PDA

View Full Version : Вярвате ли в любовта в чата?



PaChanGa_GiRl
08-03-2006, 08:29
Ами.. според вас може ли да намериш любовта в чата, ако не - защо? Ако имате някви такива преживявания разкажете ги.. е? :wink:

sanuvam
08-03-2006, 08:39
Dam apsoliutno sam za :) Az lichno namerih moqta lubof ot Flirtche.com :)))) i sam vlubena do ushi :} ei taka na shega na maitap i se sluchi :)) No se kriqt vsqkakvi hora [-X ! Badi vnimatelna!

sanuvam
08-03-2006, 08:49
Amm Bih iskala da dopulnq...az lichno ne se doverqvam dokato ne se sreshtna sas samiq chovek ..tai che dumite 'Obicham te!' prez monitora ne gi priemam osobeno navatre...

miminia
08-03-2006, 08:52
Da moje da ima!

08-03-2006, 08:54
любовта рядко пламва от първия поглед... ама онази любов която може да продължи много време. в чата и изобщо онлайн можеш да срещнеш много хора, можеш да ги опознаеш, дори да ги харесаш, но да се влюбиш - това е несериозно. предполагам винаги има изключения но те са рядкост. за да обикнеш някои истински, трябва да бъдеш с него, да го докосваш, да го гледаш, да виждаш езика на тялото, очите му / й, изобщо трябва да има личен контакт.

не можеш да се влюбиш само в някакви буквички които ти излизат на екрана

Axxxel
08-03-2006, 08:56
Както обичам да цитирам една много готина книжка "Човек никога незнае"...каза малкият принц...

PaChanGa_GiRl
08-03-2006, 08:57
мда.. така е.. аЗ мисля, че в чата е много по-лесно да напишеш нещо, което на живо няма да кажеш и така споделяш с даден човек нещо и се сближавате.. и след това кат се видите спред има шанс да останеш с този човек, защото вече сте се опознали и знаете всичко за себе си. А имаа и хора, които се притесняват да говорят на живо и затова предпочитат да пишат :) според мен съществува тази любов. :)

08-03-2006, 09:04
ама разбери това не е любов, наречи го привличане, харесване, интерес, флиртуване, закачки... но любов не. несериозно е да кажеш - "обичан един от чата ама никога не съм го виждала" всеки може зад екрана да се представя за нещо или някой друг и да пише всякакви неща.

плюс това има хора които са по 1-2 години заедно и може още да не са изпитали любовта за която ти говоря. да си влюбен в някой и да го обичаш са две много различни неща. може 5 години да си влюбена в някой но още да не го обичаш.

надявам се разбираш какво искам да ти кажа

Ekita
08-03-2006, 09:05
Любов в чата няма.Черни букви на бял фон.Никаква емоция,нищо истинско,просто двама души,които пишат всевъзможни глупости,за да впечатлят другия.
Запознанство в чата,това вече е съсем нормално в днешно време.След това се виждате и ако пламне искрата,може и връзка да направите.Но такива,които ходят години наред с монитора на компа...глупости.

Сънчо
08-03-2006, 09:08
Любов в чата? Малко общо ми звучи, защото поне за мен това могат да бъдат две различни неща... те не са различни,но просто са в различен период от време... Едното е да обичаш някой с който чатиш и не познаваш лично. За мен това е невъзможния вариант, направо си е пълна простотия. Не докоснеш ли един човек, не видиш ли какво се крие в очите му, няма как да го обикнеш. Другото е когато си чатил с някой, запознали сте се и си го обикнал след определен период от време. Това е възможно, то даже си е като нормалното влюбване, само дето сте се запознали от чата 8)

BeBcHeTo
08-03-2006, 09:09
Da moje6.....sas sega6noto mi gadje se zapoznaxme po 4ata i takamzzZ

Axxxel
08-03-2006, 09:16
Любов в чата няма.Черни букви на бял фон.Никаква емоция,нищо истинско,просто двама души,които пишат всевъзможни глупости,за да впечатлят другия.
Запознанство в чата,това вече е съсем нормално в днешно време.След това се виждате и ако пламне искрата,може и връзка да направите.Но такива,които ходят години наред с монитора на компа...глупости.От личен опит си знам, че такава любов съществува...чатите си, човека отсреща ти става адски приятен...решавате да се видите и нещата стават...както казват едни тв водещи - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА...

LP_girl_14
08-03-2006, 10:27
ПО-скоро съм настроена скептично към такива истории,ама не мога да твърдя нещо,което не съм изпитала,че е истина.Живото общуване си е къде-къде по-добър начин да си намериш нови приятели.Друго си е да виждаш реакциите му,поведението му...

Axxxel
08-03-2006, 11:05
ПО-скоро съм настроена скептично към такива истории,ама не мога да твърдя нещо,което не съм изпитала,че е истина.Живото общуване си е къде-къде по-добър начин да си намериш нови приятели.Друго си е да виждаш реакциите му,поведението му...То от чата, при добро желание и до срещи се стига :)

`Death`Whore`
08-03-2006, 11:17
Дали ще се запозная с мъж в тролея, дали ще ни запознаят общи познати, дали ще се забием на купон или ще се запознаем в чата, няма никакво значение.

piska_
08-03-2006, 11:50
Ами вярвам, но не се случва много често :wink:

Master_88
08-03-2006, 14:19
Не

Master_88
08-03-2006, 14:20
Не

addictedtou
08-03-2006, 14:31
Nai golqmata mi lubov beshe ot chata,...no pri nas beshe malko po razlichno,az go poznavah ot selo no v chata stana vsichko...no za jalost lubofta mi beshe nespodelena :(

otchaqnata
08-03-2006, 15:01
mi mom4eto v koeto sam hlatnala se opoznahme v 4ata.predi tova sme se vijdali i sme si govorili no oficialno ne se bqhme zapoznavali.ta spored men moje

Black_Cat
08-03-2006, 15:54
emi da za jalost i tova e vuzmojno... taka se vlubih do bolka v edno mom4e no razbirase sled kato se opoznahme :smt010 i za jalost o6te mi se sly4vat takiva ne6ta da hlutvam po nqkoi ot 4ata kato go vidq na jivo sled tova....no da se vlubi6 e rqdkost vupreki 4e mi se sly4i 1 put :smt010

naia
08-03-2006, 16:20
Може аз я намерих чрез интернет и чатене.... :D :smt007
и сме заедно вече година :::

DeSiTo0o
08-03-2006, 18:02
ахха това "любов" по чата не е истинско влюбване...сега вече друго е ако сте се запознали по чата и после сте се срещтнали и сте се харесали...
аз преди уж се бях влюбила в едно момче от чата...и от тогава никакво влюбване по чата! :lol:

DiabolicAngel
08-03-2006, 18:03
Всичко е възможно на тоя свят :roll:

ATAKABG
08-04-2006, 03:42
Ако се запознаете на живо след като сте си чатили - да. Но само от чата - не.

Ani_girl
08-04-2006, 05:35
Amm Bih iskala da dopulnq...az lichno ne se doverqvam dokato ne se sreshtna sas samiq chovek ..tai che dumite 'Obicham te!' prez monitora ne gi priemam osobeno navatre...


da az sum6to sum ta tvoito mnenie ne bih se dovereila ili obiknala nqkoi dokato ne go vidq no kakvo kajaha po nagore ne ne se nzea koi sedi ot drugata strana ima gi vsqkakvi nenormalnici i za tova az li4no 4atq samo ei taka za udovolstvie i nikoga ne bih otishla na 4at sreshta ! no mojebi ima hora koito sa se zapoznali po 4atoovete i se obi4at no spored men tezi hora sa rqtkosti !!

koalka
08-04-2006, 06:34
Ами да,може.Аз и приятеля ми сме жив пример за това.Запознахме се в чата,не бяхме се виждали,видяхме се и се влюбихме един в друг.Адски много сме щастливи вече 8 месеца.И не можем да живеем един бед друг.

freaky_FK
08-04-2006, 08:46
ne vqrvam.tvarde izkustvena sreda e za da se poluchat realni chustva.

IKisseDAGirL
08-04-2006, 09:55
да се запознаеш с някой в чата - може
да се влюбиш в чата - не :lol:
след това ако започнете да излизате и се опознаете, може и да се получи нещо

BeBencEto
08-04-2006, 11:35
Любов в чата няма.Черни букви на бял фон.Никаква емоция,нищо истинско,просто двама души,които пишат всевъзможни глупости,за да впечатлят другия.
Запознанство в чата,това вече е съсем нормално в днешно време.След това се виждате и ако пламне искрата,може и връзка да направите.Но такива,които ходят години наред с монитора на компа...глупости.От личен опит си знам, че такава любов съществува...чатите си, човека отсреща ти става адски приятен...решавате да се видите и нещата стават...както казват едни тв водещи - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА...

da ama samo ako sluchish na choveka zashtoto az puk ot lichen opit znam che vsichkite(pochti) lujat kak izlgejdat na kolko sa dori mi se e sluchvalo da me izlujat kak se kazvat...abe liubov po irc nqma..a dori i da ima qko suX!!!!

Axxxel
08-04-2006, 12:19
da ama samo ako sluchish na choveka zashtoto az puk ot lichen opit znam che vsichkite(pochti) lujat kak izlgejdat na kolko sa dori mi se e sluchvalo da me izlujat kak se kazvat...abe liubov po irc nqma..a dori i da ima qko suX!!!!Мисля, че времето, когато всеки се правеше интересен в нета отмина...все още ги има такива, ама тва са си пишлемета :lol: .Неможеш дълго да поддържаш една лъжа...Не виждам смисъл в това да се криеш какъв си :shock: