PDA

View Full Version : ~*~MOJE LI DA E TOLKOVA GADEN I DVULECHEN ;(((( ~*~



kAdrOkoSkA
08-03-2006, 21:18
Kak moje milichki Toi da postapva po toq otvratitelen nachin... Sled 1mesec fakticheska razdqla poradi slujebni prichini... (no inache se vodim che sme ZAEDNO xaxaxax) toi mi kazva ako iskam da se vidim shtoto veche mojel... iskal bil da si vidi jenichkata... hubavo che se seti da dobavi "ako oshte ima takava"... Posle si govorim che ako nqkoi ot dvamata e po-shtastliv s nqkoi drug... prosto da kaje na drugiq i da se razdelim s dobro... I dneska gledam az pisal si v skype nqkakvi lubovni izliqniq, nqkakvi chuvstveni stihcheta... mn dobri naistina... i si slojil snimka na koqto e s bivshata si !!! E tova zashto ?! Znam che tq mu e bila "edinstvenata lubov" obache go e naranila i tq bila spec... Da ne vi kazvam kvo mi stava kato se setq samo... I mi govori che nqkak q bil prevazmognal shtom e s drugo momiche i i e vqrno (t.e moq milost... ) Qdosva me i me naranqva ne tova che tochno toi postapva taka, ami che izobshto sam dopusnala da imam tolkova obshto s nqkoi kato nego i che toi prodaljava... Prez tozi mesec+ ne sam stoqla da reva za nego ili neshto podobno... v nachaloto est mi beshe mn gadno obache posle mi mina... Ohhhh !!!
Nz, sega mi e edno takova stranno... Predpolagam che shte mi stane po-leko ako chuq vashite mneniq po vaprosa, a ako ne - pone shte sam go spodelila :(

Obitax
08-03-2006, 21:21
Tegli mu mainata i da se svar6i

niGGa
08-03-2006, 21:29
Срещнете се и му кажи всичко което каза на нас в очите.Винаги един разговор помага.Успех!

SlavVv
08-03-2006, 21:33
Tegli mu mainata i da se svar6i
Малко грубо, но и аз съм на това мнение. На мен ми изглежда че продължава да държи на нея, въпреки ютова колко го е наранила. Дано да се оправят нещата, или да го зарежеш ако не си заслужава, или да ви се подобри връзката. Стискам палци !

DuraceLL
08-03-2006, 21:41
ostavi go ( lyje te 4e e prevazmognal biv6ata)
nqma smisal da se my4i6 s nego [-X

Mike-Jones
08-03-2006, 22:06
abe tapak kakvo ti puka puk da xodi da si gleda rabotata

kAdrOkoSkA
08-03-2006, 22:10
Tova go mislq i premislqm ot mn vreme veche - da se vidim i da mu kaja kakvoto imam da mu kazvam i da prikluchvam veche s taq istoriq, obache me e strah... :( nz dali shte se se spravq, nqkak slqba sam pred nego puk ako se razchuvstvam neshto... ne sam proronvala i 1salza pred momche i toq nqma da e izkluchenie...

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 22:16
Хммммммм.... от друга страна може да го прави,за да я дразни...по повод това,което са си говорили

naia
08-04-2006, 08:16
Мъже!
Дръж се както той със теб.Ти го можеш. :P

mai4et0
08-04-2006, 11:43
Tova go mislq i premislqm ot mn vreme veche - da se vidim i da mu kaja kakvoto imam da mu kazvam i da prikluchvam veche s taq istoriq, obache me e strah... :( nz dali shte se se spravq, nqkak slqba sam pred nego puk ako se razchuvstvam neshto... ne sam proronvala i 1salza pred momche i toq nqma da e izkluchenie... premislqneto qvno ne pomaga.napravo deistvai.pogovorete i se razberete vednaj zavinagi.popitai go kakvo iska-teb ili neq.tozi razgovor spored men 6te pomogne.a za salzite.....mn hubavo si pravi6 pred mom4e ne se pla4e.obiknoveno posle izvartat vsi4ko i se hvalqt pred priqtelite si kolko si luda po nego,kolko mn si revala i t.n. dano se razberete.Uspeh!

Dark_Queen
08-04-2006, 11:52
Tova go mislq i premislqm ot mn vreme veche - da se vidim i da mu kaja kakvoto imam da mu kazvam i da prikluchvam veche s taq istoriq, obache me e strah... :( nz dali shte se se spravq, nqkak slqba sam pred nego puk ako se razchuvstvam neshto... ne sam proronvala i 1salza pred momche i toq nqma da e izkluchenie...
6te se spravi6 ,mackoo,no way prosto :wink: i az sym za razgovora,no v nego zadyljitelno trqbva da prisystva-game over :wink:

Axxxel
08-04-2006, 12:08
Любовта може много да обърка човек...безмилостна е...важното е, когато на единия чувствата се променят, да го сподели и да се държи подобаващо...и да се оттегли като пич, а не като пу*ка...

kAdrOkoSkA
08-04-2006, 22:31
Eii strashni ste :mrgreen: blagodarq vi za mneniqta :) taka se ubejdavam vse poveche i po-silno che e vreme veche da sloja edna golqma tochka i da teglq chertata :-) Shte sam blagodarna ako ne me ostavqte i ponapisvate nqkoq druga ukorajitelna duma, a i oshte mneniq vinagi priemam :-) :smt058

Axxxel
08-04-2006, 22:41
Абе хващаш го и си му казваш всичко на един дъх...поне да си спокойна пред себе си, че си му казала всичко, което ти пречи...Ако е пекан ще се оправи...или поне логично обяснение ще ти даде...ако не, значи не ти трябва да си с него :wink:

nasty_f
08-05-2006, 00:04
Абе както каза Axxxel,ако ти каже истината без да овърта значи е пич(не много голям,но все пак..),ако не може да излезне от положението като мъж,значи е голяма ПУТКА!Иди при него и му кажи всичко,няма за какво да ревеш пред него.........защо........заради някав глупак!с него предполагам нищф не е започнало и няма да свърши!Ще има още сумати момчета с които ще си и тогава тои ще разбере какжо е имал до себе си......кажи му това,като въобще не се потдаваш на чувствата..безсмислено е да чакаш повече.Пожелавам ти успех :wink: !

koalka
08-05-2006, 15:48
Кажги му всичко това и после го зарежи.Той явно е тъпак и лъжец.Не се занимавай с нещастници.

08-05-2006, 16:53
tebe koe ta drazni sq taka i ne razbrah ???

4e sa obqsnqval na starata si lubov li ili ?

pak i kato ti e do6lo do gu6a i iska6 da go maha6 kakvo na pita6 nas ?

sama 6te si re6i6 nai dobre mislq as ne ti trqt postovete na tez pi6lemeta tuka deto sa na po 13-14 godini i znaqt kakvo e lubov :-s #-o

aide Uspeh ot mene {}

Angel_Girl
08-06-2006, 03:00
Kakto i drugite kazaha i az sam ZA da govori6 s nego. Pogovori s nego i mu kaji tova koeto kazva6 na nas. Ako te razbere zna4i darji na teb i te obi4a a ako te ostavi zaradi tova koeto si mu kazala zna4i ne e za teb i nemoje da te oceni i nqma smisal da si s nego.
Kamet ot men mili4ka

kAdrOkoSkA
08-06-2006, 10:10
10x Milichki :) Obache znaete li... mina mi vsqkakvo jelanie da go vijdam i da govorq s nego... kato se zamisih snoshti za plusovete i minusite ot vrazkata ni... s ruka na sarceto moga da kaja che ima kup momcheta koito mogat da me ocenqt i da mi dadat mn poveche! Ta kakvo shte kajete za varianta izobshto da spra vsqkakvi kontakti s nego i da si prodalja napred a nego da ostavq da si pishe lubovnite stihcheta za onaq fliorca koqto nqma da si go vzeme obratno? :-k

mnogomili4kata-sf
08-06-2006, 12:12
10x Milichki :) Obache znaete li... mina mi vsqkakvo jelanie da go vijdam i da govorq s nego... kato se zamisih snoshti za plusovete i minusite ot vrazkata ni... s ruka na sarceto moga da kaja che ima kup momcheta koito mogat da me ocenqt i da mi dadat mn poveche! Ta kakvo shte kajete za varianta izobshto da spra vsqkakvi kontakti s nego i da si prodalja napred a nego da ostavq da si pishe lubovnite stihcheta za onaq fliorca koqto nqma da si go vzeme obratno? :-k

Аз съм твърдо "ЗА"...вече и аз така постъпвам...пък да се спасяват...давай смело напред.Мен такива хора само ме карат да си вдигам самочувствието и да поглеждам на себе си с други очи,да видя какъв човек съм всъщност...само така...все пак достойнство трябва да имаме от време на време

frozen
08-06-2006, 12:47
:D Почти същото ми се случи и на мен...скарахме се с моя, скъсахме дори и то защото аз така реших и нашия взел че сложил в скайп снимката с бившата си приятелка ](*,) А до преди това на мястото за снимката имаше едно човече с написано "i love you" на него, предназначено за мен уж :) В такива моменти адски се дразня на мъжете, защото говорят едно, а като не стане по тяхната, обръщат нещата. Обаче да не се отклонявам от темата.
Моето мнение - прави го, за да те дразни. Знае, че ще те нарани така. Иска може би и да ти види реакцията. Само че е адски глупаво, защото по този начин те отдалечава повече и повече се прецакват нещата между вас. Човек, който постъпва така заслужава да не го погледнеш повече. Това, което си решила просто да не говориш с него е най-добрия вариант, за да не му правиш кефа да разбере, че си се вързала... Остави сега нещата така, не реагирай по никакъв начин, остави го сам да се трови от собствените си глупости. А пък то с времето се нареждат нещата, както им е мястото. :wink:

kAdrOkoSkA
08-06-2006, 13:21
E super qko mi stava kato vi cheta komentarite... daje mi e gotinko takova i nastroenie mi idva i se chudq kak moje da sam mu stradala na toq tupunger :mrgreen: :smt058

NAT LA GITANE
08-06-2006, 14:10
mda,opredeleno nqma smisul da produjava6 taq agoniq koqto toi ti pri4inavq....prosto priklu4i taq vruzka,kolkoto i da ti e bolno!!! az gore-dolu sum minala po toq put...i trqbva da ti kaja 4e sled izvestno vreme tolkova dobre se po4ustvah..4e vse edno nikoga ne e su6testvuval....i nai6 li kvo 6ti kaja.....samo toi 6te suljalqva nakraq!!!

kAdrOkoSkA
08-06-2006, 14:29
"samo toi 6te suljalqva nakraq!!!"

Dano da e dostatuchno umen za da go razbere :roll: