект . Марката е Карротен (пише се Carroten) . Моето е от по-скъпите им лосиони , 8ми факрот - 13 лв , но предлагат и по евтини за около 5-6 . Иначе на качествените цените не се разминават с тези на Нивеа . Само внимавай да е КаРРотен , че на една приятелка някво по-евтинко с моркови и направи алегрия . Може на теб да не ти направи де ..

П.П Купих си го от козметичен магазин , но съм ги виждала дори и в бензиностанции :mrgreen:

Ice_Kiss
08-02-2006, 21:24
Аз си бях взела нещо от сорта SUN Like,пак е с моркови,18 фактор си бях взела за около 5 лв.,не е скъп,но наистина е хубав...има го почти навсякъде

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-03-2006, 18:23
Момичета и момчета , днес бях на плаж и ми донесоха точно тази марка Carroten с екстракт от моркови плажно мляко 12-ти фактор ... Мазах се с него докато беше по силно слънцето ... По късно с олио 8-ми фактор ... СУПЕР МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН ... Препоръчвам го на всеки ... Такава разлика имам от последния плааажж ... \:D/ Мн си се радвам на сегашния тен ... Утре пак съм на плаж ... На връщане минах да си купя и за мен и като по чудо видях в една аптека изложен отпред ... И си пише , че е НОВА СЕРИЯ ... Имаше и мляко и олио , супер готини неща ... И като го видях супер мн се издравах и веднаха влязох да си взема ... Но ми казаха , че само ги рекламират , а не го продават ... Но важното е , че има нова серия , че са мн добри и ги препоръчвам на всеки , който иска да хване ХУБАВ БРОНЗОВ Тен ... В комбинация с олио се получава супер , а скоро ще пробвам и с олио на същата фирмааа ... Айде весел плаж ... O:)