PDA

View Full Version : 4asovnici



kudravoto
08-03-2006, 14:08
kakvi 4asovnici pritejavate malko obqsneniq ili snimki?az imam mnogo tova za men e maniq imam 2 swatch i edin mnogo hubav kojen

mravu4kata
08-03-2006, 14:14
Вече не ги помня. :wink: :wink: :wink: :mrgreen:

DuDuHka
08-03-2006, 14:31
Преди носех часовници, но от около 2-3 години спрях.. Вече не ми харесва не знам..дразнят ме даже хмм като се замисля що пък?! :-k

kristini4ka
08-03-2006, 15:10
Еми аз не нося часовници все пак имам телефон и не ми трябва ръчен часовник....

fuck_you_baby
08-03-2006, 16:34
Еми аз не нося часовници все пак имам телефон и не ми трябва ръчен часовник....
i az taka

MidnightScream
08-03-2006, 16:36
3 swatch i 2 kato punkarski grivni ;p

648541
08-03-2006, 16:39
4asovnicite sa moita strast hah..imam 5 za sega 3 sa s formata na triugulnik i sa rozov sin i zelen a dr mi e ot tezi golemite det bqha moderni 4eren e a petiq e elipsoviden ama ne me kefi mn mn :lol: :lol: :) :-D

Eclipse_bb
08-03-2006, 20:26
1 класически на Реймънд Вейл, 1 Луксор, 1 Кандино и 1 спортен Касио.

tainstvenata
08-03-2006, 22:17
mi az ne sam nosila ot dosta otdavna no sega sam si haresala nqkolko i mislq da si kupq :) mn qki 4asovnici ima sega :)

ThePainIsReaL
08-04-2006, 20:35
Сега , не се смей като ти кажа. Имайки впредвид , че музиката която слушам е само и единствено хард-рок и тук-таме рок , аз имам часовник на лигавата Парис Хилтън :lol: :lol: с много много камъчета по него , малък циферблат , ужасно изискан и като за жена с висока длъжност в Европейския съюз :lol: , която се облича само в официални костюми в черно и носи остри обувки в черно с тънко токче , като ходейки с тях , нежно трака по пода :lol: Това ми е представата за моя часовник ( каишките му м/у другото се сменят - има черна и бяла от естествена кожа към самия часовник )

Какво да се прави - това е вкусът на най-добрия ми приятел от детството :mrgreen: Аз не го нося , но го пазя за спомен

bilka
08-04-2006, 20:41
Сега , не се смей като ти кажа. Имайки впредвид , че музиката която слушам е само и единствено хард-рок и тук-таме рок , аз имам часовник на лигавата Парис Хилтън :lol: :lol: с много много камъчета по него , малък циферблат , ужасно изискан и като за жена с висока длъжност в Европейския съюз :lol: , която се облича само в официални костюми в черно и носи остри обувки в черно с тънко токче , като ходейки с тях , нежно трака по пода :lol: Това ми е представата за моя часовник ( каишките му м/у другото се сменят - има черна и бяла от естествена кожа към самия часовник )

Какво да се прави - това е вкусът на най-добрия ми приятел от детството :mrgreen: Аз не го нося , но го пазя за спомен
И аз имам нещо подобно, но не го нося изобщо.

П.П. ThePainIsReaL, забелязвам, че имаме горе долу еднакви фигури, разбирания за мъжки бански, любим стил музика, а сега и часовници! Да не сме близначки? :lol:

kudravoto
08-04-2006, 20:46
Сега , не се смей като ти кажа. Имайки впредвид , че музиката която слушам е само и единствено хард-рок и тук-таме рок , аз имам часовник на лигавата Парис Хилтън :lol: :lol: с много много камъчета по него , малък циферблат , ужасно изискан и като за жена с висока длъжност в Европейския съюз :lol: , която се облича само в официални костюми в черно и носи остри обувки в черно с тънко токче , като ходейки с тях , нежно трака по пода :lol: Това ми е представата за моя часовник ( каишките му м/у другото се сменят - има черна и бяла от естествена кожа към самия часовник )

Какво да се прави - това е вкусът на най-добрия ми приятел от детството :mrgreen: Аз не го нося , но го пазя за спомен


aaauuuuu iskam gooooo zavijdam tii

Eclipse_bb
08-04-2006, 20:52
@ThePainIsReaL - не че нящо, но дамите, описани от теб, никога няма а сложат подобен часовник...

08-05-2006, 14:27
Nai-qkiq za men e na JL -damskiq hronograf,mnogo iskam da si go kupq no mai trqbva da pospestq do 300lv

roksana
08-05-2006, 14:36
az imam 2 4asovnika no pove4e sa kato grivni

princess
08-06-2006, 17:48
imam samo edin 4asovnik no az i ne go ne polzvam ,tei kato imam GSM :wink:

Eclipse_bb
08-06-2006, 22:13
Хаха, ми т ов наши дни часовниците са повече аксесоар към облеклото, а не за гледане на времето :lol: :lol:

Loshotia
08-06-2006, 22:26
Хаха, ми т ов наши дни часовниците са повече аксесоар към облеклото, а не за гледане на времето :lol: :lol:
Съгласна съм с теб. Макар че аз изобщо не нося часовници