PDA

View Full Version : как да засиля чувствата и



The One
08-03-2006, 12:09
Ами от скоро време ходя с едно момиче и тя ми каза че все още ме приема повече като приятел отколкото като гадже и че и трябва време. Разбираме се много добре. Моля ви дайте ми съвет как да я накарам да ме приема като нещо повече от приятел :? [-o< Опитвам се да и показвам любовта си непрекъснато, но явно не е достатъчно ... Не искам да я загубя, и да си останем "просто приятели" :?

`Death`Whore`
08-03-2006, 12:16
А има ли страст във връзката ви?

LP_girl_14
08-03-2006, 12:18
Тя ти го е казала-трябва й време!Това че й показваш постоянно любовта си е добре!Бъди до нея,отдавай й цялото си внимание,бъди мил с нея,разнообразявайте връзката си,посещавайте различни места,прави й символистични подаръчета със и без причина,провокирай я постоянно и бъди търпелив!Мисля че това ще е достатъчно.Но знай че чувства на сила не могат да се залилят или предизвикат!

In4iTu_
08-03-2006, 12:20
Щом е поискала време...значи трябва да и го дадеш..не я насилвай да показва чувства, които няма...Изчакай я, всичко ще стане както искаш, но трябва ТЪРПЕНИЕ :wink:

[LP]```
08-03-2006, 12:28
Тя ти го е казала :!: Трябва и време за да те приеме като гадже,а не като приятел.трябва и време за да покаже и тя свойте чувства.А това че ти и ги показваш непрекаснато е мн хубаво наистина :D трябва да имаш търпение за всичко. 8)

DuraceLL
08-03-2006, 21:43
nasila hubost ne stava. moje6 da i pokaje6 4e q obi4a6 , no da q nakara6 da te obi4a -ne. to prosto ili 6te stane ili ne

BeBencEto
08-03-2006, 21:46
ami nqma nishto losho v tova...napratovi sled kato te vuzpriema kato priqetl oznachava che shte imate edna zdrava i solidna vruzka prosto i trqbva malko vreme da te obikne po istinskiq nachin..momicheto ti e mnogo umno pazi si go!

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 22:53
nasila hubost ne stava. moje6 da i pokaje6 4e q obi4a6 , no da q nakara6 da te obi4a -ne. to prosto ili 6te stane ili ne

Точно така е...аз така бях година и половина с човек,който така и не приех като нещо повече от приятел....само се залъгвах,че ще мога да го гледам пак с ония очи на "леле гледай къв батко" ,както го гледах, когато се запознахме...ма не стана...колкото и да ме обичаше той

sexy_dizzy
08-04-2006, 19:12
Едни чувства не могат да се засилят току-така...под чужд натиск [-X
Но има нещо, което може да ти подскаже, че все пак има някакви чувства.Това е ревността.Дай й някакви минимални поводи за ревност, но не прекалявай.
Въпреки това се питам защо е тръгнала с теб, щом не те е възприела все още като гадже.Просто иска някой до себе си?!

BeBcHeTo
08-04-2006, 20:08
Iz4akai malko 6tom ti e kazala 4e i trqbva vreme

freaky_FK
08-04-2006, 20:15
moje bi ima neshto drugo koeto i prechi da ima po silni chustva kam teb.ti pital li si q zashto e steb sled kato te priema poveche kato priqtel?

koalka
08-04-2006, 20:40
Не можеш просто ей така да "засилиш4 чувствата и.Дай и малко време да видиш какво ще стане,но ме съмнява,че ще се получи нещо,акооще в началото нещо не е наред.А и ти е казала,че те приема повече като приятел.Дано да стане нещо.