PDA

View Full Version : Za MOito BeBe



eXciTiNg-BabY
08-03-2006, 22:24
em mislih da ne spodelqm bolkata si pred vsi4ki no seka sa piqna i nqma kak prosto iskam da izleq makata si :cry: prosto ne moga da razbera za6to jivota e tolkova jestok sas mene za6to :smt010 prosto moq problem e kato vsi4ki ostanali obi4am edin 4ovek i toi me obi4a no ne moje da sme zaedno :smt010 za6toto az ne iskam :evil: oh ne znaq kak da se izrazq tolkova mnogo boli 4e nqmam dumi da obi6a bolkata si :smt011 prosto sam razdvoena meju libovta i omrazata si kam nego!iskam da go mrazq no ne moga da mrazq 4oveka koito me nau4i da obi4am :-& na15 godini sam no ve4e znaq kakvo e liubov bolka razdqla :roll: moje nqkoi da kaje "ti si o6te malka i ne razbira6"!no ako tova ne e liubov ne vijam po silno 4uvstvo ot tova koeto izpitvam v momenta :smt012
liubovta idva nai neo4akvano i po sa6tiq na4in si zaminava :smt010 4oveka koito nai malko o4akva6 moje da ostane v malkoto ti sarce za cql jivot.kakto pri mene.az ne o4akvah liubovta no tq me vrahletq kato iragan ot salzi i myka :cry: 4estno kazano v momenta ne mi se zivee zaradi bif6oto mi gadje s koeto hodihme 6 meseca i 3 dena :| tova ne e mnogo no ne e i malko no za mene tova qha nai zapomnq6tite momenti v jivota mi :smt008 dori i nai lo6ite momenti s nego za mene sa hubavi :smt009 o6te pomnq mekite mu dlani toplite isni i golemiq ezik :P haha malko sme6no no tragi4no.ne moga da zabravq kak me celuva6e i mi kazva6e 4e me obi4a i ne moje da jivee bez men :smt010 dori i sega az mu vqrvam za6toto znam 4e me obi4a6e ,sigurna sam 4e ne me e lagal :-k nadqvam se skoro da go zabravq za6toto sqko mqsto na koeto sme bili zaedno mi donasq gor4ivi spomeni koito me izgarqt i me karat da pla4a i da stradam :smt010 vseki pat kogato go vidq sqka6 noj pronizva gardite mi sqka6 4ast v men umira i se gubi v spomenite koito 6te ostanat zavinagi v mene :smt017 ponqkoga si mislq pak da te potarsq pak da te imam no razbiram 4e e bezmisleno da propilqvam vremeto si s 4ovek kato tebe :smt009 vsi4ki te mislqt za lo6 no az nzam 4e ti si kato vsi4ki sas 4uvstva sas sarce koeto boli :-s i vse pak na6ata liubov e nevazmojna ve4e za6totro az ne iskam da sme zaedno i s pravo za6toto ti tragna po lo6i pati6ta koito ni razdeliha :cry: no vse pak nadqvam se nikoga da ne zabravi6 4e az te obi4am i mislq 4e tova ti stiga :( nadqvam se da nameri6 liubovta no ne vav men a v nqkoq po dobra koqto naistina 6te te napravi 6tastiv :smt010 :smt010 :smt010

P.S. malko sam piqna i moje da ima pravopisni gre6ki :oops: nadqvam se nqkoi da go pro4ete prosto iskah da izleq makata si i da mi dadete nqkakav savet kavto 6te da e :|
are mersi na vsi4ki koito sago pro4eli i na tiq deto ne sa de :)

mnogomili4kata-sf
08-03-2006, 22:33
Миличка,не винаги,когато двама души се обичат,могат да бъдат заедно и да се разбират.При толкова емоционални връзки е много трудно.И аз бях така...приливи и отливи,но в един момент е добре при теб както си разбрала,че трябва отвреме на време да се мисли дали има смисъл цялата работа.Ще го преживееш дали след много или малко време никой не знае,но ще го преживееш.И на 15 и на 100 години любовта те настига...аз примерно се влюбих на 13 години,така че за тия неща години няма...

IKisseDAGirL
08-04-2006, 07:24
Дани, първо - няма да го обичаш вечно, повярвай ми, и аз съм говорила такива сърцераздирателни историйки, но не всичко, което чувстваме или казваме в момент на отчаяние наистина е това, за което го взимаме ;-) 2ро - вместо да се самосъжаляваш и измъчваш за минали работи, мн по-лесно и безболезнено е веднъж за винаги да ги загърбиш тия безнадеждни любовни истории, да погледнеш напред, и да си живееш живота :!: не се вживявай чак толкова в преходни неща, защото после ще се смееш на акъла си 8) 3то - обичай хора, които го заслужават.. не си пилей любовта за изгубена кауза, напразно е :wink:

4то - стегни се :lol:

P.S. извинявай, че няма да почна да те съжалявам и да оплаквам историята ти както всички останали, аз не искам да преживяваш това, но пък гледам на нещата по-реално..
а и съм преживяла вече всичките подобни депресии, отчаяния, сълзи и т.н. и знам, че донякъде всичко прекалено се преувеличава
ще оцелееш, не се притеснявай :lol:

TedinCetOo
08-04-2006, 08:49
ole milata sa4uvstvam ti :( :( tva e ujasno pojelavam ti da se saberete pak dano da stane!!! mnogo e gadno da ne si s 4oveka koito obi4a6 :smt010

Яka KaKa
08-04-2006, 09:08
am..az malko dosta ne razbrah ne6to..de da znam moje da sum se oburkala ama vie mai se obi4ate, a ti ne iska6 da se subirate za6toto ste bili trugnali po razli4ni puti6ta....awe q spoxo, tfa e edno mom4e, nqma si tro6i6 nervite zaradi nego, e vij kolko po-qki ima 6tom toi ne e za tebe, zna4i ne trqbva da ti puka :wink:

08-04-2006, 09:26
Пияна на 15 години... я ходи се метни от някоя висока сграда ?

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 09:34
ole milata sa4uvstvam ti :( :( tva e ujasno pojelavam ti da se saberete pak dano da stane!!! mnogo e gadno da ne si s 4oveka koito obi4a6 :smt010
kolkoto i da go obi4am mislq 4e ne trqbva da se sabirame prosto za6toto toi ne go zaslujava :roll: predi edna sedmica prebi nai dobrata mi priqtelka za6toto si mislel 4e tq mi e govorila nqkvi raboti i az za tova sam skasala s nego no tova ne e vqrno az skasah s nego za6toto vsqka ve4er e piqn drogiran(toi e na 20)na sledva6tata ve4er pak dokato se opitvah dago spra da ne q udrq az si go izqdah.zabi mi nqkolko 6amara i vednaj me hvarli na zemqta i racete mi bqha sini :? na sledva6tiq den mi prikazva6e 4e tova bilo ot liubov ](*,) no az vse o6te go obi4am i ne znam do koga 6te prodlaji vsi4ko vapreki vsi4ko 4uvstvata mi kam nego sa sa6tite makar i pred drugite da ne si priznavam :smt010 kogato sam navan sred priqteli se 4uvstvam po dobre no kogato sam si v ka6ti i mi e tolkova sduhano i samo reva i gledam snimki smsi :cry: :smt010 :smt010

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 09:41
Пияна на 15 години... я ходи се метни от някоя висока сграда ?
em mislila sam si go no tova ne e re6enie na problemite :!: sveta ne svar6va s edin 4ovek

08-04-2006, 09:45
Пияна на 15 години... я ходи се метни от някоя висока сграда ?
em mislila sam si go no tova ne e re6enie na problemite :!: sveta ne svar6va s edin 4ovek

Тогава за какво се жалваш ?

BeBencEto
08-04-2006, 11:43
Пияна на 15 години... я ходи се метни от някоя висока сграда ?
em mislila sam si go no tova ne e re6enie na problemite :!: sveta ne svar6va s edin 4ovek

Тогава за какво се жалваш ?

stiga be..kak mojesh da govorish taka na momicheto to iska suvet a ti kvo.....kato ne ti haresva prosto ne pishi...za neq tova e bilo reshenieto za malko da zabravi problemite nezavisimo che ne e pravilno.....estestveno che shte se jalva....moralnata podkrepa e nai malkoto koeto mojem da i dadem...

Mike-Jones
08-04-2006, 15:38
po kakvi putishta e trugnal shto ne kaza ne mojaxme da ti vlezem v polojenieto spodeli de

White_Shadow
08-04-2006, 15:48
Ами 1-во да кажа че това което си написала мн ме разчувства и ми стана гадно,защото в момента съм в подобно положение.

И 2-ро-може ли да разбера за какви криви пътища,по които е тръгнал става въпрос?мисля че като разбера ще мога да ти дам съвет,но така не мога точно да си представя ситуацията,някои неща ми се губят.

08-04-2006, 17:32
hm nz ..i az mai sam v podobno polojenie...abe q se zamislete hora nali v deistvitelnost kakto se kazva DA OBI4A6 ZNA4I DA BOLI...e az obi4am edin 4ovek no negovite deistviq ne mi haresvat ne mi haresvat poslednite ne6ta deot napravi...moje da se kaje 4e ne bi trqbvalo dori i da iskam da sam s nego...ama kakvo da se pravi obi4am go..i kato se zamislq naprimer az obi4am i roditelite si i brad si ..mno mno me draznqt zaradi mno tehni deistviq..ne odobrqvam kak se dyrjat v opredeleni situaci..no vypreki tova si gi ob4ikam...Ako v deistvitelnost obi4a6 tova mom4e i to te obi4a..opitai se da go razbere6 za6o e postypil taka..pomisli predstavi si kakyv 6te e jivota ti bez nego i kakyv s nego v kraina smetka da obi4a6 nqkogo zna4i da go prieme6 takyv kakyvto e...pomisli dali toi v deistvitelnost te obi4a ili e prosto fars...dano me razbra kakvo iskam da kaja..ae uspeh :)

IKisseDAGirL
08-04-2006, 22:17
Ами 1-во да кажа че това което си написала мн ме разчувства и ми стана гадно,защото в момента съм в подобно положение.

И 2-ро-може ли да разбера за какви криви пътища,по които е тръгнал става въпрос?мисля че като разбера ще мога да ти дам съвет,но така не мога точно да си представя ситуацията,някои неща ми се губят.
ем тя написа вече..

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 22:22
po kakvi putishta e trugnal shto ne kaza ne mojaxme da ti vlezem v polojenieto spodeli de
mi lo6ite pati6ta za koito govaorq sa:na4i toi pie vsqka ve4er a kato se napie e ujasen savsem razli4en 4ovek sa6to toi e narkoman smarka anvet i to mnogo 4esto makar 4e az mu zabranih priznavam si i az sam smarkala no spored mene tova e mnogo ujasno ne6to i mn barzo se prestrastqva6 i toi se prestrasti i ko0mbinaciqta mejdu piene i smarkane e povqrvaite mi ujasna :evil: toi stava agresiven pravi ne6ta koito ne sa mnogo dobri.v smisal darji se s mene taka kakto kato e trezven ne bi se darjal :| prosto toi e narkoman postoqnno smarka i pie i pu6i treva a tova mu deistva zle :smt010 i az nqmah izbor!obe6tah mu 4e o6te edin pat ako se slu4i tova i krai i to se slu4i......... :smt010 :smt010 :smt010

08-04-2006, 22:28
Chak mi se nasulzika ochite.. :( :( Edna pr ima sushtiq problem i go preodolq s drugo momche, znam che shte bude trydno i za teb i za drugoto momche no vse pak opitai milichka.. :cry: :smt010 :smt010

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 22:28
awe tq istoriqta e tolkova slojna 4e prosto vi e bedna fantaziikata........ :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :cry:

eXciTiNg-BabY
08-04-2006, 22:34
Chak mi se nasulzika ochite.. :( :( Edna pr ima sushtiq problem i go preodolq s drugo momche, znam che shte bude trydno i za teb i za drugoto momche no vse pak opitai milichka.. :cry: :smt010 :smt010
mi az v momenta sam s drugo mom4e no.....az ne go obi4am daje i ne go haresvam i az neznam za6to sam s nego :? naprazno se zablujdavam 4e taka moga da go zabravq no mai nqma da stane :smt010 kogato se celuvam s nego sqka6 vijdam moito bebe ](*,) o4ite mi se nasalzqvat.prosto go obi4am tova e :smt010 i az nz za6to toi ne go zaslujava.znam 4e i toi me obi4a no ne moga da preglatna bolkata koqto mi e pri4inil.mislq 4e mi e ostanalo pone kapka dostoinstvo koeto nqma da zagubq zaradi nego :(

Obitax
08-04-2006, 22:44
ole milata sa4uvstvam ti :( :( tva e ujasno pojelavam ti da se saberete pak dano da stane!!! mnogo e gadno da ne si s 4oveka koito obi4a6 :smt010
kolkoto i da go obi4am mislq 4e ne trqbva da se sabirame prosto za6toto toi ne go zaslujava :roll: predi edna sedmica prebi nai dobrata mi priqtelka za6toto si mislel 4e tq mi e govorila nqkvi raboti i az za tova sam skasala s nego no tova ne e vqrno az skasah s nego za6toto vsqka ve4er e piqn drogiran(toi e na 20)na sledva6tata ve4er pak dokato se opitvah dago spra da ne q udrq az si go izqdah.zabi mi nqkolko 6amara i vednaj me hvarli na zemqta i racete mi bqha sini :? na sledva6tiq den mi prikazva6e 4e tova bilo ot liubov ](*,) no az vse o6te go obi4am i ne znam do koga 6te prodlaji vsi4ko vapreki vsi4ko 4uvstvata mi kam nego sa sa6tite makar i pred drugite da ne si priznavam :smt010 kogato sam navan sred priqteli se 4uvstvam po dobre no kogato sam si v ka6ti i mi e tolkova sduhano i samo reva i gledam snimki smsi :cry: :smt010 :smt010


Ei tova za men e Vis6a Forma an Mazohizam grani4e6t s Idiotizam !!!

IKisseDAGirL
08-04-2006, 23:07
ole milata sa4uvstvam ti :( :( tva e ujasno pojelavam ti da se saberete pak dano da stane!!! mnogo e gadno da ne si s 4oveka koito obi4a6 :smt010
kolkoto i da go obi4am mislq 4e ne trqbva da se sabirame prosto za6toto toi ne go zaslujava :roll: predi edna sedmica prebi nai dobrata mi priqtelka za6toto si mislel 4e tq mi e govorila nqkvi raboti i az za tova sam skasala s nego no tova ne e vqrno az skasah s nego za6toto vsqka ve4er e piqn drogiran(toi e na 20)na sledva6tata ve4er pak dokato se opitvah dago spra da ne q udrq az si go izqdah.zabi mi nqkolko 6amara i vednaj me hvarli na zemqta i racete mi bqha sini :? na sledva6tiq den mi prikazva6e 4e tova bilo ot liubov ](*,) no az vse o6te go obi4am i ne znam do koga 6te prodlaji vsi4ko vapreki vsi4ko 4uvstvata mi kam nego sa sa6tite makar i pred drugite da ne si priznavam :smt010 kogato sam navan sred priqteli se 4uvstvam po dobre no kogato sam si v ka6ti i mi e tolkova sduhano i samo reva i gledam snimki smsi :cry: :smt010 :smt010


Ei tova za men e Vis6a Forma an Mazohizam grani4e6t s Idiotizam !!!
подкрепям напълно :?

White_Shadow
08-05-2006, 14:37
Toва да си с наркоман,който пуши трева и пие определено застрашава живота ти (добре 4е си оцеляла),защото когато е нашмъркан изобщо не можеш да предвидиш неговите реакции и действия.И добре 4е не ти е посегнал и не ти е направил нещо!!!

Направила си добре че си го скъсала-разбирам 4е те боли,но наистина да се разделите е бил най-добрият за теб вариант.

Ако вече е в клиника за лечение на пристрастени към дрогата-това е добре,защото ако се излекува и ти още го обичаш можете да сте отново заедно.

Но сега мисля че да си далеч от него е най-добрият вариант.