PDA

View Full Version : molq vi kajete mi kakvo da pravq



^_sladur4eto_^
08-03-2006, 21:13
moqta istoriq:
predi vreme si bqh gaje s edno mom4e,no predi okolo 2 meseca skusahme!vseki den se zasi4ame kato izlizam s edna priqtelka i se draznim s nego :D !otna4alo kato skusahme bqh :D no predi 1-2 dena ne6to mi stana....zapo4nah mn 4esto da si mislq za nego i da si spomnqm za hubavite ni momenti oba4e vednaga sled tova si mislq 4e tova mojebi ve4e nqma da se slu4i :smt010 ta vuprosa mi e kak moga pak da si go vurna?znam 4e si nqma gaje,oba4e nz dali si haresva nqkoq?!?! pomognete mi i mi daite suvet molq vi ](*,)

Obitax
08-03-2006, 21:14
ne 4e iskam da te ot4aivam ma spored men vra6tane nazad nqma . :( stanaloto stanalo zabravi go i prodallji napred.

BeBencEto
08-03-2006, 21:38
emi macka pone da beshe kazala za kakvo ste skusali...a inache prosto idi pri nego pogovori obqsni mu che otnovo iskash da budete zaedno i che sujalqvash zaradi tova che ste skusali...

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 22:40
Обмисли добре дали искаш наистина да си с него...и ако е така...действай-звънни му,излезте някъде и си поговорете....

Meredith_Grey
08-03-2006, 23:23
Hi! Mai trqbva6e parvo da kaje6 za6to ste skasali. No ina4e moje da govori6 s nego i da razbere6 dali te haresva vse o6te. A kak se draznite, imam predvid nali znae6 kak malkite pokazvat simpatiite si kam dr pol-zaka4at se. Badi drujeliubna s nego, pitai go dali smqta 4e kasaneto e gre6ka... Jelaq ti uspeh! :)

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 11:44
da be-v nikakuv slu4ai nqma da govorq s nego-toi e kato nqkakva gradska klukarka i 6te razkaje na vsi4ki 4e otnovo go haresvam i na mene 6te mi stane super kofti! a za skusvaneto....i az nz za6to skusahme-ve4e mi be6e omruznal i ne go haresvah.... :smt009

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 11:45
a i az ve4e se 4udq dali da se opitam da go zabravq?!?!vie kak mislite?po-dobre li e da se borq za nego ili da se otkaja?

Axxxel
08-04-2006, 12:11
da be-v nikakuv slu4ai nqma da govorq s nego-toi e kato nqkakva gradska klukarka i 6te razkaje na vsi4ki 4e otnovo go haresvam i na mene 6te mi stane super kofti! a za skusvaneto....i az nz za6to skusahme-ve4e mi be6e omruznal i ne go haresvah.... :smt009И си си харесала такъв пръдльо...дето само ще се подиграе като разбере, че отново изпитваш нещо към него??? :shock: ...Много сте ми странни честно...

addictedtou
08-04-2006, 13:24
Еми като те е страх да се бориш за любовта си се откажи...щом си такава...

{LP}FENKA
08-04-2006, 13:28
Kato e priklju4ilo ne6to-ne go zapo4vai pak!Nikoga nqma da e sa6toto vtoriq ili treti pat sas sa6tiq 4oek!Az pone kato skasam s nqkoe mom4e posle si go izbivam ot glavata,po4vam da se zanimavam s ne6to drugo ako mi e trudno da go zabravq!A ve4er kato si legna puskam nqkoq bavna pesni4ka...i si pla4a! :smt010 :smt010 :smt010

KpuCeTo
08-04-2006, 13:32
ako mislish che imate shans mu kaji che vse oshte imash chuvstva kum nego,che mislish postoqnno za nego,che pomnish hubavite momenti s nego...i ako i toi oshte ima chuvstva kum tebe shte se suberete...ne se otkazvai ot tova koeto iskash!!!

08-04-2006, 15:11
da be-v nikakuv slu4ai nqma da govorq s nego-toi e kato nqkakva gradska klukarka i 6te razkaje na vsi4ki 4e otnovo go haresvam i na mene 6te mi stane super kofti! a za skusvaneto....i az nz za6to skusahme-ve4e mi be6e omruznal i ne go haresvah.... :smt009

Като си недоносено лайно дето незнае какво иска - ходи се метни от някой мост, а момчето остави на мира.

naia
08-04-2006, 15:15
омръзнал ти...а сега го искаш пак
много ще е трудно да го върнеш пак при теб... :smt018
Не се отчайвай просто следвай сърцето си.Успех!

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 20:14
Като си недоносено лайно дето незнае какво иска - ходи се метни от някой мост, а момчето остави на мира

abe q se prajdosvai be-az sum do6la vuv toq forum da mi pomognete a ne da me psuva nqkakvo tupo 4u4elo!!!

freaky_FK
08-04-2006, 20:18
az mislq che ti se chustvash po skoro samotna i imash nujda ot nqkoi,i poneje s bivshia e bilo hubavo si mislish che pak she stane.ama po dobre potursi nqkoi nov.

^_sladur4eto_^
08-04-2006, 20:33
az mislq che ti se chustvash po skoro samotna i imash nujda ot nqkoi,i poneje s bivshia e bilo hubavo si mislish che pak she stane.ama po dobre potursi nqkoi nov.

vsu6tnost moje bi ot izvestna stepen e to4no taka ama prosto nz ot kude da go namerq toq 4ovek :cry: v skype-a si pi6a s edin 4ovek no prosto ne e su6toto kakto na jivo :? i za tova iskam pak teq momenti da se vurnat

koalka
08-04-2006, 20:47
Ами покани го да излезете,признай му чувствата си,прави му комплименти и така,НО ако той няма чувства или харесва друга няма как да стане.

freaky_FK
08-04-2006, 20:59
e ne e tolkova trudno da se nameri nqkoi nov skoito otnovo da si imate momenti.ima dosta nachini da se zapoznavash s novi hora,izlizai na razlichni mesta sabirai se s priqteli sreshatai se s tehni poznati i taka.

Snoopy_
08-04-2006, 21:22
Животът не е бразилски сериял, нито песен на Ивана. Когато искаш да си го върнеш отиваш и казваш "Иване(примерно), разделихме се дразнихме се извинявай че се държах така но още имам чувства към теб и не исках да си го призная. Вече съм наясно с това и искам пак да сме заедно!" Давам ти гаранция че с това изречение ще постигнеш същия ефект какъвто и с шпионажите, пращанките на приятелки да разпитват вместо теб и този сорт буклуци. Даже моя вариянт ако е разбрано момче има по голям шанс за успех. Вариянт 2 изчукай го и 1 секунда след като свърши го питай дали има чувства към теб. Пак може да те излъже обаче лесно ще го усетиш ако го направи :)

^_sladur4eto_^
08-05-2006, 13:37
Животът не е бразилски сериял, нито песен на Ивана. Когато искаш да си го върнеш отиваш и казваш "Иване(примерно), разделихме се дразнихме се извинявай че се държах така но още имам чувства към теб и не исках да си го призная. Вече съм наясно с това и искам пак да сме заедно!" Давам ти гаранция че с това изречение ще постигнеш същия ефект какъвто и с шпионажите, пращанките на приятелки да разпитват вместо теб и този сорт буклуци. Даже моя вариянт ако е разбрано момче има по голям шанс за успех. Вариянт 2 изчукай го и 1 секунда след като свърши го питай дали има чувства към теб. Пак може да те излъже обаче лесно ще го усетиш ако го направи

vtoriq varian me izkefi :-D :-D :-D

iliyanka
08-27-2006, 14:31
ne 4e iskam da te ot4aivam ma spored men vra6tane nazad nqma . :( stanaloto stanalo zabravi go i prodallji napred.
Ami az ne mislia taka,naprotiv spored men ima niakav 6ans za vra6tane nazad,no tova zavisi kolko si uporita ti da si go varne6.No zavisi i dali toi go iska vse o6te. O:)

BeBcHeTo
08-27-2006, 21:25
Vru6tane na zad nqma

edna_me4taaa
08-27-2006, 22:33
mi ko da prai6
hvyrli se ot 5 etaj