PDA

View Full Version : Ето и моето терзание....



stt
08-03-2006, 00:10
Ето и историята ми...
Всичко започна преди 1 година. Запознах се с едно момиче на един купон. След това започнах ме да излизаме...Виждах ме се всеки ден. Времето минаваше неусетно. Започнах ме да се сближаваме с всеки изминал ден... Станах ме гаджита. Тогава започна непознат за мен романс отначало сякаш всичко беше на шега, не влагах чувства не исках да превръща в нещо опасно...Но с всеки ден нещата се променяха. Ставаха все и все по задълбочени...Осъзнах, че това момиче ми харесва много...Това за което сам си мечтаел, за което съм се молил на господ да срещана и всеки иска да срещне.
Навсякаде бях с нея и тя със мен - по купони, дискотеки, празници. Един до друг. Имах чувството че всички ни завиждат...Просто...Всичко вървеше добре..НО дойде лятото. Аз сега кандидаствах и ще ставам студент, положих си изпитите що годе добре. Тя почна работа за лятото. И няма те си представа как за няколко дни неща от приказка се превърнаха в АД, ужасен за мен. Незнам филми ли си набивам яко от нямане к'во да правя или е истина, но ми е тежко. Вече се виждаме от дъжд на вятър, започна да обръща повече внимание на другите хора. НЕ ми казва обичам те....няма него чувам от нея вече и нз дали някога ще го чуя пак...Знам нещата не може да са като преди аз ще трябва да замина...Знам че това е Плаши, може би това е причината. Но аз не исках в последните месеци така да стане. НЕмога Обичам е! Прекалено много искам е пак обратно до мен. Защо така трябваше да се получи?.Опитвам се прекърша любовта си не искам да е натрапвам, защото знам, че ще стане още по-лошо ще доведе до това, което не целя, а да е загубя напълно...НЕзнам как да подходя. Нямам ни най- малка представа. Не мога да опиша с думи как се чувствам...Тя се промени много не е същото момиче както преди , но пак си е обичкам каквато е. Тя е за мен 1 момиче към което изпитвам такива чувства...незмнам, просто незмнам ТЕЖКо ми е. Сърцето ми се къса усещам го...Знам че не може така, но какво да правя ОБИЧАМ Е!!! Не искам да е Губяяяя :(

iiirish
08-03-2006, 00:16
може би й е прекалено тежко когато знае, че ще е далеч от теб и иска по някакъв начин да преглътне това. понякога хората се правят на безразлични, когато най-много ги боли, просто за да притъпят болката в себе си.

поговори с нея за да си изясниш напълно положението и най-вече нейните чувства към теб. айде успех и стискам палци :wink: :D

MartiSSima
08-03-2006, 00:19
Знам как се чувстваш защото в момента и моето сърце е разбито че не мога да съм с човека когото обичам.От това което прочетох виждам че адски много държиш на нея!Един простичък съвет вярвам няма да откажеш: просто я помоли да поговорите!Изяснете се и нека разбере това което ти тежи!Успех от мен и горе главата!Искаш ли нещо силно то ще стане!Успех!!!

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 00:23
Миличък, много двойки се разделят, когато има спънки по пътя. Защо не поговориш с нея, да й кажеш колко много я обичаш, че не искаш да се разделяте.... не искаш да я губиш. По думите ти разбирам, че много държиш на нея. Бори се за любовта си... няма кой друг да се бори вместо теб. Ако искаш да си с нея... не и позволявай да си отиде. Прекалено често хората се отчайват и губят любимите си хора. Не прави и ти като тях. Бори се... няма какво повече да ти кажа [-(

stt
08-03-2006, 00:28
Да поговорих ме...Оточних ме горе долу нещата... Но немога прекалено ми е трудно хора. Все си повтарям че времето ще по каже...Боли ме не съм същия човек вече :smt010 Не мога изкарам мисълта за нея от мен. Не мога да погледна друго момиче искам си я, липсва ми осмивката и...на всичко отгоре дядо ми почина преди 2 дена което ме прави още по нещастен опитвам се да се усмихвам но не могаа....единствено което ми остана е да се моля на Бог [-o< но нз дали и този път ще ми помогне :evil:

MartiSSima
08-03-2006, 00:35
Просто не се отчайваи, аз съм в подобно полужение.И аз искам да видя усмивката му, да го целуна да го прегърна.Просто се дръж.Гледай напред.Не се отчайвай имай надежда!!!!

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 00:40
Да поговорих ме...Оточних ме горе долу нещата... Но немога прекалено ми е трудно хора.

И какво се разбрахте в крайна сметка? Тя иска да се разделите ли? Или ти просто мислиш, че тя няма да остане с теб? (Много жалко за дядо ти :roll: ).

stt
08-03-2006, 00:51
От моя страна аз и казах всичко, което чувствам мисля и желая. Тя е напълно наясно с това, което става с мен.

А от нейна...Че в момента изживява нещо ново. Нови хора влизат в живота й "иска да опита от всеки пакет и да разбере кой е най-добрия, стария или новия"...В момента е в състояни в което не знае да ли ме обича, но аз съм и оставил траен отпечък и...Не иска да отхвърли,извърли човек като мен, човек който е цени и...Каза ако ми е трудно не мога да издържа да се откажа да сложа край защото тя не може(не иска), страх е какво ще се случи след това с мен...

Аз съм предоставил време и разбиране не е съдя за нищо(пусни птичето насвобода апак ако те обича ще се върни)...но искам предишните разходки. Трудно ми е като изляза навънка и гледам влубените хора...Сега само малко се виждаме и това е...

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 01:03
Мда много си прав с последните си думи, но... това момиче... ми се струва, че няма да издържи. Според мен няма да устои на изкушението да опита от "новия пакет"... ти как мислиш?

stt
08-03-2006, 01:17
Мда много си прав с последните си думи, но... това момиче... ми се струва, че няма да издържи. Според мен няма да устои на изкушението да опита от "новия пакет"... ти как мислиш?

Ако кажа не ще излъжа, ако кажа да това е избик на надеждата която крепи човек. Прекалено се е променила незнам дали да ще успее. Горещо се надявам на това да одръжи...Но винаги може да се срещне човек по-добър от мен и...Като се отнася за нея така и за мен...
Но винаги като се харесам нещо в един магазин и ходя по други не мога да забравя за другото и си го взимам...:)

Интересното е всеки ми говори колко е идеална-близки ,приятели, родители. И двамата знаехме че един ден ще сърши всичко...тогава не го осъзнавах това нещо, знаех че ще стане....Но сега съм като попарен не искам, не че ще са разделяме, вътрешно се надявам че ще се управят нещата. Щом го мисля значи има защо. Е но няма да е същото като преди но по добре от сега :) дано...
Гледам да и покажа че е обичкам, подарявам й рози, даже и на поезия ме изби...пак съм математик :)...сега разбирам хората на чието място съм сега...

Искам да се боря, но ме е страх да не стане задушаващо да не е прогня опитвайки се да се я върна...

NaI_MiLi4KaTa
08-03-2006, 01:38
Мога да ти пожелая само и единствено късмет с нея, но... няма да те лъжа... не ми се вярва. Но се надявам да греша и всичко да ви върви по вода. Обаче... едно да знаеш от мен... идеални хора НЯМА!!! [-X

koalka
08-03-2006, 06:22
Не трябва пред първата трудност да се отказваш.Поговори с нея,изяснете се и и кажи най-важното-че я обичаш.Питай я за чувствата и.