PDA

View Full Version : смесени сигнали ?!?



question
08-03-2006, 07:23
здравейте приятели,

редовно посещавам форума и най-накрая дойде време и аз да попитам нещо. има едно момиче, което не ми е безразлично. тя си има гадже, но самата тя е казвала че не го обича а е с него само по навик. снощи бяхме една компания на вечеря и аз се канех да се сближим повечко с нея, но тя взе че доведе и нея. цяла вечер на масата - целувки, прегръдки с него. после отидохме на дискотека а той си тръгна защото беше на работа. в диското тя не спря цяла вечер да флиртува с мен. пееше ми, прегръщаше ме, радваше ми се, гледаше ме странно...

и сега не знам какво да мисля за тези нейни смесени сигнали. не ми е безразлична и искам да стане нещо между нас, но с това нейно поведение не знам какво да мисля. и двамата сме на 21 години. ако ви се е случвало нещо подобно, пише ми. ще ми е интересно.

PS. докато вечеряхме, всеки път когато той я прегръщаше или целуваше тя крадешком, с крайчица на окото си гледаше мен.

sanuvam
08-03-2006, 07:34
Hey dobro utro :)) Nadqvam se si naokolo..:}} Ami vij mislq 4e trqbva da saberej smelost i kuraj i dapogovorite dvamkata otkrito :} A ako prosto si i simpati4en ni6to pove4e... sy6to taka nz dali se poznavate po harakteri , vzaimootno6eniq s ostanalite hora, dokolko ste blizki...lqlql dai o6te malko info :))

question
08-03-2006, 07:42
няма проблем, наблизо съм. цял ден имам достъп до нета :D

амиии... познаваме се от началото на юни някъде. тя работи като барман в една дискотека и поне 3-4 пъти в седмицата ходим там. тя се държи повече от приятелски с мен. и други хора са го забелязали. мята по едни такива странни погледи които не могат точно да се определят. по харакетери... мисля че вече започваме да се опознаваме по-добре. досега работата беше малко по отвеяна.

koalka
08-03-2006, 07:47
Ами не ми се случвало такова нещо,но ще си позволя да изкажа мнение по въпроса.Тя явно не изпитва нищо към приятеля си,а и го показва с действията си.Тъпо постъпва обаче,че го лъже,а не се раздели с него като явно харесва теб.Говори с нея и я питай за чувствата и.Пиетай я дали иска да сте заедно и дали може да се раздели с приятеля си.

sanuvam
08-03-2006, 07:56
Moje bi ochakva "ataka" ot tvoq stranaa...no bi trqbvalo da ostavi neiniq fr parvo...

question
08-03-2006, 08:07
koalka,
забелязал съм че винаги даваш много добри и смислени мнения. благодаря че взе отношение и по моя проблем.

хич не няма в директния разговор за чувствата. в смисъл че последните ми два опита за такива разговори не завършиха добре. последния беше преди две години и малко с жената която много обичах тогава. оттогава не съм имал приятелка. мислех си този път да се държа малко на разстояние и само да намеквам за чувствата си на първо време.

пък и тяхната сега е една объркана... карат се по 2-3 пъти на седмица. лично аз не знам защо са още заедно. но наистина много ме изненада нейното поведение снощи. него го виждам за първи път (също и заедно за първи път ги виждам) и не знам как да тълкувам всичко това. предполагам че тя се усеща донякъде за моите чувства. предполагам че ми личи :oops:

question
08-03-2006, 08:27
забравих да добавя че снощи не беше пила, което изключва действията й да си били под влияние на алкохола

chelka
08-03-2006, 08:36
taka...poznato mi e vse edno tazi macka sam az :lol: ..4estno kazano i az sam postapvala kato neq :wink: no da ti kaja momi4eto moje da te svalq prosto zaradi li4not si udovolstvie no...moje da izpitva ne6to kam teb moqt savet e da se vpusne6 v svalkata s neq i ako uspee6 da si q izvouva6 i ako tq naistina ne obi4a gadjeto si to..patqt ti e otvoren!!!!i....se nadqvam da se okaje taka ..uspex!!!

Ekita
08-03-2006, 08:36
Мисля,че постъпва изключително глупаво и с двамата.Най-вероятно изпитва известни симпатии,но не е убедена,че си заслужава да зареже дълга и до някъде сигурна връзка и да рискува с теб.За това се пробва на двата стола...Тръпката от флиртуването я получава от теб,сигурността на дълготрайната връзка от него.Ако бях на твое място нямаше да й позволявам да продължава така.Може да не те бива за директен разговор,но ако не и покажеш,че не си съгласен с ролята си,тя ще продължава да се държи така,докато приятелят й не разбере.

question
08-03-2006, 08:46
Ekita, надявах се да чуя и твоето мнение :D

тези дни нещо не бях на кеф и тя забеляза... даже 2 пъти не ходих в дискотеката и тя много разпитвала за мен и видимо се притеснила. прати ми някакви ободрителни имейли, даже на другия ден след като не ходих в диското се изтърси в къщи преди работа понеже се познава със сестра ми. "минавала уж да ни види как сме" а не беше идвала сума ти време. после казала на сестра ми "ами притесних се за него, не идва.. какво му става?" помислих си че се притеснява по приятелски, но след снощните флиртове останаха така :shock:

много много не отговарям на флиртовете й, усмихвам й се, говорим си и това е. не знам дали това е правилния тип поведение от моя страна но...

Mike-Jones
08-03-2006, 08:52
;)tupa ku4ka ne e za teb nameri si nqkoi drugo momi4e

Ekita
08-03-2006, 08:52
Така,така:)Много правилно я действаш!Малко ми е странно да заговорнича срещу представител на собствения си пол,бил той и доста заблуден като нея:)Продължавай да се държиш малко на разтояние,така я подтикваш да действа,да те търси и да рискува.Но не прекалявай с отбоя,освен ако не искаш да се осъзнае изведнъж какви ги върши и да спре да флиртува.Просто й показвай,че те привлича,че имате шанс,но няма да започнеш да тичаш след нея,докато е обвързана с другия.Звучи малко сложно,но ти вече си хванал цаката виждам 8) Успех!