PDA

View Full Version : Мъката която ме обгръща!!!!!!!!!



MartiSSima
08-02-2006, 23:16
Седя в тъмната нощ на двора под голямата асма, пуша цигара а самотата ме обгръща в своята невидима прегръдка.Плъзга ръцете си невидимо по тялото ми докато не ме покрие, докато не попадна в тъмнината на една погубена любов.За пореден път паднах в клопката й.Но прекрасна клопка!!!Най-прекрасната.
Обичах аз едно момче и името му вечно ще изричам защото то е в моето сърце.Обичам го още и ще продължавам да го обичам защото той ми показа любовта.Защото той ме научи да обичам и ми показа най-сладката й страна.
Макар през сълзи да пиша тези редове,макар да ми е мъчно че аз вече не съм с КОСТАДИН,аз още го ОБИЧАМ завинаги.
Пожелавам му, най - прекрасния живот защото ТОЙ го заслужава.Може да не съм с него, но сърцето ми винаги ще е с него и ще бие до неговото,винаги ще е в мислите ми макар, че нашата любов не продължи дълго.Независимо от това АЗ ЩЕ ГО ОБИЧАМ ВЕЧНО!
Съжалявам тиинчета че Ви притесних с тази темичка но сметнах че тук е най - доброто място, където мога да си излея мъката, макар че не е лесно! :smt010 :smt010 :smt010 ](*,) ](*,) :( :smt010

ОБИЧАМ КОСТАДИН СОФКИН!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mike-Jones
08-02-2006, 23:22
smeni dilara momi4e

iiirish
08-02-2006, 23:26
колкото и силна да е любовта, щом тя не може да продължи, трябва да бъде забравена. обърни поглед напред и живей със настоящето, но пази в едно кътче на сърцето си и спомените, защото без тях все едно си никой

NaI_MiLi4KaTa
08-02-2006, 23:40
Миличка, любовта не е вечна. Просто чувствата са прекалено пресни, но ще мине време и всичко ще отмине. Сега сигурно ще си помислиш, че говоря понеже не съм на твоето място, но съм сигурна, че ще е така. Времето лекува всичко :roll:

CVETELLINA
08-03-2006, 00:03
много е красиво,това което си написала, от несподелената любов боли най-много... :smt009

MartiSSima
08-03-2006, 00:12
Нашата любов не е несподелена просто има доста неща който пречат за наше съжаление!F@nt@si@ mersi za mnenieto kakto i na ostanalite!!!

Ekita
08-03-2006, 08:46
Като ти гледам подписа сте били заедно 1 месец,а?И това е любовта на живота ти...Не че нещо,ама пак ще си говорим след месец,два,когато срещнеш поредната любов на живота си,после пак и пак...

He3HauKa
08-03-2006, 10:09
Neznam kak stoqt neshtata pri vas,znam kolko e trudno da obichash nqkoi,da znaesh che i toi vsqka ve4er predi da zaspi misli za teb,kogato se sabujda pak ti si mu pred ochite,kak kato se vidite po ulicite iskate prosto da se pregarjnete i da izbqgate nqkade samo dvamata...I az go obichah mnogo ,toi beshe pyrvata mi lubov,pokaza mi nai prekrasnite neshta ot jivota i ve4e treta godina moga da zaqvq che oshte go obicham..Mila tova chustvo nqma da izchezne ( ako naistina e tolkova silno,a to qvno e ),no s vremeto shte sviknesh s nego...No ako mislish che ima nadejda da se saberete s tova momche ne se predavai a se bori ;] Ako moga da ti pomogna s neshto ili prosto iskash da pogovorish s nqkoi napishi edno ЛС uspeh :wink: