PDA

View Full Version : Трудно ми е да говоря открито



Гост.
08-03-2006, 09:18
Има едно момче, което много харесвам от дълго време. Той не веднъж ми е показвал, че също не е безразличен към мен. Всички казват, че трябва да му кажа, че го харесвам, но не мога.. Когато съм самичка си казвам 'Какво толкова, не сме малки. Ще поговорим и ще се разберем. Няма да се измъчвам повече и ако има да става нещо - ще стане.' Да обаче като го видя изгубвам способността си да говоря. Просто стоя и го гледам и съм щастлива от факта, че го виждам. Някакъв съвет?

FiGhtuNTiLTheEnD
08-03-2006, 09:38
Да му кажеш , па дори и заеквайки.

skate_warrior
08-03-2006, 09:51
Да му кажеш , па дори и заеквайки.

:mrgreen:

MiRaCuLiXbb
08-03-2006, 10:10
Еми заговорете се първо, недей директно. Примерно седнете някъде да си говорите и от дума на дума му кажи примерно..."Може ли да те питам нещо, ала-бала...харесваш ли ме туй онуй, или какво мислиш за мен". Говорите ли си иначе или винаги кат изтукана стоиш пред него :shock: ?

Гост.
08-03-2006, 10:16
Нее винаги има какво да си кажем и си говорим много. Добри приятели сме. Почти всеки ден сме заедно, само че винаги става така че има още някой при нас. :?

PLAMENKO
08-03-2006, 10:51
Да му кажеш , па дори и заеквайки.

:mrgreen:

кажи му без да говориш \:D/

`Death`Whore`
08-03-2006, 10:53
А защо ти трябва да говориш? Той не е бебе, ако те харесва, може да поеме поне малко инициативата, виждайки, че ти се притесняваш. Не вярвам да не вижда, че го гледаш и се усмихваш...или някой да не му е казал, че го харесваш.

Slayer
08-03-2006, 12:24
Има едно момче, което много харесвам от дълго време. Той не веднъж ми е показвал, че също не е безразличен към мен. Всички казват, че трябва да му кажа, че го харесвам, но не мога.. Когато съм самичка си казвам 'Какво толкова, не сме малки. Ще поговорим и ще се разберем. Няма да се измъчвам повече и ако има да става нещо - ще стане.' Да обаче като го видя изгубвам способността си да говоря. Просто стоя и го гледам и съм щастлива от факта, че го виждам. Някакъв съвет?

Тези неща с разговори не стават - Вие да не сте делови партньори.
Щом сте неопитни и двамата просто ескалирай кинестетиката. Когато сте двамата седни близко до него и започнете да си говорите. Усмихвай му се много - това са достатъчни знаци (IOIs) за да покажеш твоето привличане. Ако момчето е много неопитно - със сигурност го е страх не по-малко от теб и не знае какво да прави. Прояви разбиране - и не се ядосвай, че е такъв - никой не се е родил научен. Хвани ръката му (докато си говорите) и я задръж в твоята. Виж как отговаря на тази КИНО стъпка - ако Ви е приятно така продължи още повече... Погледни го в очите и приближи главата си до неговата - изгаряй го с поглед и език на тялото. Ако пак нищо не прави - просто ти го целуни и ти ескалирай... и не му се сърди - всеки е бил неопитен...

-Slayer

п.с. няма по голяма глупост от това да губите ценното си време /не сте вечни все пак/ в стеснителност породена от Социалното програмиране. Но и в никакъв случай не прави детското да се "разбирате" с думи - това са несериозни работи прилягащи на децата от 1-ви до 3-ти клас...

yo-ma-nigga
08-04-2006, 09:36
preodolei go be basi nemoi da pozvolqvash na sraama da ti prechi!otpusni si ako trqa izpii 1 vodka i mu kaji sichko koeto ti e na sarceto :)

08-06-2006, 12:40
macka samo edno 6te ti kaja... ne gubi vreme ami mu kaji kolkoto moje po-skoro kakvo misli6 i kakvo 4uvstva6.. i az bqh taka.. sramuvah se..ili moje bi se strahuvah da ne me otblasne i az neznam.. no kakto Slyer kaza ne sme ve4ni i nqma smisal da gubim cenno vreme v stesnitelnost i sram...samo nesam saglasna s nego za tova, 4e ne trqbva da se govori.. naprotiv TRQBVA!!! Za tova obadi mu se, kaji mu 4e iska6 da go vidi6 i kato izlezete mu kaji... kaji mu 4e ti e priqtno s nego.. kaji mu 4e go haresva6... pitai go toi kakvo misli... vsa6tnost ti znae6 nai-dobre kakvo da mu kaje6!!! kaji vsi4ko koeto 4uvstva6!!! v kraina smetka ni6to ne gubi6...ako ne se polu4i pone 6te znae6 4e si napravila tova koeto trqbva... amii tova e koeto te savetvam az... ne izpuskai momenta... prosto malko smelost trqbva... haide.. kraino vreme e da preodolee6 tozi sram... vednaj napravi6 li go posle e lesno :) aide mnogo kasmet i da pi6e6 kakvo e stanalo.. :)))

koalka
08-06-2006, 12:59
Ясно е,че се притесняваш,а и нали го харесваш.Но и той може да е срамежлив и така нищ.кой няма да направи първата крачка.За това трябва да превъзмогнеш срама си.Нали не искаш да го изпуснеш? :wink:

adDicTeD`tO`yOu
08-06-2006, 13:32
И брачетка ми по същия начин ама беше малко по различно...ама хем тя е срамежлива хем той..и така 4-5 месеца бяха на здравей-здрасти...докъто веднъж той не и писа някфи смс-и...ае може като за начало му земеш номера щом и той не е безразличен :mrgreen: та пиши му там нещо после може да се по отпуснеш и да говориш с него очи в очи... :)

Obitax
08-06-2006, 14:22
Predi da mu kaje6 pie6 edna Peshterska i sled tova vs e Ok