PDA

View Full Version : Да отидя ли на Рождения и ден ?!?!



little_crush
08-03-2006, 22:10
Ами нещата стоят така,от 1 година съм влюбен в едно момиче,нещата така и не потрагната,към нова година на нея сякаш и писна да съм луд по нея,и ме отрязваше дори приятелски.След време аз спрях да и "досаждам",досаждане като пишене в чата как си кво си правиш,или като я видя да я заговярям,пуснаха и слухове че съм бил с др момиче вече което не беше вярно :-k ,и тя вече беше сигорна че не не изпитвам нищо към нея O:) ,това и исках аз защото поне като не мога да бъда нещо много с нея искам поне да можем да си говориме #-o ,и така това и стана,тя се държеше приятелски с мен,а се правех че не забелязвам че излизаше със един вече "бивш" приятел,който дори често казваше на мой приятели пред мен: - Аз ще тръгвам,че имам среща нали се сещаш,ха ха ха :evil: .Скоро имаше рожден ден нейна мн добра приятелка,така и моя,и тя ме покани макар че момичето което още обичам не искаше,същото стана и със др обща бих казал най-добра приятелка :-s ,и сега е нейния РД,и тя ме кани,просто заради факта защото аз я бях поканил на моя,и тя не дойте btw защото била леко "болна" [-(
найстина объркан съм...дано да не съм писал глупости,но всеки съвет ми е от полза
Благодаря ви! :P

Ku4eNcE
08-03-2006, 23:08
Ako misli6 4e 6te ti e priqtno ako otide6 otidi nqma lo6o.Ne si misli 4e ako ne otide6 6te i zapyka na neq naprotiv moje da natrypa samo lo6i 4yvstva ot tova.Otidi vse pac taka 6te pokaje6 4e q yvajava6.Kypi i ne6to koeto 6te q trogne moje i da e jiv podaraka :)[Ku4ence].Ne badi sigoren 4e te kani za6toto prosto ti predi si q bil pokanil.Yspex :smt006