PDA

View Full Version : kak da opravq ne6tata!?



08-03-2006, 11:58
Zdr na vsi4ki.iskam i az da vi razkaja moqta istoriq i ako moje nqkoi da mi dade savet 6te mu bada mn blagodarna,ako li ne pak :-)
Ta taka zna4i ot mn vreme(okolo 6 meseca)haresvam edno mom4e sas koeto mn pati sam se celuvala i mi e bilo mn gotino.mn se privarzah kam nego,no toi neiska seriozna vrazka a az napalno obratnoto,no pak ni6tu ne mi pre4i vapreki tova da se opitame de da go nare4eme X!no si haresah o6te edno mom4e(K) i dvete me haresvat.i sas ediniqt sam izlizala i sas drugiqt.no predi nqkolko dena izleznah sas K prosto ei taka kato priqteli i X razbra za tova.a pak sas X mom4eto bqha potragnali mn dobre ne6tata,no kato razbra 4e sam izleznala sas K i mi kaza 4e ne go interesuvam da ne go tarsq pove4e.a az sam ludo vliubena v nego.poznavame se o6te ot mn malki i mi e mn ama super qko kogato sam si s nego.nz golqma gre6ka napravih.Pls kajete mi nqkakav na4in po koito da opravq taq ka6a deto zabarkah.napravo mi se pla4e.mn se privarzah kam nego i ne iskam prosto ei taka da go zagybq. :smt010 :smt012 :?

LP_girl_14
08-03-2006, 12:14
Ами да ти кажа и тоя Х незнае кво иска.Като си с него,не искал сериозна връзка,като излизаш с други-защо пък излизаш с други.Говори с него и му обясни че не може да го чакаш цял живот да стане готов за връзка.Или е с теб,или не!Няма право да ти се цупи,след като ти е казал че не иска сериозна връзка :!:

Lorraine
08-03-2006, 12:20
Ами да ти кажа и тоя Х незнае кво иска.Като си с него,не искал сериозна връзка,като излизаш с други-защо пък излизаш с други.Говори с него и му обясни че не може да го чакаш цял живот да стане готов за връзка.Или е с теб,или не!Няма право да ти се цупи,след като ти е казал че не иска сериозна връзка :!:

много добре казано =D>

In4iTu_
08-03-2006, 12:33
LP_girl_14 е напълно права..Говори с него и се изяснете...А пък ти си помисли много добре кой от двамата те привлича повече. Айде успех :wink:

[LP]```
08-03-2006, 12:38
мерси много.аз избрах,но може би твърде късно,но пак ще пробвам.ако не стане край ставам лизбийка :P

yo-ma-nigga
08-04-2006, 09:39
eiiiiii LP_girl_14 mislila li si da kandidatstvash za psihologiq ,brao macka :)

Mike-Jones
08-04-2006, 15:45
ili vsi4ko ili nishto tova i polojenieto

08-04-2006, 17:19
ei tova i na men mi se e slu4valo...abe dylgi godini si4ko praveh monotonno daje nqmah jelanie kato se sybudq da stana ot legloto ...ni6to ne me interesuva6e osven da izlqza navyn da igraq da se naklopam i da sedna pred tv-to da gledam ne6to kolkoto a se mine denq...tova be6e nekade do 16 mi godina i ot togava ne6tata se promeniha...sre6nah 4oveka......sre6nah lubovta i se promenih...stana postepenno..toi e s nekade pet godini po golqm ot men...kogato se zapoznahme az napravo si beh s decki akyl....i kvo stana..vlubih se toi mi dade stimul za jivot...sega 2 godini po kysno moga da kaja 4e sam ispylnena s jelanie da pravq vsi4ko..blagodarenie na lubovta se stremq vseki izminal den da byda po dobra i po dobra v vsqko edno otno6enie...zabelqzah 4e po tozi na4in i toi zapo4na da proqvqva ineres kym men...vseki kazva 4e sam se razhubavila i se zabelqzva blqsk v o4ite mi ...zapo4nah da pomagam vky6ti na ba6ta mi na maika mi ...proqvih jelanie da sledvam...i s vseki izminal den da se usyvyr6enstvam...i znaete li kakvo po tozi na4in zapo4nah da se 4uvstvam pylnocenna i polezna..abe neznam to4no dali me razbra...6te ti kaja to4no kakvo trqbva da napravi6 da nameri6 svoq stimul za jivot da presleva6 me4tite si...i povqrvai mi ako go osyzna6 tova deto iskam da ti kaja 6te si super...moita me4ta e da byda vse po dobra i po dobra da moga da se spravqm v jivota 4ovekyt kogoto obi4am da si kaje edin den ...eto tova momi4e e super...mama mi kazva6e kato malka ....U4I SE OT RANO VSI4KO DA SI ZNAE6 4E JIVOTA E MNO MNO TRUDEN...a az togava ne mi puka6e i ne go osyznavah...sega ve4e znam 4e e taka i tozi savet na mama mno mi pomaga...taka 4e vinagi moje6 da nameri6 kakvo da pravi6 i kak da raznoobrazi6 ejednevieto si...dori da otide6 za riba s priqteli i da q donese6 v ky6ti 6te ispitva6 gordost ot sebe si kogato sednete cqloto semeistvo na masata i zapo4nete da qdete...ei nz dali osyzna kakvo iskam da ti kaja no tova e moeto mnenie..moje da me pomislite za glupava i nekoq pobyrkana...ama ako se zamislite v moite dumi ima mno istina..ae dano sam uspqla da pomogna