PDA

View Full Version : Мнението ви за Еминем и всички Джи-лайна?



08-03-2006, 09:00
Какво ви е мнението за Еминем и всички Джи-лайна?

MidnightScream
08-03-2006, 09:09
Ne gi slusham => ne me i kefqt :P

niGGa
08-03-2006, 09:22
Аз ще изчакам "Генгста_зона"-та да се произнесе та да отговоря след нея.

RedChil
08-03-2006, 09:30
Всичките тия гей-юнит ли,не знам кви са,са пълни несретници.

niki7o
08-03-2006, 09:32
Аз ще изчакам "Генгста_зона"-та да се произнесе та да отговоря след нея.
Gangsta_zone е момче :wink:

forrzi
08-03-2006, 09:50
ама той не е казал че е момиче :shock:
бтв-по темата
СЪКС
немога да ги търпя,ама те горките сеимат с чалгарите,което прави ...хм...
около 70% от народа са или чалгари,или вери генгстаа р`н`б-та
КУУУР!!!

PaSsioN_GiRL
08-03-2006, 09:52
Тъпи сааа :twisted:

sme6ka
08-03-2006, 10:10
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jamalska
08-03-2006, 10:25
Джитата не ги трая ама за мен Еминем не е такъв.Едно време и аз съм го слушала и съм се кефила и общо взето повечето му текстове са добри,но нещо гласът му не ми се връзва...ако беше негро може би...Ама тия лигавите песни не ме радват...The Eminem Show- =D>
NWA->Eazy-E->BTNH-> :smt007

KpuCuTo0o
08-03-2006, 10:28
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bravo sme6ka s tebe sym.. Tva ne znachi che kato vie ne haresvate nqkoi i drugite ne go haresvai i stiga veche s tiq voini mejdu stilovete music skuchni i tupi sa... Prosto sa bezmisleni... A i ima li znachenie kakyv stil muzika shte slushash... az mislq che ne... tva che nqkoi slushat protivnite za mene momicheta ot TV Planeta... az ne se oplakvam na nikogo nali... za tva che molq sprete s teq bezmisleni i typi napadki i obidi kym izpylitelite na sqkakvite stilove muzika (zashtoto pyrvo vie se opitaite da peete taka i posle govorete.. az sym se probvala da peq kato teq razgoleni momicheta ot TV Planeta trudno mi beshe...) I molq temata da byde zakliuchena shtoto e typa...
::: :) :) :) :) :)

`Death`Whore`
08-03-2006, 10:36
Еминем е пич. Много комерсиален, много МТВ, но е пич.

Swinkenhoffer
08-03-2006, 10:56
еминем е як!
като бивша фенка винаги ще го уважавам.

повечето от останалите верно са некви тъпи.

sl1ck3r
08-03-2006, 11:19
еминем е як!
като бивша фенка винаги ще го уважавам.

повечето от останалите верно са некви тъпи.
взе ми устата от думите...само дето аз не съм бивша фенка ми бивш фен

niGGa
08-03-2006, 11:47
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bravo sme6ka s tebe sym.. Tva ne znachi che kato vie ne haresvate nqkoi i drugite ne go haresvai i stiga veche s tiq voini mejdu stilovete music skuchni i tupi sa... Prosto sa bezmisleni... A i ima li znachenie kakyv stil muzika shte slushash... az mislq che ne... tva che nqkoi slushat protivnite za mene momicheta ot TV Planeta... az ne se oplakvam na nikogo nali... za tva che molq sprete s teq bezmisleni i typi napadki i obidi kym izpylitelite na sqkakvite stilove muzika (zashtoto pyrvo vie se opitaite da peete taka i posle govorete.. az sym se probvala da peq kato teq razgoleni momicheta ot TV Planeta trudno mi beshe...) I molq temata da byde zakliuchena shtoto e typa...
::: :) :) :) :) :)
Бе то и ти не си много, да го кажем, напред с нещата..Следовалтено да те заключиме и тебе?
А за забележката че Гегнста_зона-та не е момиче...Членува се в женски род зона...Една зона...Капиш?
Но явно нея я няма, така че ще напиша и аз.Джи-тата не ги слушам.Смешни са.Много смешни.Страшно смешни.
Еминем - има силни лирики...Въпреки че си вре носа където не му е работа го уважавам.

/wan`a`doo/
08-03-2006, 12:14
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
хах да ти имам логиката... по-същата логика и тея дето пеят полуголи кво им е, нали има и такива дето са просто полуголи на Околовръстното... :-D
50cent по принцип го признавам, че е спечелил много пари, но иначе супер много ме дразни, много тъпи песни прави след In the club включително. Еминем също го признавам, защото и той от нищо е станал нещо...абе и двамата правят шоу и т.н. и си имат и добри песни, но просто се комерсиализират, което за мен значи да почнеш да пееш по-тъпи песни, за да се харесат на масата хора.

i'm so excited!
08-03-2006, 14:12
Аз ще изчакам "Генгста_зона"-та да се произнесе та да отговоря след нея.
ти ше изчакаш генгстъъъ зоната да се произнесе щото май не знаеш кво да кажеш освен да повтаряш 'да, да, праилно браточка, много добре го каза...'
джитата са смешковци в чували. точка по въпроса.

niGGa
08-03-2006, 17:02
Аз ще изчакам "Генгста_зона"-та да се произнесе та да отговоря след нея.
ти ше изчакаш генгстъъъ зоната да се произнесе щото май не знаеш кво да кажеш освен да повтаряш 'да, да, праилно браточка, много добре го каза...'
джитата са смешковци в чували. точка по въпроса.
Цитирай ми едно мое мнение където съм написал "да, да, праилно браточка, много добре го каза"
looser...

sme6ka
08-03-2006, 18:42
e tfa namekfam 4eeeee ne mi se gledat i slu6at nekfi deto zimat primer za obli4aneto si ot okolovrusnoto puk i kfo se peee f 4alga pesnite nekoi zamislql li se e ?! pee se edno i su6to za izgubena lubof za nekfi sms za seks .... i t.n. ... ve4e stafat banalni pone spored mene.... ::: ::: ::: ::: =D> [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :evil: :wink: :wink: ;-) :) :D :D

Mo6no
08-03-2006, 19:05
Джита юнит са тъпаци. Но виж Еминем е друга работа. Той е един от най-добрите рапъри и може би е единственият известен рапър(със Сайпръс Хил и Ву-Танг разбрира се), който си е заслужил продажбите и известността.

In4iTu_
08-03-2006, 19:59
Еминем има няколко добри песни (не съм му луда фенка, но не го и отричам като певец)...Другите...оставам без коментар :-#

light_purple
08-03-2006, 20:20
Mi nz za "ji-laina"-ta no eminem si me kefi.

*Sumerian_Haze*
08-03-2006, 23:41
Ami moeto mnenie e che prosto NE STAVAT ZA NISHTO ! :evil: :roll:

sl1ck3r
08-03-2006, 23:46
мноо добре ги виждам ся кви станаха сичките така наречени "G-лайна", но преди да станат такъв ужасен комерс както в момента нали и те са почнали от нищо (почти нищо :) )...някои де...за тфа тези, които преди да станат комерс са били никои а сега имат супер мноо кинти заслужават уважение

onzi__
08-04-2006, 01:08
Ем е готин и аз го слушах някога..Другите да вървят подяволите ;)

N.C.L
08-04-2006, 08:33
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bravo sme6ka s tebe sym.. Tva ne znachi che kato vie ne haresvate nqkoi i drugite ne go haresvai i stiga veche s tiq voini mejdu stilovete music skuchni i tupi sa... Prosto sa bezmisleni... A i ima li znachenie kakyv stil muzika shte slushash... az mislq che ne... tva che nqkoi slushat protivnite za mene momicheta ot TV Planeta... az ne se oplakvam na nikogo nali... za tva che molq sprete s teq bezmisleni i typi napadki i obidi kym izpylitelite na sqkakvite stilove muzika (zashtoto pyrvo vie se opitaite da peete taka i posle govorete.. az sym se probvala da peq kato teq razgoleni momicheta ot TV Planeta trudno mi beshe...) I molq temata da byde zakliuchena shtoto e typa...
::: :) :) :) :) :)
Бе то и ти не си много, да го кажем, напред с нещата..Следовалтено да те заключиме и тебе?
А за забележката че Гегнста_зона-та не е момиче...Членува се в женски род зона...Една зона...Капиш?
Но явно нея я няма, така че ще напиша и аз.Джи-тата не ги слушам.Смешни са.Много смешни.Страшно смешни.
Еминем - има силни лирики...Въпреки че си вре носа където не му е работа го уважавам.

Не знам, но си вре носа в нещата заради които Тупак умря, но това е една друга тема и не мога да разбера какво му е комерсиалното на Еминем освен, че псува по уникален начин, както знаете феновете има страшни рими и реал песни, но важното е че когато иска да направи нещо го прави както трябва не някакъв неуспешен опит и каквото стане, да не говорим за страшните му ремикси на 2пак за филма му Прераждане.

Принципно не обръщам внимание на хора които не слушат тоя стил, защото това, което са чули са 85 стинки, Ъшър и тия извратените дето даже не звучат както трябва и точно много ме яд заради това, че точно такива взимат хляба на хора които струват по рими 900 пъти повече ама живот нали все на някоя музика трябва да се клати задника в дискотеката.



Listen Hip - Hop and Keep it REAL

yomadedi
08-04-2006, 08:35
Aми ти си го каза -лайна...мразя ги!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 08:47
eminem mn`me kefi :-D super e \:D/

Slave4You
08-04-2006, 09:19
Мен лично мн си ме кефи Еминем защото има мн готин текст на песните,особено When I'm gone и Mockinbird...За другите не мога да кажа нищо :)

BeBencEto
08-04-2006, 10:45
eminem strashno mnogo me kefi i mislq che nqkoi koito ne e prochel dostatuchno za nego moje da go smqta tup...no po-dobre tiq na koito ne im haresva da mu gkedat filma i da vzemat da prochetat knijkata "eminem otkroveniq" da vidim dali shte im e sushtoto mnenie...az mnogo mu se kefq zashtoto pesnite sa melodichni i imat dosta vlojen smisul....predi mnogo go slushah ama sa ne shtoto prosto slusham drug tip muzika...no eminem si e eminem=> tHe BesT

MimityYy
08-04-2006, 11:02
mi ako tva sa "джи-лайна" nz kvo trqbva da kaja za gadnite i typi naduti 4algarki :D az sum ZA eminem !!!

N.C.L
08-04-2006, 11:22
Чесно да ви кажа автора е направил следното разделение
Еминем и другите ( тоест не еминем ) Джи - лайна тоест ( 85 стинки и тн )
Браво пич/ке аз не виждам еминем да се прави на Гангстер ама няма нищо :)

Gangsta_zone
08-13-2006, 18:06
Какво ви е мнението за Еминем и всички Джи-лайна?
Абе я си е*и майката бе тапак

Gangsta_zone
08-13-2006, 18:07
Всичките тия гей-юнит ли,не знам кви са,са пълни несретници. ти също

Gangsta_zone
08-13-2006, 18:09
Ami moeto mnenie e che prosto NE STAVAT ZA NISHTO ! :evil: :roll:
а да щях да забравя и тебе ти също си я .....

Gangsta_zone
08-13-2006, 18:11
Aми ти си го каза -лайна...мразя ги!!!
о спокойно и ти не изоставаш от групичката на тъпаците

Psycho Realm
08-13-2006, 18:24
JEW Unit. :D Мега жалките типове, яко ги тресе гангстерлъка.
Феминем, и той не им отстъпва.

summer_04
08-13-2006, 18:24
e sega koito kaje ,4e Eminem ne mu haresv,stiga we hora toi e super pi4!

Gangsta_zone
08-13-2006, 18:27
JEW Unit. :D Мега жалките типове, яко ги тресе гангстерлъка.
Феминем, и той не им отстъпва.
явно и ти искаш да се докажеш като пълен тъпак ама твой проблем

Psycho Realm
08-13-2006, 18:30
Мистър Джи, бегай в Lowrider-а, застреляй някой докато слушаш CANDY SHOP, с всяко свое мнение показваш колко си ограничен. Pathetic Fool.

niki7o
08-13-2006, 18:33
OMG поредната тъпа тема, която се превръща в спор мирише ми на БАН

RedChil
08-13-2006, 18:35
Gangsta_zone,че си прост,прост си,ма чак толкова...И ти като всичките псевдо-фенчета не некви измислени гангстери си адски заблуден,батка...Ти знаеш ли,че тоя 50 стинки мое да го арестуват само за неправилно паркиране или щото си разхожда кучето без каишка.Ебати гангстера е тоя,чак да те 'фане страх като извади некъв пластмасов пистолет...

Mo6no
08-13-2006, 18:54
Ебати гангстера е тоя,чак да те 'фане страх като извади некъв пластмасов пистолет...
Най-добре стреля с воден пистолет. :lol:

IdiOtKa
08-13-2006, 20:04
ГГГГГГГГГГооооооошетооооо ооооооо юнииииииииииииииииттттттт тт !
супер тъпи парчета ....а за феновете им и думи нямам ! ](*,) ](*,) ](*,)

guns`n`roses{f}
08-13-2006, 21:24
НЕ СЛУШАМ ТАКИВА БОЗИ [-X ........Eминем е най-големия лайняр

evanescence_fen4e
08-13-2006, 21:32
SUX

Psycho Realm
08-13-2006, 21:34
Gangsta_zone & Co пак се насраха подобаващо, нямам какво да кажа, освен да се счупя от смях...

niGGa
08-13-2006, 21:50
ХАХАХАХАХАХА
G-Unotttttt - commercial bitchz :lol:

RedChil
08-14-2006, 08:54
Хаха,щото Тупак е много ъндърграунд...

niGGa
08-14-2006, 19:55
Хаха,щото Тупак е много ъндърграунд...
Хаха, къде съм писал че е ъндърграунд ?
И все пак обсъждаме G-Un0t, а не Тупак 8)

N.C.L
08-15-2006, 09:34
Хаха,щото Тупак е много ъндърграунд...
Хаха, къде съм писал че е ъндърграунд ?
И все пак обсъждаме G-Un0t, а не Тупак 8)

Щото пък Г-ън0т :smt005 са много ъндер или гангста :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

TeditoOoo
08-15-2006, 15:19
Mi Eminem ne go slusham. Otkakto gledah klipa, kydeto uj pogrebva maika si(daje nz kak se kazva pesenta) napylno se otvratih ot nego i daje v d-lo zakrivam tetradkitena fr mi deto e toi na koricata :( Mn mi e protiven...Samo edna edinstvena pesen mu imam i to samo,shtoto best fr mi me ubedi da q mi q prati.Neq samo moga da ponesa...Hailies song(pee za dyshterq si vse pak) Ta obshto vzeto izbqgvam teq stilove...ne me kefqt :P

N.C.L
08-15-2006, 15:26
Mi Eminem ne go slusham. Otkakto gledah klipa, kydeto uj pogrebva maika si(daje nz kak se kazva pesenta) napylno se otvratih ot nego i daje v d-lo zakrivam tetradkitena fr mi deto e toi na koricata :( Mn mi e protiven...Samo edna edinstvena pesen mu imam i to samo,shtoto best fr mi me ubedi da q mi q prati.Neq samo moga da ponesa...Hailies song(pee za dyshterq si vse pak) Ta obshto vzeto izbqgvam teq stilove...ne me kefqt :P

Helies Song :smt007 направо гениално направена не го харесваш защото си гледал Cleaning my closet в която песен разправя как са го мълтретирали и всъщност след нея майка му е дала иск към него за 4 милиона долара ( знам защото бях върл фен )

KaMiKaDzE
08-15-2006, 16:04
Toj eminem si e kazal - "If you don't like me - suck my dick",a sy6to e kazal "Sir,you can suck my dick if you don't like my SHIT" , taka 4e ako ste mu naviti trygvajte kym California :)

ShAdY_lOvErKa
03-05-2007, 09:05
Toj eminem si e kazal - "If you don't like me - suck my dick",a sy6to e kazal "Sir,you can suck my dick if you don't like my SHIT" , taka 4e ako ste mu naviti trygvajte kym California :)

=D> =D> =D> =D> Е ТУКА СЕ ИЗКАЗА СУПЕР!!!

krisi_l@loka
03-05-2007, 10:14
tctctct tuka use6tam nekfa zloba kum komersialniq rap..... e 6to taka we ..?!??!?!? #-o #-o spored mene teq taka nare4eni ot nqkoi G-laina sa po qki ot proklamite deto mi peqt poilugoli po TV-planeta ::: ::: ::: ::: \:D/ \:D/ =; =; :-k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ShannonLarkin
03-05-2007, 13:18
Еминем ма кефи, другите G-unit са пълни лекета :smt019

Octofunk
03-05-2007, 13:44
Всички до един са пеклиовци и се прават на такива каквито въобще не са! Но пък заради малките им фенове, те трупат пари така че....

koalka
03-05-2007, 19:32
Еминем и аз съм го слушала и определено е много готин като изпълнител.